записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Профілактика геморою. Прийом проктолога з відеодіагностикою 150грн Деталі: 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Видалення новоутворень апаратом "Сургитрон"

Практично у кожної людини на шкірі є якісь особливі ознаки. Це можуть бути папіломи, родимки, пігментні плями і інші новоутворення. Найчастіше вони не завдають шкоди і не прогресують. Тим не менш, є, як мінімум, дві причини для занепокоєння:

  • по-перше, присутність таких новоутворень на видимих ділянках шкіри можуть змінювати зовнішній вигляд не в кращу сторону;
  • по-друге, вони в окремих випадках все-таки можуть призводити до злоякісних утворень.

До останнього часу до видалення новоутворень їх вдавалися тільки в крайніх випадках. Але з появою інноваційних медичних технологій, що дозволяють проводити ефективне і безболісне видалення новоутворень, такі операції стали звичним явищем в практиці косметологічної медицини та в дерматології.

Одним із засобів видалення небажаних утворень на шкірі є метод радіочастотного впливу. І він використовується з застосуванням апарату "Сургитрон".

Принцип дії апарату

Апарат "Сургитрон" при надходженні змінного струму перетворює його в постійний струм меншої частоти. Далі ці струми починають продукувати магнітне поле.

За допомогою магнітного поля здійснюється безконтактний процес коагуляції - розріз шкірної тканини. При цьому ні один елемент апарату не стосується шкіри пацієнта, і не використовується додатково жоден хірургічний інструмент - вся процедура проводиться дистанційно, що виключає значні крововтрати та ризик зараження через кров.

Операція проводиться без всякої попередньої медикаментозної підготовки та наркозу. Вся процедура займає не більше 20 хвилин. При застосуванні апарату "Сургитрон" не передбачається післяопераційний період зі спеціальними обробками і доглядом за шкірою, тому курс лікування проводиться в амбулаторному режимі.

Практичні переваги застосування апарату "Сургитрон"

Після впливу магнітним полем не виникає прогресування або відновлення новоутворень. Високочастотне магнітне поле повністю і назавжди видаляє будь-які подібні утворення на шкірі.

Ще один важливий позитивний аргумент застосування цього засобу - абсолютно безболісна операція. Пацієнт не відчуває не тільки хворобливих симптомів, але навіть найменшого дискомфорту. Це пояснюється тим, що мікрохвилі блокують чутливі нервові рецептори.

Крім того, "Сургитрон" дає можливість проводити видалення новоутворень у важкодоступних для інших засобів ділянках. При цьому він не впливає на навколишнє поле прилягаючої площі шкірного покриву. Дія мікрохвиль на прилеглі тканини охоплюють в 8 разів меншу площу, ніж при впливі лазером.

І ще одна значуща перевага цього апарату - це швидке загоєння. Буквально відразу після завершення процедури на місці колишнього новоутворення утворюється ледь помітна плівка, яка відпадає протягом 7-10 днів. Рубців на місці операції не залишається.

Особливості використання апарату

Метою якнайшвидшого загоєння місця видалення новоутворень рекомендується на тиждень утриматися від візитів в лазню і басейн. Щоб захисна плівка, яка утворилася на місці дії мікрохвиль, швидше відпала, можна одноразово протягом дня застосовувати будь-який антисептичний засіб.

Найбільшою ефективністю апарат володіє в процесі видалення новоутворень дрібного формату. Процедура проводиться одноразово, протягом 15-20 хвилин без попередньої медичної підготовки пацієнта, видалений фрагмент може бути відправлено на додаткове дослідження (гістологію).

Записатися до лікаря-дерматолога можна за телефоном в Запоріжжі: 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

Текстові відгуки

18.03.2016

Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки