Онлайн консультація лікаря. Детальніше за тел.: (061) 233 7 233

Лікування псоріазу в Запоріжжі

Наша шкіра дуже чуйно реагує на навколишні подразники. Іноді навіть незначний стрес або неправильне харчування може викликати таке серйозне аутоімунне захворювання, як псоріаз. Їм неможливо заразитися, однак до ризику появи червоних плям на шкірі, що супроводжуються сверблячкою, схильний кожен з нас.

ПОХОДЖЕННЯ ХВОРОБИ

У медичних підручниках сказано, що псоріаз – це хронічне неінфекційне захворювання, від якого страждають близько чотирьох відсотків населення Землі. Хвороба може з'явитися в будь-якому віці, однак найчастіше її вперше діагностують у молодих людей. Більше двох третіх пацієнтів, які страждають від цього аутоімунного захворювання – люди до 20 років.

Найчастіше захворювання у молодих людей передається спадково, в певний момент його «активують» зовнішні подразники. Це псоріаз першого типу.

Другий тип хвороби діагностується у людей у віці від 40 років. Він не передається у спадок, найчастіше вражає нігті та суглоби.

ЯКІ СИМПТОМИ У ПСОРІАЗУ

Псоріаз – шкірне захворювання. Його легко виявити за такими симптомами:

 • поява на шкірі запальних плям червоного кольору;
 • лущення, поява лусочок;
 • сильний свербіж.

Плями псоріазу ще називають бляшками. Найчастіше їх виявляють у волосистої частини голови, нижньої частини спини і в складках шкіри. Лусочки легко сходять, після них залишаються щільні затвердіння, розташовані глибше. Іноді в місцях, схильних до захворювання, можуть з'явитися тріщини і гній. Також псоріаз може з'являтися на нігтях.

У пацієнтів виділяють сезонність рецидивів: зимовий, літній і невизначений. Найчастіше зустрічається перший тип. Влітку під дією сонця симптоми зимового рецидиву можуть слабшати, а то й зовсім зникати. У людей, які страждають від річного рецидиву, навпаки, симптоми загострюються. З-за цього їм настійно не рекомендують з'являтися під прямими сонячними променями.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

Лікуванням цього захворювання займається лікар-дерматолог. Фахівці попереджають, що ніякі народні поради, диво-мазі, уринотерапія та інші способи не зможуть позбавити хворого від псоріазу.

Тільки спеціаліст вищої категорії з досвідом роботи зможе правильно виявити причину виникнення захворювання. Якщо огляду за допомогою спеціального обладнання буде недостатньо, дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» може зробити біопсію шкіри. На ранніх стадіях для лікування псоріазу застосовуються профілактичні методи.

Нагадуємо, що остаточно вилікуватися від цього захворювання неможливо. Проте зменшити клінічні прояви реально.

Дерматологи звертають особливу увагу на те, що самостійно намагатися лікуватися ультрафіолетом категорично заборонено. Тільки при чітко розрахованої дозі він має цілющий ефект. Підвищена концентрація тільки завдасть шкоди, прискоривши розвиток псоріазу.

Спеціалісти вищої категорії МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» у лікуванні пацієнтів від проявів псоріазу застосовують комплексний підхід: від застосування лікарських препаратів і фізіотерапії до серйозної психологічної допомоги, так як одна з причин активізації псоріазу – стрес.

Після проходження курсу лікування пацієнтам рекомендується кілька разів на рік приходити на огляд до дерматолога для контролю за захворюванням.

В МЦ «Оксфорд Медікал» лікування псоріазу проходить в комфортних умовах, з застосуванням сучасних засобів и оснащення. Ефективний курс лікування призначають кваліфіковані лікарі медичного центру, яки володіють достатнім досвідом. Запис на консультацію за телефонами

(095) 233 8 233 і (096) 233 8 233. Конфіденційність гарантована.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКраснікова Тетяна МихайлівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Ланець Алла Іванівна Лікар-дерматолог
Ланець Алла ІванівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

 • 2009р - закінчила Запорізький медичний університет «Лікувальний факультет»
 • 2011р-інтернатура Запорізький медичний університет
 • 2011-2015рр - лікар-дерматолог ЗОКДБ, відділення медичної допомоги підліткам та молоді.
 • 2015г- присвоєна ll лікарська категорія
 • 2015-2017г -Клінічна ординатура по дерматології ФПО ЗДМУ.
 • С 2017г- лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»
показати повний текст
Романщак Руслана ВильямівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2008р. - закінчила Запорізький державний медичний університет "Педіатрія".

2008-2010р. - інтернатура за фахом дерматологія при ЗДМУ.

2010-2019г. - лікар дерматолог Новомиколаївської ЦРЛ.

З 2010р. – учасник  Української асоціації лікарів дерматологів та косметологів

2014р. - пройшла тематичні курси "дерматоонколога" при Донецькому Державному Медичному Університеті

2015р. - присвоєна 2-я лікарська категорія.

З 2019р. – лікар дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя"

показати повний текст

відгуки
18-03-2016 Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом