Ультразвукова діагностика в Запоріжжі

Ультразвукові дослідження, які з успіхом застосовуються в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя», дозволяють з 100% точністю визначити причину хвороби. Ультразвукова діагностика - це прогресивний метод, один за найдешевших у визначенні цілого ряду захворювань, виявленні морфологічних змін та  запаленyь.

ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО ЛІКУВАННЯ – ПРАВИЛЬНО ПОСТАВЛЕНИЙ ДІАГНОЗ!

В нашій клініці УЗ-діагностика проводиться на апараті експертного класу GE Logiq 7. Ця передова технологія, розроблена GE, забезпечує підвищений дозвіл і неперевершену якість зображення.

Але не варто забувати, що хороша апаратура — це лише 50% успішної роботи. Дуже багато залежить від кваліфікації та досвіду лікарів. Для досягнення максимального результату в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» працює ціла команда УЗД-фахівців різних напрямків. У нас Ви без проблем можете пройти УЗД суглобів та судин, мамологічні дослідження, УЗД внутрішніх органів, а також УЗД серця.

Однією з останніх новинок в області УЗ-діагностики є проведення УЗД судин і УЗД суглобів. Це дослідження дозволяє виявити цілий ряд порушень: наявність тромбів, розташування магістральних і внутрішніх судин, стан м'яких тканин суглобів (м'язів, зв'язок, хрящів, сухожиль). Таке УЗД дозволяє вже на ранніх етапах визначити наявність мінімального обсягу вільної рідини в порожнині суглоба. Основними зонами дослідження є плечові, ліктьові, тазостегнові, колінні, гомілковостопні суглоби, суглоби кистей, а також п'яткова область. При такому дослідженні попередня підготовка не потрібна.

УЗД – ЗАПОРУКА ТОЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ БУДЬ-ЯКОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» ви зможете пройти УЗД серця. З його допомогою можна виявити ішемічну хворобу серця, патології з ознаками інфаркту міокарда, стенокардії, хвороби зовнішньої і м'язової оболонок серця (перикардити, кардііомаопатії), визначити стан після перенесеного інфаркту міокарда. Дана процедура проводиться також для діагностики захворювань периферичних артерій нирок, головного мозку, органів черевної порожнини і нижніх кінцівок.

У цьому випадку попередня підготовка не потрібна. 

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» також проводиться УЗД черевної порожнини, під час якого оцінюється стан органів. Розміри, їх внутрішня структура, розташування, наявність додаткових утворень, запальних змін. При такому дослідженні виявляються хронічні захворювання, травматичні ушкодження та об'ємні освіти. УЗД печінки виявляє ознаки дифузних захворювань. УЗД жовчного міхура дозволяє виявити аномалії його розвитку (перегини, перетяжки) і зміни жовчних проток, а також:

  • жовчно-кам'яну хворобу та її ускладнення;
  • гострий і хронічний холецистит;
  • поліпоз;
  • доброякісні та злоякісні ураження.

Під час проведення УЗД підшлункової залози виявляються аномалії розвитку, гострий і хронічний панкреатит і його ускладнення а також багато інші захворювання. УЗД селезінки дозволяє виявити вади розвитку, ушкодження, отримані при травмах органів черевної порожнини, збільшення селезінки при супутніх захворюваннях інших органів. Про наявність збільшених реґіонарних лімфатичних вузлів можна дізнатися, пройшовши УЗД позаочеревинного простору.

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» ви можете пройти цілий комплекс досліджень, що стане запорукою і гарантією точної діагностики, ефективного лікування та швидкого видужання. Не нехтуйте власним здоров'ям, проявіть турботу про себе, і Ви зможете уникнути багатьох проблем.

Для проходження ультразвукової діагностики у медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» потрібно записатись на прийом за телефоном 233-7-233.

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

07-09-2017 УЗИ на высоком уровне, уже прошёл больше 4х исследований, только здесь верный диагноз поставили.
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом