(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування червоного плоского лишаю в Запоріжжі

Червоний плоский лишай – захворювання інфекційно-алергічного походження, викликане порушеннями роботи ендокринних залоз і центральної нервової системи. Захворювання швидко набуває хронічну форму і характеризується ураженням шкіри, нігтів та слизових оболонок. Лишай, як правило, вражає дорослих людей, незалежно від статі.

ЧЕРВОНИЙ ПЛОСКИЙ ЛИШАЙ: СИМПТОМИ І ЛОКАЛІЗАЦІЯ ВИСИПАНЬ

Основний симптом плоского червоного лишаю - прояв специфічних висипань червонуватого, малинового, синюшно-фіолетового або перламутрового відтінку. Зазвичай висип має гладку поверхню з утягнутістю в центральній частині. Через деякий час утворення стають шорсткими і лускатими. Вона супроводжується сверблячкою, а також слабкістю і загальним нездужанням. Осередки лишаю згодом збільшуються в об’ємах та групуються в невеликі області. Зазвичай лишайні висипання локалізуються на таких ділянках тіла хворої людини:

 • на згинах рук і ніг;
 • на попереку, животі і стегнах;
 • на шкірі голови;
 • на нігтьових пластинах;
 • в порожнині рота: на язику, піднебінні, яснах.

Прогресуюче захворювання провокує новоутворення, що виникають на шкірних покривах по всьому тілу, особливо - в місцях травматичних пошкоджень, де є подряпини, синці, гематоми та сліди від ударів. Червоному плоскому лишаю властиві тривалі ремісії і часті рецидивні періоди. Пам'ятайте! Самостійне лікування може посилити хворобу і навіть призвести до її рецидиву так ускладнення вторинними захворюваннями, тому при появі перших проявів краще відразу звернутися до дерматолога.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЧЕРВОНОГО ПЛОСКОГО ЛИШАЮ

Головною причиною захворювання є зниження імунітету, викликане тривалим нервовим чи фізичним виснаженням. До сприятливих для розвитку позбавляючи факторів належать:

 • стресові стани, порушення сну;
 • захворювання внутрішніх органів;
 • цукровий діабет;
 • тривалий прийом медикаментів;
 • незбалансоване і нерегулярне харчування;
 • алергічна реакція на хімічні речовини або харчові компоненти;
 • генетична схильність.

Захворіти червоним плоским лишаєм більшою мірою ризикують люди у віці від тридцяти до шістдесяти років.

ЛІКУВАННЯ ЧЕРВОНОГО ПЛОСКОГО ЛИШАЮ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ»

Збір анамнезу та лабораторні дослідження дозволяють виявити фактор, який спровокував червоний плоский лишай і визначити максимально ефективний метод боротьби з ним. Кожному пацієнту призначається індивідуальне лікування: загальна та місцева терапія, відповідна формі захворювання дієта і комплекс відновлювальних процедур.

Перш за все всі зусилля медиків та самого пацієнта повинні бути спрямовані на ліквідацію причинних факторів, що викликали хворобу и сприяють її прогресуванню.

Важливо боротися не тільки із зовнішнім проявом хвороби, але і віднайти її першопричину, а також виконати комплекс профілактичних заходів. При ускладненій типової або атиповою формою червоного плоского лишаю пацієнту центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» призначається стаціонарне лікування.

Щоб отримати консультацію щодо попередження захворювання на червоний плоский лишай, варто звернутись за допомогою у медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де компетентні рекомендації нададуть кваліфіковані лікарі-дерматологи. Вони також посприяють швидкому одужанню в разі розвитку хвороби, використовуючи наявні сучасні засобі и методи лікування.

Для запису на прийом до дерматолога в медичний центр «Оксфорд Медікал» звертайтесь за телефонами у Запоріжжі: 233 7 233; (095) 238 3 238; (096) 238 3 238.

( Рейтинг: 4.58, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматолог вищої категорії: Яфарова Інесса Миколаївна
Яфарова Інесса Миколаївна Лікар-дерматолог вищої категорії
Лікар-дерматолог вищої категорії: Яфарова Інесса Миколаївна
Яфарова Інесса МиколаївнаЛікар-дерматолог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1992 р. – закінчила ЗМУ м. Запоріжжя
1995 р. – присвоєно спеціалізацію "Дерматологія"
2014 р. – присвоєно найвищу категорію
2017 р. – пройшла курси з дитячої дерматології
2017 р. – учасник lll з'їзду Української організації лікарів – дерматологів та косметологів, м. Львів
2019 р. – брала участь у науково-практичному семінарі "Лікування оніхомікозу: шведський досвід. Світові методи лікування кропив'янки".
2020 р. – пройшла курси з дермоскопії.
2020 р. – пройшла курс навчання та технічної експлуатації Лазера хірургічного діодного "Lika Surgeon", м. Черкаси
1996-2020 рр. – лікар - дерматолог поліклініки в обласному шкірі диспансері м. Запоріжжя
2020 р. – прослухала курс "Дерматоскопія новоутворень шкіри"
2020-2021 рр.  – лікар-дерматолог у кнп "ОКІБ" ЗОР" у шкір-вен поліклініці
2021 р. – учасник науково-практичної конференції "Точки дотику"
2021 р. – учасник семінару міжнародної участі "Анафілаксія, зберегти життя"
З 2022 р. – лікар-дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя".
показати повний текст

відгуки
Діадора 25-10-2022 Ходжу на масаж вже близько місяця, все подобається) Боліла спина, все пройшло! Рекомендую. гарний центр, все сучасне, багато послуг. Задоволена сервісом
Марія 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Катерина 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом