(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування зубів під мікроскопом в Запоріжжі

У країнах Європи лікування зубів під мікроскопом - актуальний стандарт стоматології. Цей метод дозволяє домогтися високої якості і бездоганної точності терапії. Даний спосіб лікування застосовується і в медичному центрі «Оксфорд Медікал», розташованому в м. Запоріжжя. Звернувшись до нас, ви зможете на власному досвіді переконатися в якості послуг.

Мікроскоп в стоматології, переваги

Ця техніка необхідна при ендодонтичному лікуванні (фахівець обробляє кореневі канали, усуває інфекцію і т.д.). Устаткування дає можливість оперативно і точно провести терапію навіть найбільш глибоких і складних кореневих каналів. З мікроскопом Zumax можна визначити наявність рідини для її подальшого видалення (з метою запобігання виникнення кісти).

Крім того, таке високоточне обладнання дає можливість повністю видалити залишки минулих пломб, що дозволить уникнути ймовірні ускладнення та повторного звернення до фахівця.

Лікування зубів під мікроскопом в Оксфорд Медікал ЗапоріжжяВикористання мікроскопа відкриває перед лікарем багато переваг, які допоможуть більш якісно провести цілий ряд процедур.

  1. Детальна діагностика, яка дозволить виявити проблеми на ранній стадії. Можна розглядати навіть самі незначні пошкодження, початок каріозного процесу.

  2. Можливість працювати надтонким інструментом, застосовувати атравматичний шовний матеріал. Таким чином, буде потрібно менша кількість знебілюючих препаратів, а оперуюча ділянка тканини загоїться набагато швидше.

  3. Надточне очищення жувальної поверхні зубів і її підготовка до герметизації.

  4. Більш якісна терапевтична стоматологія (лікування пульпітів, періодонтитів, карієсу, видалення старих пломб та інше)

  5. Бездоганне полірування запломбованих ділянок. Це важливо не тільки з естетичної, але і з практичної точки зору. Пломба, що злилася з емаллю, здатна прослужити набагато довше. Устаткування дозволить уникнути мікротріщин, нерівностей, які неможливо побачити неозброєним оком.

  6. Можна провести супертонку реставрацію зуба, ортодонтичну терапію. В останньому випадку мається на увазі дбайливе препарування твердої зубної тканини під вініри або до коронки. Також застосування мікроскопа дозволить здійснити контроль якості реставраційних робіт, протезування.

Крім більш точного і якісного лікування, використання мікроскопа Zumax додає комфорт пацієнтові. Якщо раніше всі процедури проводилися, коли клієнт знаходився в положенні сидячи, то тепер він зможе зручно розташуватися, лежачи на спеціальному м'якому кріслі.

Також до переваг лікування зубів під мікроскопом можна віднести:

  • максимально низький ризик ускладнень, повторного запалення;

  • скорочення тривалості лікування - дії фахівця точні, завдяки чому деякі процедури реально завершити за один або два візити;

  • висока точність - мікроскоп дає можливість прибрати лише пошкоджені тканини без найменшого зачіпання здорових.

Використання мікроскопа дозволяє відчутно знизити кількість помилок і недоліків в роботі стоматолога, оскільки фахівця більше не потрібно діяти наосліп.

Чому для лікування зубів в Запоріжжі варто звернутися в Oxford Medical

Звернувшись до нас, пацієнт отримує не тільки якісне лікування. Завдяки сучасному технологічному обладнанню та компетентності лікарів, процедури пройдуть абсолютно безболісно. Наші лікарі здатні врятувати навіть здавалося-б безнадійні зуби.

Якщо вас мучить хронічний зубний біль через неповне видалення нервових закінчень, погано запломбованих каналів, ми виявимо причину і ліквідуємо її. Стоматологія «Оксфорд Медікал», ви знову знайдете посмішку і здоровий сон.

Запис за тел. (061) 233 7 233

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген Миколайович Лікар-стоматолог
Лікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген МиколайовичЛікар-стоматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2012 р.-закінчив Запорізький державний медичний університет за фахом «стоматологія».

 2012-2014р.- навчання в інтернатурі Запорізької медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю "загальна стоматологія".

2021 р. - пройшов стажування останнє

З 2014р.-лікар-стоматолог в стоматології “Естетік”

2015-2019 р.- працював лікарем-стоматологом в “АРТ стоматології” м.Запоріжжя.

2017- 2019 р. - лікар стоматолог “Стоматологія Чертова”

З 2022р- лікар стоматолог МЦ “Оксфорд Медікал Запоріжжя” 

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом