(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Денний стаціонар в Запоріжжі

Денний стаціонар – це форма амбулаторного лікування, що набула останнім часом широкого поширення. Відрізняється від стаціонару тим, що пацієнт перебуває в медичному закладі рівно стільки часу, скільки потрібно на проведення обстеження, лікувальних процедур і здачу аналізів. Всі терапевтичні маніпуляції проводяться лише вдень, тому в цілодобовому перебуванні в стаціонарі немає необхідності. Таким чином, людина може отримувати кваліфіковану медичну допомогу, зберігаючи при цьому звичний розпорядок життя і не відриваючись від сім'ї та роботи.

Денний стаціонар є найбільш зручною формою лікування в разі, якщо людині необхідні регулярні терапевтичні процедури, але стан здоров'я є задовільним і не вимагає цілодобового спостереження лікарів.

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ»

Денний стаціонар є підрозділом медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя», в якому пацієнтові забезпечують повноцінне лікування.

Лікування у денному стаціонарі рекомендується при:

 • проходженні курсу лікування хронічних захворювань;
 • профілактиці загострень хвороби (пацієнт довго не може одужати);
 • регулярній потребі в складних терапевтичних маніпуляціях (ін'єкції, краплинні процедури тощо);
 • при вживанні препаратів, що потребують подальшого лікарського нагляду.

Рекомендується лікування в денному стаціонарі для тих категорій пацієнтів, які в силу своєї зайнятості при небезпечних захворюваннях не мають можливості перебувати на стаціонарному лікуванні. Втім, це вид проходження лікувальних процедур також рекомендований і в тих випадках, коли тривалий час не вдається встановити точний діагноз внаслідок обов'язкового проходження різнопланових численних діагностичних процедур. Пройти всі такі дослідження набагато зручніше, перебуваючи на денному стаціонарі медичного центру «Оксфорд Медікал», враховуючи ту обставину, що даний заклад має власну повноцінну діагностичну лабораторією та володіє всіма прогресивними методиками діагностики різних по етіології захворювань.

ДЕННЕ СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

На денному стаціонарі проводять лікування наступних захворювань:

 • серцево-судинні хвороби;
 • захворювання центральної і периферичної нервової системи;
 • респіраторні патології;
 • порушення опорно-рухового апарату;
 • патології травної системи;
 • ряд захворювань урогенітальної системи;
 • ендокринні порушення;
 • захворювання сечовивідних органів;
 • дерматологічні хвороби.

При цьому пацієнт може проходити лікування одночасно декількох захворювань, перебуваючи на денному стаціонарі медичного центру «Оксфорд Медікал», де йому гарантовано увагу терапевтів, кардіологів, дерматологів та інших фахівців.

ЛІКУВАННЯ ШКІРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДЕННОМУ СТАЦІОНАРІ

Денний стаціонар медичного центру «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі спеціалізується на лікуванні дерматологічних захворювань. Завдяки високому рівню компетентності наших фахівців, а також індивідуального підходу дерматолога до кожного пацієнта, лікування таких важких патологій, як екзема, дерматит, псоріаз та фотодерматоз проходить максимально ефективно, швидко і без негативних наслідків для організму. Лікарі денного стаціонару в найкоротші терміни допоможуть вам повністю вилікувати інфекційні захворювання шкіри, позбутися від папілом та інших небажаних утворень.

Щоб позбутися від усіляких хвороб, не залишаючи звичний уклад життя, можна записатися на прийом до лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал» для отримання направлення на денний стаціонар по телефону в Запоріжжі 233-7-233

( Рейтинг: 4.65, голосів: 31 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом