(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Анти-ейдж медицина
Анти-ейдж медицина

  Анти-ейдж медицина в Запоріжжі

  Anti-aging - це особливий напрямок медицини, що має на увазі проведення ряду процедур, спрямованих на загальне омолодження організму в цілому. Його поява пов'язана зі збільшенням середньої тривалості життя в багатьох економічно розвинених країнах.

  Причини старіння організму

  Анти-ейдж медицинаСтаріння - це природній біологічний процес, в ході якого поступово порушуються важливі життєві функції, що згодом призводить до їх повної втрати. Це стосується багатьох фізіологічних особливостей, включаючи регенерацію клітин і їх здатність до поділу. Організм починає слабше пристосовуватися до агресивних факторів навколишнього середовища, його здатності протистояти захворюванням і травмам суттєво знижуються.

  Геронтологія - наука, що вивчає механізми старіння людини, вказує на такі етапи:

  1. Генетично детермінована відсутність регенерації клітин, які з роками починають руйнуватися або перестають функціонувати. Цей процес називають стохастичним старінням

  2.  Зменшення темпів самооновлення. Відбувається процес регуляції старіння, обумовлений відсутністю оновлень в живому організмі.

  Особливості анти-ейдж медицини

  Основні принципи антивікової медицини спрямовані на використання інноваційних наукових і медичних технологій, що дозволяють заздалегідь виявити захворювання, вилікувати його і зменшити кількість вікових патологій. Уповільнення процесів старіння, профілактика функціональних порушень, пов'язаних з віком, дозволять збільшити тривалість життя людини і помітно поліпшити її якість.

  Анти-ейдж медицина працює в таких серйозних напрямках, як внутрішнє омолодження і естетична терапія.

  Для поліпшення естетичного сприйняття передбачається перелік процедур по внутрішньому омолодженню тіла і підтримка всіх процесів обміну і метаболізму, що відразу відобразитися на зовнішності, крім того використовуються сучасні засоби естетичної медицини.

  Для того, щоб нормалізувати і активувати метаболізм, позбавити організм від старих і відмерлих клітин проводяться процедури внутрішнього омолодження. Фахівці використовують перевірені методики, що дозволяють уповільнити процес старіння на генетичному рівні. Внутрішнє омолодження передбачає дотримання спеціально розробленої дієти і дотримання принципів правильного харчування. Такий комплексний підхід допомагає налаштувати організм на активне життя.

  В ході анти-ейдж терапії з пацієнтом працюють професійні терапевти, дерматокосметологи, урологи, гінекологи та інші медичні експерти.

  Можливості антивікової терапії

  Антивікова терапія допомагає:

  • вивести з організму шлаки, сприяючи загальної детоксикації;
  • налагодити сон і врегулювати баланс гормонів;
  • поліпшити енергетику і поповнити енергетичні запаси;
  • відновити лібідо і сексуальні бажання;
  • активувати мозкову діяльність, концентрацію уваги;
  • захистити організм від розвитку онкологічних процесів;
  • позбутися втоми різного генезу;
  • омолодити шкірні тканини, поліпшити стан волосся і нігтьових пластин.

  Основа довгого життя і здоров'я - це правильний спосіб життя, регулярна фізична активність, повноцінний сон і відпочинок, дотримання режиму дня.

  Анти-ейдж терапія в МЦ «Оксфорд Медікал»

  МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» пропонує кваліфікований, багаторівневий підхід до питань ефективного збереження молодості, підтримки здоров'я і краси. Унікальні програми дозволять підвищити рівень енергії, бадьорості, тіло і організм знову знайдуть молодість, завдяки чому покращується настрій і зміниться сприйняття життя. Виникли питання або хочете записатися на прийом до лікаря?

   Телефонуйте за тел. (061) 233 7 233


  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом