(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

"Здоров'я мами та дитя"
Акція -15% на первинний прийом гінеколога
+ консультація дитячого лікаря на вибір т.096 238 3 238

Лікування опоясуючого лишая в Запоріжжі

Опоясуючий лишай - заразне захворювання вірусного походження. Зустрічається у людей всіх вікових груп обох статей. Однак найчастіше захворювання діагностується у людей похилого віку.

ОЗНАКИ ОПОЯСУЮЧОГО ЛИШАЮ

Початок хвороби складно діагностувати через прояви симптомів, загальних для більшості хвороб дерматологічної групи - підвищення температури тіла, нездужання, напади мігрені, озноб і млявість організму.

Одночасно починають з'являтися дискомфортні відчуття в області майбутнього висипання лишаю. Слідом за цими відчуттями починає проявлятися свербіж і біль.

Після 3-4 днів в цих місцях шкіри проявляються лишайні зони - у вигляді рожевого висипу, формуються локальні зони ураження. Висип з часом набуває вигляд дрібних пухирців, наповнених прозорою рідиною, яка через кілька днів починає мутніти.

З часом бульбашки починають всихати, болючість знижується. У місці ураження утворюється рубець або світла ділянка шкіри зі слідами виступаючих бляшок.

Звичайні для опоясуючого лишаю місця ураження висипом - область грудної клітини, в міжреберному просторі, а також обличчя, кінцівки. Висипання до повного лікування відрізняються сильною хворобливістю.

ПОХОДЖЕННЯ ХВОРОБИ

Захворювання може початися раптово, при появі в крові збудника - вірусу Зостера, відомого також як збудника вітряної віспи. Тому дуже часто ознаки цих двох захворювань мають певні подібності. З метою коректного встановлення причин та виду захворювання кваліфіковані лікарі-дерматологи застосовують методи диференційної діагностики.

У багатьох випадках, людина, заражена цим вірусом, не відчуває ознак захворювання, залишаючись вірусоносієм протягом багатьох років. Прояву опоясуючого лишаю сприяють різні чинники на тлі зниження імунітету:

  • наслідки терапевтичного опромінення;
  • часті стреси і хронічна втома;
  • захворювання онкологічного характеру;
  • імунодефіцит.

Часто супутнім фактором є прийом медичних препаратів гормонального ряду, а також неконтрольоване вживання імунодепресантів.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ОПОЯСУЮЧОГО ЛИШАЮ

Встановити точний діагноз під силу тільки досвідченому дерматологу. Підтвердження діагнозу здійснюється на підставі клінічного огляду, при необхідності - з урахуванням результатів лабораторних досліджень крові.

Курс лікування також має призначити лікуючий дерматолог. Зважаючи на особливу хворобливість в період перебігу захворювання рекомендується уникати неперевірених методів.

Захворювання триває від 15 до 30 днів в залежності від працездатності імунної системи. Якщо ослаблене здоров'я супутніми захворюваннями, а також в деяких випадках - при розвитку хвороби у літніх людей, опоясуючий лишай може тривати ще кілька тижнів.

Найперше, що потрібно зробити при лікуванні опоясуючого лишаю - це позбавитись від причин, яки спровокували його розвиток. В якості лікувальних засобів лікарем - дерматологом можуть призначатися, в залежності від ступеня ураження, тяжкості перебігу захворювання та з урахуванням індивідуальних особливостей організму препарати з анестезуючою дією, снодійні, медикаменти седативної групи.

Щоб позбавиться від опоясуючого лишаю, жителі Запоріжжя можуть звернутися в місцеву філію медичного центру "Оксфорд Медікал". Тут вони можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу в лікуванні хвороби, а також отримати компетентні консультації дерматолога щодо запобігання захворюванню. З цією метою варто звернутись до висококваліфікованих фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал», записавшись на прийом до них за телефоном: 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

( Рейтинг: 4.74, голосів: 35 )

відгуки
Діадора 25-10-2022 Ходжу на масаж вже близько місяця, все подобається) Боліла спина, все пройшло! Рекомендую. гарний центр, все сучасне, багато послуг. Задоволена сервісом
Марія 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Катерина 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

  • Константин

    відділення: Дерматовенерологія

  • Константин

    відділення: Дерматовенерологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом