Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Лікування опоясуючого лишая в Запоріжжі

Опоясуючий лишай - заразне захворювання вірусного походження. Зустрічається у людей всіх вікових груп обох статей. Однак найчастіше захворювання діагностується у людей похилого віку.

ОЗНАКИ ОПОЯСУЮЧОГО ЛИШАЮ

Початок хвороби складно діагностувати через прояви симптомів, загальних для більшості хвороб дерматологічної групи - підвищення температури тіла, нездужання, напади мігрені, озноб і млявість організму.

Одночасно починають з'являтися дискомфортні відчуття в області майбутнього висипання лишаю. Слідом за цими відчуттями починає проявлятися свербіж і біль.

Після 3-4 днів в цих місцях шкіри проявляються лишайні зони - у вигляді рожевого висипу, формуються локальні зони ураження. Висип з часом набуває вигляд дрібних пухирців, наповнених прозорою рідиною, яка через кілька днів починає мутніти.

З часом бульбашки починають всихати, болючість знижується. У місці ураження утворюється рубець або світла ділянка шкіри зі слідами виступаючих бляшок.

Звичайні для опоясуючого лишаю місця ураження висипом - область грудної клітини, в міжреберному просторі, а також обличчя, кінцівки. Висипання до повного лікування відрізняються сильною хворобливістю.

ПОХОДЖЕННЯ ХВОРОБИ

Захворювання може початися раптово, при появі в крові збудника - вірусу Зостера, відомого також як збудника вітряної віспи. Тому дуже часто ознаки цих двох захворювань мають певні подібності. З метою коректного встановлення причин та виду захворювання кваліфіковані лікарі-дерматологи застосовують методи диференційної діагностики.

У багатьох випадках, людина, заражена цим вірусом, не відчуває ознак захворювання, залишаючись вірусоносієм протягом багатьох років. Прояву опоясуючого лишаю сприяють різні чинники на тлі зниження імунітету:

 • наслідки терапевтичного опромінення;
 • часті стреси і хронічна втома;
 • захворювання онкологічного характеру;
 • імунодефіцит.

Часто супутнім фактором є прийом медичних препаратів гормонального ряду, а також неконтрольоване вживання імунодепресантів.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ОПОЯСУЮЧОГО ЛИШАЮ

Встановити точний діагноз під силу тільки досвідченому дерматологу. Підтвердження діагнозу здійснюється на підставі клінічного огляду, при необхідності - з урахуванням результатів лабораторних досліджень крові.

Курс лікування також має призначити лікуючий дерматолог. Зважаючи на особливу хворобливість в період перебігу захворювання рекомендується уникати неперевірених методів.

Захворювання триває від 15 до 30 днів в залежності від працездатності імунної системи. Якщо ослаблене здоров'я супутніми захворюваннями, а також в деяких випадках - при розвитку хвороби у літніх людей, опоясуючий лишай може тривати ще кілька тижнів.

Найперше, що потрібно зробити при лікуванні опоясуючого лишаю - це позбавитись від причин, яки спровокували його розвиток. В якості лікувальних засобів лікарем - дерматологом можуть призначатися, в залежності від ступеня ураження, тяжкості перебігу захворювання та з урахуванням індивідуальних особливостей організму препарати з анестезуючою дією, снодійні, медикаменти седативної групи.

Щоб позбавиться від опоясуючого лишаю, жителі Запоріжжя можуть звернутися в місцеву філію медичного центру "Оксфорд Медікал". Тут вони можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу в лікуванні хвороби, а також отримати компетентні консультації дерматолога щодо запобігання захворюванню. З цією метою варто звернутись до висококваліфікованих фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал», записавшись на прийом до них за телефоном: 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

( Рейтинг: 4.74, голосів: 35 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКраснікова Тетяна МихайлівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Ланець Алла Іванівна Лікар-дерматолог
Ланець Алла ІванівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

 • 2009р - закінчила Запорізький медичний університет «Лікувальний факультет»
 • 2011р-інтернатура Запорізький медичний університет
 • 2011-2015рр - лікар-дерматолог ЗОКДБ, відділення медичної допомоги підліткам та молоді.
 • 2015г- присвоєна ll лікарська категорія
 • 2015-2017г -Клінічна ординатура по дерматології ФПО ЗДМУ.
 • С 2017г- лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»
показати повний текст
Романщак Руслана ВильямівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2008р. - закінчила Запорізький державний медичний університет "Педіатрія".

2008-2010р. - інтернатура за фахом дерматологія при ЗДМУ.

2010-2019г. - лікар дерматолог Новомиколаївської ЦРЛ.

З 2010р. – учасник  Української асоціації лікарів дерматологів та косметологів

2014р. - пройшла тематичні курси "дерматоонколога" при Донецькому Державному Медичному Університеті

2015р. - присвоєна 2-я лікарська категорія.

З 2019р. – лікар дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя"

показати повний текст

відгуки
Александр Трумбак 18-03-2016 Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом