записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Збільшення губ 3400 грнЗапис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Педіатрія

ЧХД... Часто хворіюча дитина. На жаль, цей термін можна застосувати практично до кожного малюка. Про причини говорити не будемо. Запитання мільйонів батьків «Що робити?» - є набагато актуальнішим...

Куди звернутися, якщо немає сил терпіти нескінченні черги в поліклініках, чекати, коли ж уряд дасть безкоштовні вакцини для щеплень. Як бути, якщо не хочеться рано вранці бігти в лікарню з хворою дитиною для здачі аналізів?

Та й як можна зорієнтуватися в численних симптомах, як зрозуміти, що потрібно невідкладно вирушати до педіатра і провести клінічний огляд дитини?

Будь-який батько хоче почути грамотні, вичерпні відповіді на питання про здоров'я дитини, при необхідності — отримати кваліфіковану допомогу.

Послуги відділення педіатрії

Міжнародний медичний центр «Оксфорд Медікал» відкрив нове відділення — педіатрія. Тут ведеться прийом дітей від народження і до 18 років.

З малюками до року у клініці можна пройти щомісячні профілактичні огляди. Обговорити з лікарем питання вигодовування і розвитку дитини, здати необхідні аналізи.

Також Ви можете звернутися в « Оксфорд Медікал» якщо у Вашої дитини:

 • гострі вірусні інфекції;
 • запальні захворювання дихальних шляхів:
 • ускладнення після хвороб;
 • проблеми шлунково-кишкового тракту;
 • алергічні та дерматологічні захворювання.

Безумовно, неможливо перерахувати спектр проблем, з якими можна звертатися в педіатричне відділення « Оксфорд Медікал», тому що тільки лікар може визначити грань між нездужанням і серйозним захворюванням. Між тим батькам слід пам'ятати про те, що в ранньому віці імунітет дитини ще не зміцнився, до молодого організму легко чіпляються всілякі патології, включаючи інфекційні, інвазійні та незаразні захворювання.

До того ж під час зростання дитини і становлення його організму у нього відбуваються фізіологічні зміни фізіологічних процесів, морфології, метаболізму. Все це необхідно враховувати, щоб не прийняти за хвороба цілком нешкідливий процес і не нашкодити організму малюка марним лікуванням.

Симптоми дитячих захворювань

Досвідчений педіатр зможе відрізнити фізіологічні процеси від гострих або хронічних захворювань, тим більше, якщо він використовує для цього сучасне діагностичне обладнання і керується прогресивними педіатричними методиками. Крім того, педіатр враховує симптоми, при яких дитина потребує огляд терапевта:

 • скарги на болі в тій чи іншій частині тіла;
 • підвищена температура;
 • закладеність носа, осиплість голосу;
 • кашель;
 • зниження апетиту або відмова від їжі;
 • порушення стільця;
 • висип незрозумілої етіології;
 • зниження загального тонусу, різка зміна в поведінці дитини.

Пам'ятайте, що тільки кваліфікований фахівець знає, які обстеження та аналізи необхідно здати і пройти.

В «Оксфорд Медікал» для цього є всі умови:

 • кваліфікований педіатр;
 • дитячий дерматолог;
 • УЗД;
 • забір аналізів.

Повний цикл обстеження пропонуються в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де працюють висококваліфіковані педіатри. Тут можливі наступні обстеження і процедури: проходження проб Руф'є, видача документації для дитячих дошкільних та шкільних установ, направлення до вузьких спеціалістів.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» можна пройти педіатричний огляд без черг, в комфортних умовах, що виключає виникнення стресу у малюка.

Щоб ваша дитина завжди залишалася здоровою, не нехтуйте можливістю провести її обстеження у досвідчених педіатрів «Оксфорд Медікал Запоріжжя», записавшись на прийом за телефонами: 233-7-233, (095)-238- 3-238 та (096)-238 - 3-238.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки