Сімейна медицина в Запоріжжі

У сучасному світі все більше людей проявляє турботу про власне здоров'я і про здоров'я всіх членів сім'ї, щоб завжди тримати себе в хорошій формі. І це не дивно, адже відмінне самопочуття, краса та довголіття – це природне бажання людини, яке можна здійснити завдяки комплексному підходу до здоров'я.

МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» пропонує пацієнтам якісно новий рівень терапевтичного обслуговування, включаючи рекомендації з профілактики, діагностики та лікування. В основі діяльності покладені принципи професіоналізму, цілісності та індивідуального підходу - коли лікарі всіх спеціальностей об'єднують свої зусилля в інтересах пацієнта.

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ЯК ХОРОШИЙ ДРУГ

У багатьох розвинених країнах світу терапевт іменується в близьких колах як «наш лікар» саме тому, що він завжди стоїть на сторожі здоров'я окремої людини або сім'ї, знає спадковість, історію хвороб всіх членів сім'ї, схильності та їх психологічний настрій.

Відділення терапії МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» надає комплекс первинної клінічної допомоги. Терапевт, завдяки своїй кваліфікації, найкращим чином здійснює комплексний підхід у вирішенні проблем пацієнта. Вам не потрібно «бігати» до численних фахівців, щоб з'ясувати причину своєї недуги. Висококласний фахівець зможе допомогти всім членам сім'ї у вирішенні їх питань зі здоров'ям.

Терапевт проконсультує і надасть кваліфіковану допомогу Вам в таких сферах:

 • серцево-судинні захворювання;
 • захворювання нирок;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • гострі респіраторно-вірусні інфекції (ГРВІ);
 • алергії, алергічні риніти;
 • захворювання органів дихальної системи;
 • порушення обміну речовин, діатез;
 • реабілітаційна терапія.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СЕРВІС В ЗАПОРІЖЖІ

Перший крок до лікування того чи іншого захворювання – це грамотна діагностика. З її допомогою терапевт може не тільки виявити захворювання, а й попередити їх виникнення і вжити потрібних заходів. Терапевтичне відділення у медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» має для цього всі можливості. Після того, як фахівець уважно вислухає всі Ваші скарги,він  поглиблено ознайомиться з анамнезом, Ви зможете провести повне обстеження організму за допомогою обладнання, яке застосовують для оглядів у кращих клініках Європи. Терапевт призначить, при необхідності, комплекс аналізів, складений індивідуально для Вас. Якщо буде виявлена якась проблема, Вам обов'язково запропонують чіткий алгоритм дій, який дозволить вирішити її максимально швидко, а головне ефективно. На всіх етапах позбавлення від проблем терапевт буде уважно стежити за життєвими показниками організму, при необхідності коригуючи лікування.

 В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» не просто лікують симптоми, а шукають причини виникнення захворювань, усувають джерела розвитку хвороби сучасними і безпечними методами. Лікарі-терапевти МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» мають вищу кваліфікаційну категорію. Це група однодумців і професіоналів, які готові колегіально вирішувати питання медичного обслуговування сучасної сім'ї.

Подбайте про своє здоров'я з «Оксфорд Медікал Запоріжжя»!

За подробицями цього комплексного пропозиції звертайтеся за телефоном (061) 233 7 233, наша адреса: вулиця М.Гончаренка, 7.

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Владимир

  відділення: Сімейна медицина

 • Владимир

  відділення: Сімейна медицина

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом