(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Дитячий гінеколог
Дитячий гінеколог

  Дитячий гінеколог в Запоріжжі

  Ваша донька скаржиться на болі, що тягнуть внизу живота? Дочка-підліток переживає за відсутність ознак дорослішання? При менструаціях ваша дівчинка скаржиться на болі, нудоту і навіть підвищення температури тіла? Дитячі гінекологи МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» завжди допоможуть вам з будь-якою проблемою, що виникла у зовсім маленької або юної пацієнтки.

  СПОСТЕРЕЖЕННЯ ГІНЕКОЛОГА ДО 18 РОКІВ

  Батьки часто вважають, що для здоров'я маленької дівчинки в плані «жіночих» хвороб немає небезпеки до настання статевої зрілості і початка  фізичних відносин з протилежною статтю. Але це не так, незалежно від віку юні леді мають ті ж статеві органи, що і доросла сформована жінка, відповідно, вони також схильні до, так званих «дорослих» хвороб.

  Дитячий гінеколог в Оксфорд Медікал ЗапоріжжяНа жаль, за статистикою до 25% дівчаток від 0 до 18 років мають гінекологічні патології. Несвоєчасне діагностування і лікування можуть привезти до більш серйозних захворювань у майбутньому. Тому дівчаткам також необхідно відвідувати гінеколога, як і дорослим жінкам навіть за відсутності тривожних симптомів. Рекомендується огляд лікарем двічі на рік.

  Перший огляд проводиться неонатологом ще в пологовому будинку на наявність аномалій статевих органів. Наступні відвідування лікаря варто запланувати по досягненню одного року, далі в 3, 7, 10, 12, 14 і 17 років. По досягненню 17 років бажані щорічні огляди.

  Деякі гінекологічні захворювання - це прояв після застуд або перегріву, недостатньої гігієни або при глистових інвазіях, наявності діатезу або алергії, прийому антибіотиків або перенесеної вітрянки, кору, краснухи. За статистикою запальні процеси - вульвіт і вульвовагініт у дівчаток складає 65-70% випадків звернення до фахівця.

  Тривожним симптомом для звернення до гінеколога можуть служити наявність виділень - слизових, гнійних або кров'янистих, почервоніння в області вульви, свербіж і печіння, набухання сосків молочних залоз.

  Статеве ДОЗРІВАННЯ: ПРИЧИНИ ДЛЯ ОГЛЯДУ

  Як правило, перша менструація настає у віці від 9 до 13 років. Але період статевого дозрівання триває не один місяць і навіть не рік. Це складна і непередбачувана в роботі гормональна машина, тому деякі відхилення допустимі. Батькам варто записати дівчинку на консультацію дитячого гінеколога в разі:

  • відсутність менструації по досягненню 15 років;
  • відсутність менструації більше 3 місяців;
  • відсутність регулярної менструації більше року;
  • наявності кров'яних виділень понад 7 днів;
  • рясних або мізерних менструальних виділень;
  • наявності кров'яних виділень між циклами;
  • наявності менструальних виділень до 9 років;
  • наявності виділень з молочних залоз;
  • наявності сильних болів;
  • підвищення температури або наявності нудоти при менструаціях.

   Різні порушення в розвитку можуть викликати надмірні фізичні і розумові навантаження, хронічний стрес або депресія, прийом лікарських препаратів або наркотиків, нестача вітамінів і мінеральних речовин. Не варто нехтувати консультацією дитячого гінеколога в разі наявності захворювання ендокринної системи або крові, булімії або анорексії, різних видів пухлини, спадкової схильності до синдрому полікістозних яєчників.

  «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ»: НАМ ДОВІРЯЮТЬ

  З самого народження дівчинка потребує спільному патронажі педіатра і дитячого гінеколога. Саме спостереження цих двох лікарів допомагає зберегти жіноче здоров'я до 18 років. Важливо, що до 18 років огляд дівчаток повинен проводити саме дитячий гінеколог, до 14 років він проводиться в присутності одного з батьків, далі юна леді має право на конфіденційність.

  Фахівці «Оксфорд Медікал Запоріжжя» розуміють, що відвідування дитячого гінеколога викликає зайві переживання, як у дівчаток, так і у їх батьків та вживають усіх заходів, щоб дитина не отримала психічну травму. Ми максимально обмежуємо дівчаток від почуття страху, сорому і боязні хворобливих відчуттів. Сам огляд абсолютно безпечний і безболісний, при необхідності мазка паркан проводиться зовні, а дівоча пліва ніяк не може постраждати.

  МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» - довіра, безпека, професіоналізм!

  Запис за тел.: 233 7 233


  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом