(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування герпесу в Запоріжжі

Герпес - захворювання вірусного характеру, яким схильне хворіти, згідно з міжнародною статистикою, до 50% населення. Проте яскраво виражені симптоми в гострій формі проявляються у 6-7% носіїв вірусу. Вірус здатний вражати конъюктиву очей, центральну нервову систему, органи сечостатевої системи та інші органи та системи.

КЛІНІЧНІ ОЗНАКИ ГЕРПЕСУ

Інкубаційний період розвитку герпесу буває від 2 днів до 3 тижнів. Тривалість інкубаційного періоду залежить від фізіологічного стану пацієнта, його резистентності організму, а також від того, наскільки впливовим є фактор, що спричинив розвиток захворювання.

На першому етапі заражений відчуває неприємний свербіж у місці ураження вірусом, що переходить в больові симптоми.

Практично одразу в місці свербежу починають проявлятися ознаки дрібного множинного висипу у вигляді світло-червоних пухирців.

У більшості випадків герпес супроводжується пригніченим станом, підвищенням місцевої і загальної температури, головними болями, втомою і м'язовою слабкістю. Одночасно відзначається збільшення доступних для обстеження лімфатичних вузлів, може відзначатися невралгічний больовий симптом.

Ознаки захворювання зберігаються протягом 10-20 днів, після чого ознаки герпесу зникають, а саме захворювання переходить в хронічну форму, роблячи людину вірусоносієм.

ПРИЧИНИ ЗАХВОРЮВАННЯ І КЛАСИФІКАЦІЯ ГЕРПЕСУ

Зараження герпесом відбувається в будь-якому віці, незалежно від умов проживання і кліматичної зони. Підвищують ймовірність ураження вірусом:

 • перегрівання або переохолодження;
 • ослаблена імунна система;
 • перенесені захворювання, на тлі які герпес розвивається як вторинна патологія;
 • відхилення у фізіології окремих органів і систем, психічні розлади.

Зараження відбувається аерогенним шляхом, з передачею вірусу від хворих людей по повітрю або при безпосередньому контакті.

У медичній практиці класифікується 8 типів вірусу герпесу:

 • герпес простий першого типу;
 • герпес простий другого типу;
 • вірус вітряної віспи;
 • вірус Епштейна-Бар, він же - вірус четвертого типу;
 • цитомегаловірус.

Віруси 6,7 та 8-го типів перебувають на стадії вивчення, і щодо їх існує теорія їх значущості у синдромі втоми. Крім того, на фоні прогресуючого герпесу у людини може спотворюватись функціональність імунного захисту, зниження резистентності організму. Вторинним наслідком розвитку герпесу є зниження емоційної стабільності, психологічні розладі в зв’язку з пошкодженням шкіри обличчя.

ДІАГНОСТИКА, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ГЕРПЕСУ

Призначати курс лікування герпесу повинен компетентний лікар-дерматолог, грунтуючись на результати діагностичного обстеження, результатах зібраного анамнезу, а також з урахування результатів клінічного огляду. Перш за все назнаються рекомендації, які стосуються усунення вірогідних причин виникнення герпесу. Також можуть застосовуватись засоби місцевої дії, медикаментозні методи терапії.

Курс лікування призначається з урахуванням класифікації ідентифікованого вірусу, інтенсивності ураження та форми перебігу захворювання, індивідуальним підбором противірусної та імуностимулюючої терапії. Так само будуть дані рекомендації щодо методів профілактики герпесу надалі.

Отримати компетентні рекомендації щодо профілактики, діагностування та лікувального курсу проти вірусу герпесу можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де прийом пацієнтів проводять досвідчені лікарі-дерматологи.

Запис за телефонами в Запоріжжі: 233 7 233, моб (095) 238 3 238, (096) 238 3 238

( Рейтинг: 4.67, голосів: 36 )

відгуки
Діадора 25-10-2022 Ходжу на масаж вже близько місяця, все подобається) Боліла спина, все пройшло! Рекомендую. гарний центр, все сучасне, багато послуг. Задоволена сервісом
Марія 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Катерина 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом