(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Судинна хірургія в Запоріжжі

Всім знайома приказка: «Вовка ноги годують». Неправильний спосіб життя призводить до безлічі складних проблем, одна з яких - варикозне розширення вен нижніх кінцівок.

Причин виникнення подібних захворювань багато: вроджена патологія, важка фізична праця, отримані раніше травми, які не були до кінця вилікувані, « стояча » або навпаки «сидяча» робота, малорухливий спосіб життя.

Фахівці відділення судинної хірургії медичного центру «Оксфорд Медікал» знають, як Вам допомогти у вирішенні неприємних проблем.

Коли слід звертатися до лікаря?

Як тільки ви відчуєте біль у ногах, з'являться набряки нижніх кінцівок, дискомфорт при пересуванні - варто подумати про стан судин. Навіть якщо зовні немає ніяких проявів, можете бути впевнені: йде порушення живлення тканин.

Несвоєчасне звернення за допомогою до фахівців може привести до розвитку судинних порушень, що в свою чергу веде до серйозних наслідків. Навіть якщо наявний просто косметичний дефект і відсутні больові відчуття - не варто зволікати. Порушення живлення клітин киснем веде до виникнення трофічних розладів. Ігнорування проблеми здатне викликати відмирання тканин і навіть гангрену.
Первинний прийом у фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал» включає в себе:

  • Детальну бесіду з лікарем, збір анамнезу та складання медичної карти
  • Повний огляд
  • Постановку первинного діагнозу.
  • Спеціаліст випише направлення на здачу необхідних аналізів, після чого буде призначено лікування.

У відділенні судинної хірургії центру «Оксфорд Медікал» вам допоможуть позбутися варикозної хвороби, а також різних косметичних захворювань.
Інноваційні методики лікування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і новітні технології дозволяють швидко та ефективно звільнити вас від неприємних проблем.

МИ ГАРАНТУЄМО:
  • Лікування за індивідуальними схемами - ми добираємо лікування за показаннями та відповідно до особливостей вашого організму.
  • Мінімальний дискомфорт при проведенні діагностики - всі процедури клінічно випробувані і НЕ супроводжуються больовими відчуттями.
  • Сучасне діагностичне та лікувальне обладнання допоможе швидко й ефективно вирішити вашу проблему з судинами.
  • Можливість здати всі необхідні аналізи на базі центру.

Заощаджуйте свій час і нерви! Ніяких черг, тільки комфорт і ефективне лікування!

Входячи в наш центр, ви можете бути впевнені в тому, що будь-яка інформація про ваше здоров'я та лікування залишиться між вами і лікарем.

Не нехтуйте власним здоров'ям! Звертайтеся за допомогою до фахівців відділення судинної хірургії медичного центру «Оксфорд Медікал»! Ми знаємо як Вам допомогти!

( Рейтинг: 4.75, голосів: 44 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом