записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування опоясуючого лишая

Опоясуючий лишай - заразне захворювання вірусного походження. Зустрічається у людей всіх вікових груп обох статей. Однак найчастіше захворювання діагностується у людей похилого віку.

Ознаки опоясуючого лишаю

Початок хвороби складно діагностувати через прояви симптомів, загальних для більшості хвороб дерматологічної групи - підвищення температури тіла, нездужання, напади мігрені, озноб і млявість організму.

Одночасно починають з'являтися дискомфортні відчуття в області майбутнього висипання лишаю. Слідом за цими відчуттями починає проявлятися свербіж і біль.

Після 3-4 днів в цих місцях шкіри проявляються лишайні зони - у вигляді рожевого висипу, формуються локальні зони ураження. Висип з часом набуває вигляд дрібних пухирців, наповнених прозорою рідиною, яка через кілька днів починає мутніти.

З часом бульбашки починають всихати, болючість знижується. У місці ураження утворюється рубець або світла ділянка шкіри зі слідами виступаючих бляшок.

Звичайні для опоясуючого лишаю місця ураження висипом - область грудної клітини, в міжреберному просторі, а також обличчя, кінцівки. Висипання до повного лікування відрізняються сильною хворобливістю.

Походження хвороби

Захворювання може початися раптово, при появі в крові збудника - вірусу Зостера, відомого також як збудника вітряної віспи. Тому дуже часто ознаки цих двох захворювань мають певні подібності. З метою коректного встановлення причин та виду захворювання кваліфіковані лікарі-дерматологи застосовують методи диференційної діагностики.

У багатьох випадках, людина, заражена цим вірусом, не відчуває ознак захворювання, залишаючись вірусоносієм протягом багатьох років. Прояву опоясуючого лишаю сприяють різні чинники на тлі зниження імунітету:

  • наслідки терапевтичного опромінення;
  • часті стреси і хронічна втома;
  • захворювання онкологічного характеру;
  • імунодефіцит.

Часто супутнім фактором є прийом медичних препаратів гормонального ряду, а також неконтрольоване вживання імунодепресантів.

Діагностика та лікування опоясуючого лишаю

Встановити точний діагноз під силу тільки досвідченому дерматологу. Підтвердження діагнозу здійснюється на підставі клінічного огляду, при необхідності - з урахуванням результатів лабораторних досліджень крові.

Курс лікування також має призначити лікуючий дерматолог. Зважаючи на особливу хворобливість в період перебігу захворювання рекомендується уникати неперевірених методів.

Захворювання триває від 15 до 30 днів в залежності від працездатності імунної системи. Якщо ослаблене здоров'я супутніми захворюваннями, а також в деяких випадках - при розвитку хвороби у літніх людей, опоясуючий лишай може тривати ще кілька тижнів.

Найперше, що потрібно зробити при лікуванні опоясуючого лишаю - це позбавитись від причин, яки спровокували його розвиток. В якості лікувальних засобів лікарем - дерматологом можуть призначатися, в залежності від ступеня ураження, тяжкості перебігу захворювання та з урахуванням індивідуальних особливостей організму препарати з анестезуючою дією, снодійні, медикаменти седативної групи.

Щоб позбавиться від опоясуючого лишаю, жителі Запоріжжя можуть звернутися в місцеву філію медичного центру "Оксфорд Медікал". Тут вони можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу в лікуванні хвороби, а також отримати компетентні консультації дерматолога щодо запобігання захворюванню. З цією метою варто звернутись до висококваліфікованих фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал», записавшись на прийом до них за телефоном: 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

Текстові відгуки

18.03.2016

Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки