записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування герпесу

Герпес - захворювання вірусного характеру, яким схильне хворіти, згідно з міжнародною статистикою, до 50% населення. Проте яскраво виражені симптоми в гострій формі проявляються у 6-7% носіїв вірусу. Вірус здатний вражати конъюктиву очей, центральну нервову систему, органи сечостатевої системи та інші органи та системи.

Клінічні ознаки герпесу

Інкубаційний період розвитку герпесу буває від 2 днів до 3 тижнів. Тривалість інкубаційного періоду залежить від фізіологічного стану пацієнта, його резистентності організму, а також від того, наскільки впливовим є фактор, що спричинив розвиток захворювання.

На першому етапі заражений відчуває неприємний свербіж у місці ураження вірусом, що переходить в больові симптоми.

Практично одразу в місці свербежу починають проявлятися ознаки дрібного множинного висипу у вигляді світло-червоних пухирців.

У більшості випадків герпес супроводжується пригніченим станом, підвищенням місцевої і загальної температури, головними болями, втомою і м'язовою слабкістю. Одночасно відзначається збільшення доступних для обстеження лімфатичних вузлів, може відзначатися невралгічний больовий симптом.

Ознаки захворювання зберігаються протягом 10-20 днів, після чого ознаки герпесу зникають, а саме захворювання переходить в хронічну форму, роблячи людину вірусоносієм.

Причини захворювання і класифікація герпесу

Зараження герпесом відбувається в будь-якому віці, незалежно від умов проживання і кліматичної зони. Підвищують ймовірність ураження вірусом:

  • перегрівання або переохолодження;
  • ослаблена імунна система;
  • перенесені захворювання, на тлі які герпес розвивається як вторинна патологія;
  • відхилення у фізіології окремих органів і систем, психічні розлади.

Зараження відбувається аерогенним шляхом, з передачею вірусу від хворих людей по повітрю або при безпосередньому контакті.

У медичній практиці класифікується 8 типів вірусу герпесу:

  • герпес простий першого типу;
  • герпес простий другого типу;
  • вірус вітряної віспи;
  • вірус Епштейна-Бар, він же - вірус четвертого типу;
  • цитомегаловірус.

Віруси 6,7 та 8-го типів перебувають на стадії вивчення, і щодо їх існує теорія їх значущості у синдромі втоми. Крім того, на фоні прогресуючого герпесу у людини може спотворюватись функціональність імунного захисту, зниження резистентності організму. Вторинним наслідком розвитку герпесу є зниження емоційної стабільності, психологічні розладі в зв’язку з пошкодженням шкіри обличчя.

Діагностика, лікування та профілактика герпесу

Призначати курс лікування герпесу повинен компетентний лікар-дерматолог, грунтуючись на результати діагностичного обстеження, результатах зібраного анамнезу, а також з урахування результатів клінічного огляду. Перш за все назнаються рекомендації, які стосуються усунення вірогідних причин виникнення герпесу. Також можуть застосовуватись засоби місцевої дії, медикаментозні методи терапії.

Курс лікування призначається з урахуванням класифікації ідентифікованого вірусу, інтенсивності ураження та форми перебігу захворювання, індивідуальним підбором противірусної та імуностимулюючої терапії. Так само будуть дані рекомендації щодо методів профілактики герпесу надалі.

Отримати компетентні рекомендації щодо профілактики, діагностування та лікувального курсу проти вірусу герпесу можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де прийом пацієнтів проводять досвідчені лікарі-дерматологи.

Запис за телефонами в Запоріжжі: 233 7 233, моб (095) 238 3 238, (096) 238 3 238

Текстові відгуки

18.03.2016

Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки