(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Тест на коронавірус (Covid-19) в Запоріжжі

Люди надовго запам'ятають 2020 рік. Саме в цей період поширився Covid-19. Ця страшна хвороба пройшла смертельною хвилею по світу. Штам, який назвали SARS-CoV-2, відноситься до родини коронавірусів, однак, до цього часу він не був відомий людству. Перший випадок зараження був виявлений в Китаї. З міста Ухань вірус досить швидко поширився по всій планеті. Кращі вчені всіх держав зараз намагаються створити вакцину від цієї хвороби. Весь світ перебуває в очікуванні.

Діагностика Covid-19 і способи її проведення

В умовах всесвітньої пандемії слід дуже уважно ставитися до свого здоров'я. Визначити хворобу на ранніх стадіях допомагає своєчасна діагностика. Існує Тест на Covid-19 в Запоріжжітри основних способи виявлення вірусу в організмі людини.

1. Експрес-тестування.

2. ІФА-тест.

3. ПЛР-тест.

Зупинимося детальніше на кожному з варіантів.

Експрес-тестування

Даний метод не можна назвати надточним, однак, він проводиться дуже швидко і дозволяє отримати загальну картину перебігу захворювання. Принцип його роботи заснований на виявленні у пацієнта антитіл до Ковід-19. Для цього необхідно дослідження капілярної крові. Антитіла являють собою захисні включення, що утворюються в організмі людини при попаданні патогенного вірусу. Експрес-тест дозволяє швидко визначити специфічні антитіла і їх кількість в крові, незалежно від наявності симптомів захворювання.

ІФА-тест

Подібно експрес-тестування, дане дослідження спрямоване на знаходження антитіл, однак, для аналізу використовується не звичайна кров, а її сироватка. Це більш складне тестування, яке вимагає наявності спеціального обладнання. Все це повинно відбуватись строго у лабораторних умовах.

ІФА-тест більш чутливий, в порівнянні з експрес-методикою, він спрямований безпосередньо на виявлення в крові людини конкретних імуноглобулінів. Проводити його рекомендується через 5-10 днів після початку захворювання.

ПЛР-тестування

Найбільш точним методом діагностування Ковід-19 є ПЛР-тест. З його допомогою визначається наявність вірусу в організмі людини навіть в найперші дні появи симптомів. Таке дослідження виявляє в біологічному матеріалі пацієнта генетичний ланцюг вірусу SARS-CoV-2.

Для проведення аналізу у хворого беруть матеріал з горла і носової порожнини. Якщо має бути така процедура, то перед нею не можна пити, вживати їжу і навіть чистити зуби. Тільки в цьому випадку результат буде максимально точним.

Коли необхідно проходити діагностику на Covid-19

Підставою для здачі аналізу є контакт людини з хворим Covid-19 або наявність наступних симптомів:

  • сильна слабкість;
  • швидка стомлюваність;
  • підвищена температура;
  • кашель (сухий);
  • нежить;
  • втрата або зміна смаку і нюху.

Якщо ці симптоми спостерігаються протягом тижня, то крім ПЛР-обстеження, варто провести додатково ІФА-тест. Оскільки доведено, що хвороба може протікати абсолютно безсимптомно, то зробити аналізи з профілактичною метою або в будь-якому іншому випадку можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

Записуйтеся на проведення тестування. При необхідності можна замовити виклик мобільної лабораторії додому. Результати зможете отримати вже через 24-48 годин після здачі матеріалу, отримання копії відповіді на наданий електронну адресу або в зазначений месенджер. Це дозволить переконатися у відсутності інфікування або самоізолюватись при виявленні захворювання, а також подбати про своє здоров'я і якнайшвидшому одужанні.

Деталі за тел .: (061) 233 7 233

( Рейтинг: 3.00, голосів: 2 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом