записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Elos Ліфтинг + Elos Омолодження зі знижкою 1500грн

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування червоного плоского лишаю

Червоний плоский лишай – захворювання інфекційно-алергічного походження, викликане порушеннями роботи ендокринних залоз і центральної нервової системи. Захворювання швидко набуває хронічну форму і характеризується ураженням шкіри, нігтів та слизових оболонок. Лишай, як правило, вражає дорослих людей, незалежно від статі.

Червоний плоский лишай: симптоми і локалізація висипань

Основний симптом плоского червоного лишаю - прояв специфічних висипань червонуватого, малинового, синюшно-фіолетового або перламутрового відтінку. Зазвичай висип має гладку поверхню з утягнутістю в центральній частині. Через деякий час утворення стають шорсткими і лускатими. Вона супроводжується сверблячкою, а також слабкістю і загальним нездужанням. Осередки лишаю згодом збільшуються в об’ємах та групуються в невеликі області. Зазвичай лишайні висипання локалізуються на таких ділянках тіла хворої людини:

 • на згинах рук і ніг;
 • на попереку, животі і стегнах;
 • на статевих органах;
 • на шкірі голови;
 • на нігтьових пластинах;
 • в порожнині рота: на язику, піднебінні, яснах.

Прогресуюче захворювання провокує новоутворення, що виникають на шкірних покривах по всьому тілу, особливо - в місцях травматичних пошкоджень, де є подряпини, синці, гематоми та сліди від ударів. Червоному плоскому лишаю властиві тривалі ремісії і часті рецидивні періоди. Пам'ятайте! Самостійне лікування може посилити хворобу і навіть призвести до її рецидиву так ускладнення вторинними захворюваннями, тому при появі перших проявів краще відразу звернутися до дерматолога.

Причини виникнення червоного плоского лишаю

Головною причиною захворювання є зниження імунітету, викликане тривалим нервовим чи фізичним виснаженням. До сприятливих для розвитку позбавляючи факторів належать:

 • стресові стани, порушення сну;
 • захворювання внутрішніх органів;
 • цукровий діабет;
 • тривалий прийом медикаментів;
 • незбалансоване і нерегулярне харчування;
 • алергічна реакція на хімічні речовини або харчові компоненти;
 • генетична схильність.

Захворіти червоним плоским лишаєм більшою мірою ризикують люди у віці від тридцяти до шістдесяти років.

Лікування червоного плоского лишаю в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

Збір анамнезу та лабораторні дослідження дозволяють виявити фактор, який спровокував червоний плоский лишай і визначити максимально ефективний метод боротьби з ним. Кожному пацієнту призначається індивідуальне лікування: загальна та місцева терапія, відповідна формі захворювання дієта і комплекс відновлювальних процедур.

Перш за все всі зусилля медиків та самого пацієнта повинні бути спрямовані на ліквідацію причинних факторів, що викликали хворобу и сприяють її прогресуванню.

Важливо боротися не тільки із зовнішнім проявом хвороби, але і віднайти її першопричину, а також виконати комплекс профілактичних заходів. При ускладненій типової або атиповою формою червоного плоского лишаю пацієнту центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» призначається стаціонарне лікування.

Щоб отримати консультацію щодо попередження захворювання на червоний плоский лишай, варто звернутись за допомогою у медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де компетентні рекомендації нададуть кваліфіковані лікарі-дерматологи. Вони також посприяють швидкому одужанню в разі розвитку хвороби, використовуючи наявні сучасні засобі и методи лікування.

Для запису на прийом до дерматолога в медичний центр «Оксфорд Медікал» звертайтесь за телефонами у Запоріжжі: 233 7 233; (095) 238 3 238; (096) 238 3 238.

Текстові відгуки

18.03.2016

Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки