Щирі вітання з Днем медичного працівника!
Герпес - захворювання вірусного характеру, яким схильне хворіти, згідно з міжнародною статистикою, до 50% населення. Проте яскраво виражені симптоми в гострій формі проявляються у 6-7% носіїв вірусу. Вірус здатний вражати конъюктиву очей, центральну нервову систему, органи сечостатевої системи та інші органи та системи.
Інкубаційний період розвитку герпесу буває від 2 днів до 3 тижнів. Тривалість інкубаційного періоду залежить від фізіологічного стану пацієнта, його резистентності організму, а також від того, наскільки впливовим є фактор, що спричинив розвиток захворювання.
На першому етапі заражений відчуває неприємний свербіж у місці ураження вірусом, що переходить в больові симптоми.
Практично одразу в місці свербежу починають проявлятися ознаки дрібного множинного висипу у вигляді світло-червоних пухирців.
У більшості випадків герпес супроводжується пригніченим станом, підвищенням місцевої і загальної температури, головними болями, втомою і м'язовою слабкістю. Одночасно відзначається збільшення доступних для обстеження лімфатичних вузлів, може відзначатися невралгічний больовий симптом.
Ознаки захворювання зберігаються протягом 10-20 днів, після чого ознаки герпесу зникають, а саме захворювання переходить в хронічну форму, роблячи людину вірусоносієм.
Зараження герпесом відбувається в будь-якому віці, незалежно від умов проживання і кліматичної зони. Підвищують ймовірність ураження вірусом:
Зараження відбувається аерогенним шляхом, з передачею вірусу від хворих людей по повітрю або при безпосередньому контакті.
У медичній практиці класифікується 8 типів вірусу герпесу:
Віруси 6,7 та 8-го типів перебувають на стадії вивчення, і щодо їх існує теорія їх значущості у синдромі втоми. Крім того, на фоні прогресуючого герпесу у людини може спотворюватись функціональність імунного захисту, зниження резистентності організму. Вторинним наслідком розвитку герпесу є зниження емоційної стабільності, психологічні розладі в зв’язку з пошкодженням шкіри обличчя.
Призначати курс лікування герпесу повинен компетентний лікар-дерматолог, грунтуючись на результати діагностичного обстеження, результатах зібраного анамнезу, а також з урахування результатів клінічного огляду. Перш за все назнаються рекомендації, які стосуються усунення вірогідних причин виникнення герпесу. Також можуть застосовуватись засоби місцевої дії, медикаментозні методи терапії.
Курс лікування призначається з урахуванням класифікації ідентифікованого вірусу, інтенсивності ураження та форми перебігу захворювання, індивідуальним підбором противірусної та імуностимулюючої терапії. Так само будуть дані рекомендації щодо методів профілактики герпесу надалі.
Отримати компетентні рекомендації щодо профілактики, діагностування та лікувального курсу проти вірусу герпесу можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де прийом пацієнтів проводять досвідчені лікарі-дерматологи.
Запис за телефонами в Запоріжжі: 233 7 233, моб (095) 238 3 238, (096) 238 3 238
відділення: Дерматовенерологія
відділення: Дерматовенерологія
відділення: Дерматовенерологія
Акції
Відео відгуки
Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів
М. Гончаренко (Панфіловців), 7
телефон:
+38 (061) 233-7-233
+38 (095) 238-3-238 - Viber
+38 (096) 238-3-238
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом