(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування зубних каналів в Запоріжжі

Карієс небезпечний тим, що він не тільки ушкоджує емаль зуба, але і здатний проникати глибше, досягаючи нервових закінчень. Якщо упустити можливість терапії на ранніх стадіях, то лікування ускладнюється. Запущений карієс призводить до пульпіту та періодонтиту — запалення м'яких тканин навколо кореня зуба.

Вчасно відвернений карієс і проліковані кореневі канали зберігають здоров'я ротової порожнини, роблячи вашу посмішку красивою і щирою. Ендодонтія — розділ стоматології, який займається лікуванням захворювань кореневих каналів.

Показання для лікування зубних каналів

Залежно від стадії захворювання, лікування може ускладнитися і зайняти більше часу, тому затягувати з терапією однозначно не можна. Терміново лікувати зубні канали необхідно в таких випадках.

1. Пульпіт — запальний процес тканин нерва і пульпи, виникає внаслідок неускладненого карієсу. Дана стадія захворювання супроводжується гострим болем навіть в стані спокою.

2. Періодонтит — наступна стадія, при якій через зруйновану пульпу запалюється кісткова структура щелепи. Внаслідок сильного ураження нерва, при натисканні на зуб з'являється різкий біль, а тканини, що оточують його, набрякають.

3. Вторинне лікування. Якщо проведена раніше терапія не дала результатів через неправильні дії лікаря, слід провести повторне пломбування, оскільки вдруге запалення розвивається набагато швидше.

Не варто відкладати лікування, доводячи його до крайньої стадії, коли відновлення буде неможливим. Процес запалення супроводжується гострим болем, з якої необхідно негайно звертатися до фахівців.

Етапи лікування каналів зуба

1. Перш за все, на консультації та первинному огляді доктор визначає область лікування. Для з'ясування стадії захворювання проводиться детальне обстеження і робиться рентгенівський знімок.

2. Стоматолог вибирає метод лікування і консультує пацієнта.

3. Під час підготовки до процедури пацієнту необхідно в обов'язковому порядку повідомити лікаря про алергічні реакції на лікарські препарати для того, щоб запобігти виникненню ускладнень.

4. Безпосередньо лікування. Доктор проводить місцеве знеболення індивідуально підібраним анестетиком для того, щоб пацієнт не відчував дискомфорт під час процедури. Запалені тканини ретельно очищаються, після чого проводиться реконструкція жувальній поверхні зубів.

В яких випадках лікування зубних каналів неефективно

Не завжди доцільно лікувати кореневі канали, оскільки іноді ураження пародонту може бути тотальним. Ендодонтія протипоказана в таких випадках:

  • відсутність доступу до кореневих каналів через масивного запалення;
  • перелом зуба у вертикальній площині;
  • повне руйнування зуба без можливості реконструкції.

У таких випадках правильно буде видалити уражений зуб і згодом застосувати послугу протезування.

Якісна ендодонтія в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

Фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» мають величезний практичний досвід. З метою усунення проблем пацієнтів професійні стоматологи підбирають новітні комфортні способи лікування зубних каналів.

Вся техніка, яка використовується докторами центру, купується виключно у перевірених виробників, обладнання проходить різні етапи тестування. Процес лікування не завдасть дискомфорту, займе зовсім небагато часу, а якість роботи та позбавлення від болю оцінить кожен пацієнт.

Приходьте на першу безкоштовну консультацію, де можна буде дізнатися вартість терапії та методи лікування зубних каналів. Для запису зателефонуйте нам або зв'яжіться з менеджером на сайті.

Не терпіть біль, записуйтеся на прийом до фахівця після появи перших симптомів!


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген Миколайович Лікар-стоматолог
Лікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген МиколайовичЛікар-стоматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2012 р.-закінчив Запорізький державний медичний університет за фахом «стоматологія».

 2012-2014р.- навчання в інтернатурі Запорізької медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю "загальна стоматологія".

2021 р. - пройшов стажування останнє

З 2014р.-лікар-стоматолог в стоматології “Естетік”

2015-2019 р.- працював лікарем-стоматологом в “АРТ стоматології” м.Запоріжжя.

2017- 2019 р. - лікар стоматолог “Стоматологія Чертова”

З 2022р- лікар стоматолог МЦ “Оксфорд Медікал Запоріжжя” 

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом