(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

"Здоров'я мами та дитя"
Акція -15% на первинний прийом гінеколога
+ консультація дитячого лікаря на вибір т.096 238 3 238

Видалення новоутворень апаратом "Сургитрон" в Запоріжжі

Практично у кожної людини на шкірі є якісь особливі ознаки. Це можуть бути папіломи, родимки, пігментні плями і інші новоутворення. Найчастіше вони не завдають шкоди і не прогресують. Тим не менш, є, як мінімум, дві причини для занепокоєння:

  • по-перше, присутність таких новоутворень на видимих ділянках шкіри можуть змінювати зовнішній вигляд не в кращу сторону;
  • по-друге, вони в окремих випадках все-таки можуть призводити до злоякісних утворень.

До останнього часу до видалення новоутворень їх вдавалися тільки в крайніх випадках. Але з появою інноваційних медичних технологій, що дозволяють проводити ефективне і безболісне видалення новоутворень, такі операції стали звичним явищем в практиці косметологічної медицини та в дерматології.

Одним із засобів видалення небажаних утворень на шкірі є метод радіочастотного впливу. І він використовується з застосуванням апарату "Сургитрон".

ПРИНЦИП ДІЇ АПАРАТУ

Апарат "Сургитрон" при надходженні змінного струму перетворює його в постійний струм меншої частоти. Далі ці струми починають продукувати магнітне поле.

За допомогою магнітного поля здійснюється безконтактний процес коагуляції - розріз шкірної тканини. При цьому ні один елемент апарату не стосується шкіри пацієнта, і не використовується додатково жоден хірургічний інструмент - вся процедура проводиться дистанційно, що виключає значні крововтрати та ризик зараження через кров.

Операція проводиться без всякої попередньої медикаментозної підготовки та наркозу. Вся процедура займає не більше 20 хвилин. При застосуванні апарату "Сургитрон" не передбачається післяопераційний період зі спеціальними обробками і доглядом за шкірою, тому курс лікування проводиться в амбулаторному режимі.

ПРАКТИЧНІ ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ АПАРАТУ "СУРГИТРОН"

Після впливу магнітним полем не виникає прогресування або відновлення новоутворень. Високочастотне магнітне поле повністю і назавжди видаляє будь-які подібні утворення на шкірі.

Ще один важливий позитивний аргумент застосування цього засобу - абсолютно безболісна операція. Пацієнт не відчуває не тільки хворобливих симптомів, але навіть найменшого дискомфорту. Це пояснюється тим, що мікрохвилі блокують чутливі нервові рецептори.

Крім того, "Сургитрон" дає можливість проводити видалення новоутворень у важкодоступних для інших засобів ділянках. При цьому він не впливає на навколишнє поле прилягаючої площі шкірного покриву. Дія мікрохвиль на прилеглі тканини охоплюють в 8 разів меншу площу, ніж при впливі лазером.

І ще одна значуща перевага цього апарату - це швидке загоєння. Буквально відразу після завершення процедури на місці колишнього новоутворення утворюється ледь помітна плівка, яка відпадає протягом 7-10 днів. Рубців на місці операції не залишається.

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АПАРАТУ

Метою якнайшвидшого загоєння місця видалення новоутворень рекомендується на тиждень утриматися від візитів в лазню і басейн. Щоб захисна плівка, яка утворилася на місці дії мікрохвиль, швидше відпала, можна одноразово протягом дня застосовувати будь-який антисептичний засіб.

Найбільшою ефективністю апарат володіє в процесі видалення новоутворень дрібного формату. Процедура проводиться одноразово, протягом 15-20 хвилин без попередньої медичної підготовки пацієнта, видалений фрагмент може бути відправлено на додаткове дослідження (гістологію).

Записатися до лікаря-дерматолога можна за телефоном в Запоріжжі: 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

( Рейтинг: 4.71, голосів: 42 )

відгуки
Діадора 25-10-2022 Ходжу на масаж вже близько місяця, все подобається) Боліла спина, все пройшло! Рекомендую. гарний центр, все сучасне, багато послуг. Задоволена сервісом
Марія 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Катерина 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

  • Константин

    відділення: Дерматовенерологія

  • Константин

    відділення: Дерматовенерологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом