(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Сімейна медицина в Запоріжжі

У сучасному світі все більше людей проявляє турботу про власне здоров'я і про здоров'я всіх членів сім'ї, щоб завжди тримати себе в хорошій формі. І це не дивно, адже відмінне самопочуття, краса та довголіття – це природне бажання людини, яке можна здійснити завдяки комплексному підходу до здоров'я.

МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» пропонує пацієнтам якісно новий рівень терапевтичного обслуговування, включаючи рекомендації з профілактики, діагностики та лікування. В основі діяльності покладені принципи професіоналізму, цілісності та індивідуального підходу - коли лікарі всіх спеціальностей об'єднують свої зусилля в інтересах пацієнта.

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ЯК ХОРОШИЙ ДРУГ

У багатьох розвинених країнах світу терапевт іменується в близьких колах як «наш лікар» саме тому, що він завжди стоїть на сторожі здоров'я окремої людини або сім'ї, знає спадковість, історію хвороб всіх членів сім'ї, схильності та їх психологічний настрій.

Відділення терапії МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» надає комплекс первинної клінічної допомоги. Терапевт, завдяки своїй кваліфікації, найкращим чином здійснює комплексний підхід у вирішенні проблем пацієнта. Вам не потрібно «бігати» до численних фахівців, щоб з'ясувати причину своєї недуги. Висококласний фахівець зможе допомогти всім членам сім'ї у вирішенні їх питань зі здоров'ям.

Терапевт проконсультує і надасть кваліфіковану допомогу Вам в таких сферах:

 • серцево-судинні захворювання;
 • захворювання нирок;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • гострі респіраторно-вірусні інфекції (ГРВІ);
 • алергії, алергічні риніти;
 • захворювання органів дихальної системи;
 • порушення обміну речовин, діатез;
 • реабілітаційна терапія.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СЕРВІС В ЗАПОРІЖЖІ

Перший крок до лікування того чи іншого захворювання – це грамотна діагностика. З її допомогою терапевт може не тільки виявити захворювання, а й попередити їх виникнення і вжити потрібних заходів. Терапевтичне відділення у медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» має для цього всі можливості. Після того, як фахівець уважно вислухає всі Ваші скарги,він  поглиблено ознайомиться з анамнезом, Ви зможете провести повне обстеження організму за допомогою обладнання, яке застосовують для оглядів у кращих клініках Європи. Терапевт призначить, при необхідності, комплекс аналізів, складений індивідуально для Вас. Якщо буде виявлена якась проблема, Вам обов'язково запропонують чіткий алгоритм дій, який дозволить вирішити її максимально швидко, а головне ефективно. На всіх етапах позбавлення від проблем терапевт буде уважно стежити за життєвими показниками організму, при необхідності коригуючи лікування.

 В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» не просто лікують симптоми, а шукають причини виникнення захворювань, усувають джерела розвитку хвороби сучасними і безпечними методами. Лікарі-терапевти МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» мають вищу кваліфікаційну категорію. Це група однодумців і професіоналів, які готові колегіально вирішувати питання медичного обслуговування сучасної сім'ї.

Подбайте про своє здоров'я з «Оксфорд Медікал Запоріжжя»!

За подробицями цього комплексного пропозиції звертайтеся за телефоном (061) 233 7 233, наша адреса: вулиця М.Гончаренка, 7.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 35 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, кардіолог, гастроентеролог: Земляний Ярослав Вадимович
Земляний Ярослав Вадимович Лікар терапевт, кардіолог, гастроентеролог
Лікар терапевт, кардіолог, гастроентеролог: Земляний Ярослав Вадимович
Земляний Ярослав ВадимовичЛікар терапевт, кардіолог, гастроентеролог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

 • 2010р закінчив Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ).
 • 2010-2012 рр. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі КУ «ОМЦ ССЗ» ЗОР, ННМЦ «Університетська клініка» ЗДМУ.
 • 2011р-брав участь у семінарі «Шляхи Впровадження основних методів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря внутрішньої медицини»
 • 2012р - спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі ЗМАПО.
 • 2013 р - спеціалізація по кардіології на базі ЗМАПО.
 • 2014р - учасник XV Національного конгресу кардіологів України.
 • 2015 році - захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «кардіологія».
 • З 2015 року - асистент кафедри внутрішніх хвороб 1 ЗДМУ.
 • 2016р - учасник XVII Національного конгресу кардіологів України.
 • 2017р - учасник XVIII Національного конгресу кардіологів України.
 • З 2017 року - лікар терапевт, кардіолог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя».
показати повний текст
Лікар-терапевт : Демиденко Наталія Олександрівна
Лікар-терапевт : Демиденко Наталія Олександрівна
Демиденко Наталія ОлександрівнаЛікар-терапевт

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2014-2020 рр. - навчання в "ЗДМУ" по спеціальності "Лікувальні справа".

2020-2022 рр. - працювала на посаді лікаря-інтерна по спеціальності "Сімейна медицина".

З 2022р - на посаді сімейного лікаря.

Березень-червень 2023р - очне навчання із клінічного ведення психічних,  неврологічних розладів і розладів,  пов'язаних із вживанням психоактивних речовин  в нкспеціалізованих закладах охорони здоров'я (mhGAP).

07.03 "Сучасні компетенції лікаря первинної допомоги: Невідкладна допомога" - міжнародна організація fhi360.

З 2023р.- лікар-терапевт “Оксфорд Медікал Запоріжжя”

показати повний текст
послуги Відділення Сімейна медицинаЦіна
Консультація терапевта 420.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Яна 31-08-2022 С Владимиром Вениаминовичем нас познакомил непредвиденный случай в жизни. У мужа заболел живот, началась тошнота. Думали, что отравление, и справимся сорбентами. Но когда на 3 день стало намного хуже, передвигаться он не мог, решили вызвать врача на дом. Хорошо, что в этой клинике есть такая возможность. Доктор осмотрел, и сказал, что необходима госпитализация. Немедленно. Он не просто сделал свою работу , он договорился со своим другом хирургом о проведении лечения в клинике. Потом провели операцию, и когда я позвонила сказать спасибо Владимиру Вениаминовичу, то он уже был в курсе всего. Для него человек- это не просто пациент, а родственник, друг, за которого он переживает. И я хочу сказать: для меня теперь этот Человек- моя семья и друг, который спас моего мужа в это тяжёлое для всех время. Я благодарю и вспоминаю его каждый день. Диагноз: острый гангренозный калькулёзный холецестит. Перивезикальный абсцесс. Нам повезло встретить такого Человека. Плюсом является и то, что наш Доктор и блестящий кардиолог, и дальше наблюдаемся. На многие вопросы по сердцу мужа, я получила ответы. Он ещё и терапевт и гастроэнтеролог, гениальный врач и потрясающий Человек. В такое нелёгкое время спасать жизни- это бесценно. Огромное Вам спасибо.
Лариса 08-12-2021 Спасибо за точную информацию!
Андрей 07-04-2021 Очень грамотный врач!Всё доступно объяснила, после обследования было назначено лечение, результат почувствовал уже на третий день!Большое Вам спасибо!
Людмила Иванова 18-03-2021 Людмила Васильевна, врач, который уделила мне максимум внимания! Детально объяснила, какие процессы происходят в организме. Как будем лечиться, была со мной на связи и вне приема, что очень важно! Спасибо за внимание, отзывчивость и профессионализм!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Владимир

  відділення: Сімейна медицина

 • Владимир

  відділення: Сімейна медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом