записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Elos Ліфтинг + Elos Омолодження зі знижкою 1500грн

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Гінекологія

Кому довірити своє здоров'я ? Над цим питанням замислюється кожна жінка...

Правильний вибір - відділення гінекології МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»! Ви можете бути впевнені в якості наданих нами послуг.

Сучасні реалії життя, ритм, екологія та постійні стреси не додають молодості та здоров'я. Багато гінекологічних захворювань зустрічаються як у жінок, так і у дівчат у досить ранньому віці, а можливість розвитку онкологічних захворювань зросла на 60%. У разі виникнення проблем зі здоров'ям не варто займатися самолікуванням і застосовувати широко рекламовані засоби. Це не тільки не призведе до одужання, але і загрожує серйозними ускладненнями! Необхідно у найбільш стислі терміни звернутися за допомогою до фахівців.

У МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» доступно:
 
 • Лікування гінекологічних патологій. До них відносяться жіночі запальні захворювання, молочниця, ендометріоз, ерозія шийки матки, дисплазія шийки матки та багато інших;
 • Лікування доброякісних і передракових процесів шийки матки;
 • Діагностика та лікування дисплазії шийки матки;
 • Забір дослідного матеріалу та повне діагностичне обстеження. До нього входить цитоморфологічне дослідження епітелію шийки матки та цервікального каналу, Відеокольпоскопія, гістологічне дослідження матеріалу, отриманого при біопсії шийки матки тощо.

У нашій клініці все створено для Вашого комфорту. ВИ МОЖЕТЕ ЗДАТИ всі необхідні аналізи НА БАЗІ КЛІНІКИ. Тепер немає необхідності бігати по різних лабораторіях, стояти в чергах і рано-вранці приходити в поліклініки за талончиками.

Якщо ви вирішили отримати консультацію гінеколога, Вам необхідно знати наступне: 

 • Здавати аналізи краще безпосередньо до або відразу після місячних;
 • Перед прийомом НЕ потрібно Спринцюватися ! Лікар повинен бачити стан флори піхви;
 • Прийом антибіотиків необхідно закінчити за 2 тижні до огляду гінеколога. Від цього залежать результати аналізів;
 • Бажано протягом 2 -х днів перед прийомом НЕ жити статевим життям (насіннєва рідина, що залишилася на стінках піхви, може вплинути на результати аналізів) ;
 • Для вірогідності результатів аналізів, бажано за 2 дні до огляду ВИКЛЮЧИТИ ПРИЙОМ АЛКОГОЛЮ та лікарських засобів, якщо дозволяє лікування
Огляд у гінеколога включає в себе:
 
 • Конфіденційну бесіду з фахівцем
 • З'ясування симптомів і скарг
 • ОФОРМЛЕННЯ ОСОБИСТОЇ МЕДИЧНОЇ КАРТКИ;
 • огляд на гінекологічному кріслі ( ЗОВНІШНІЙ і внутрівагінальний на предмет нехарактерних виділень і відхилень) ;
 • пальпація (пальцеве вагінальне обстеження) ;
 • ОБСТЕЖЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ;
 • Відеокольпоскопія.
Ми гарантуємо:
 
 • висока якість обслуговування,
 • застосування новітніх медичних апаратів і матеріалів,
 • можливість здачі аналізів безпосередньо в клініці,
 • повну анонімність.

Консультація лікаря-гінеколога триває близько години. Натомість, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу у вирішенні всіх інтимних проблем. 

Ми з максимальною увагою ставимося до кожного пацієнта і гарантуємо повну конфіденційність. Уже після первинного огляду Ви отримаєте попередній висновок лікаря та рекомендації щодо подальшої діагностики і лікування.

У МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ви маєте можливість пройти консультацію з будь-якого питання! А завдяки європейському рівню обслуговування та сучасному медичному обладнанню Ви не пошкодуєте, що довірили нам своє здоров'я.

Телефонуйте  (061) 233 7 233 та записуйтеся на прийом!

Текстові відгуки

17.05.2018 Хочу выразить благодарность зав.гинекологич.отделением Поплавскому В.В. за профессионализм и грамотные рекомендации на предмет оперативного вмешательства. Спасибо!

відділення: Гінекологія

22.12.2017

Спасибо огромное зав. гинекологии Поплавскому Владимиру Владимировичу. Замечательный доктор! А так же искренне благодарю медсестру Татьяну Федоровну, операционную бригаду и девочек на рецепшене!Я не первый раз в этой клиннике и очень довольна. Все как всегда на высшем уровне! С наступающим Новым годом!

відділення: Гінекологія

15.04.2016

Этой весной сделала лабиопластику у Владимира Владимировича Поплавского. Жалею только об одном - что не сделала раньше!!! Сказать, что я довольна - это не сказать ничего! Я вообще, очень трусливый человек, шла на первичную консультацию с мыслью, что наверное консультацией все мое желание иметь красивую интимную зону и закончится. Врач все доступно объяснил, показал, что возможно, а чего делать и не стоит.. К операции не склонял. Уточнил по поводу моих ожиданий и полноценно объяснил реалии. На следующий день сдала анализы. Оценили удобное время и назначили день операции. Самым страшным (и только страшным, боли не было) был обезболивающий укол. Предложили успокоительное. Во время процедуры разрешили пользоваться своим гаджетом, слушать музыку, пользоваться вай-фай. Как я ни ждала боли - ее не было))) Через минут 40 я уже сидела в машине и ехала домой. Нехитрые обработки, личная гигиена и - вуаля! менее чем через 1,5 недели мне сняли остатки шовного материала. Из всего-всего это была самая неприятная процедура. Но, когда знаешь, что все уже позади, это такое..)) Я безумно довольна! Я очень требовательна во всем. Поплавский В.В. на мои высматривания результата сказал, что если что-то желается, то можно обсудить и, если это разумно, откорректировать. Но сейчас мне настолько все нравится, будто не мое, а с картинки!!!)))

відділення: Гінекологія

02.03.2016

Добрый день. Хочу сказать спасибо врачу-гинекологу Мартынюк Оксане Николаевне за внимательное отношение и высокопрофессиональное обследование. Благодаря таким специалистам многие люди снова и снова делают свой выбор в пользу Оксфорд Медикал. Оксане Николаевне желаю дальнейших профессиональных успехов, а клинике - побольше кадров такой же высокой квалификации и процветания!

відділення: Гінекологія

07.05.2014

Поплавский Владимир Владимирович - прекрасный врач-гинеколог. Всегда уделяет достаточно времени для консультации, всё подробно и доступно объясняет, тем самым располагая к беседе и доверию. Корректный, внимательный доктор, подробно описал суть проблемы и дал хорошие указания и рекомендации, а также назначил курс лечения. Тактичность, доброжелательность, профессионализм и человечность - эти все качества относятся к Вам, что большая редкость в наше время. Буду наблюдаться у Вас и рекомендовать всем знакомым такого квалифицированного специалиста!!!!

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки