(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Гематологія в Запоріжжі

Гематологія в Оксфорд Медікал ЗапоріжжяГематологією називають особливий розділ медичної науки, завдання якої полягає у вивченні та лікуванні хвороб органів кровотворення. Проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб крові лікар-гематолог. Найбільш поширені проблеми, з якими стикаються пацієнти - анемія, генетичні відхилення, погане згортання крові (коагулопатія). Одним з важливих напрямків, які підлягають вивченню та підбору ефективного лікування, є онкогематологія.

Кров - найважливіша рідина в організмі людини, яка насичує всі органи киснем, забезпечує гомеостаз внутрішнього середовища організму, захищає клітини від чужорідних елементів. При виникненні захворювань крові рання діагностика має велике значення для успішного результату. Вкрай важливо вчасно звернути увагу на сигнали, які подає організм, або на погану картину аналізу крові і вчасно звернутися до гематолога для діагностики.

Кому і коли може знадобитися консультація гематолога

Пацієнтами лікаря-гематолога можуть бути як дорослі, так і діти, навіть раннього віку. Гематологічні хвороби бувають вродженими і набутими. Вони не відрізняються унікальними проявами захворювань. Часто зміни в складі крові виявляють випадково, коли пацієнт здає загальний клінічний аналіз.

З огляду на, що захворювання крові можуть нести загрозу для життя людини, не варто нехтувати послугами гематолога і звернутися до нього з появою ранніх симптомів.

Це може бути:

  • блідість або, навпаки, почервоніння шкіри;
  • сонливість, слабкість, швидка втомлюваність;
  • збільшення лімфовузлів в області шиї, пахв, паху;
  • поява синців або виникнення безпричинних носових кровотеч;
  • поколювання й оніміння в кінцівках;
  • втрата апетиту, ваги;
  • зниження рівня гемоглобіну;
  • головні болі, болі в животі, суглобах, кістках.

Гематолог, спираючись на розгорнутий аналіз крові та біохімічні показники, визначить наявність проблеми і призначить відповідне лікування.

Важливість діагностики гематологічних захворювань

Своєчасне виявлення змін в складі крові дозволяє вчасно діагностувати хвороби, які можуть призвести до серйозних порушень роботи інших органів.

З огляду на, що подібні захворювання неможливо розпізнати без аналізів та обстеження, слід уважно поставитися до змін складу крові. Вони можуть вказувати на наявність вірусної або бактеріальної інфекції, залізодефіцитної анемії, гемофілії та інші захворювання крові.

Не всі відхилення говорять про наявність серйозного захворювання. Проте, такі пацієнти повинні перебувати під наглядом лікаря до нормалізації клінічної картини. 

Найбільш часто, завдяки загальним аналізом крові, виявляється анемія, на яку вказує низький рівень гемоглобіну. Патологія буває різних видів: залізодефіцитна, В12-дефіцитна, гемолітична. Нерідко відхилення переходить в хронічну форму і вимагає постійного контролю. Також зниження гемоглобіну може вказувати на наявність більш серйозних захворювань, аж до онкології, тому так важливо встановити причину. Не завжди вдається визначити генез анемії, тоді її називають аліментарної.

 Як стверджують проведені дослідження ВООЗ, понад 25% жителів нашої планети страждають на цю недугу. Важливо провести всі необхідні обстеження для того, щоб виключити наявність неопластического процесу.

Більш небезпечне захворювання - гемобластози, які супроводжуються пітливістю і підвищенням температури. Геморагічний синдром супроводжується збільшенням лімфовузлів, болями у суглобах.

Гематолог в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

При виникненні підозрілої симптоматики потрібна негайна консультація гематолога і контроль розгорнутого аналізу крові. З огляду на, що розвиток хвороб крові у всіх проходить по-різному, слід розуміти важливість і звернутися до фахівця якомога раніше

У центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» працюють кваліфіковані фахівці, здатні розпізнати проблему на початковій стадії і призначать ефективне лікування. Запис за тел. (061) 233 7 233, (096) 238 3 238

Не зволікайте з проблемою, звертайтеся до фахівців і будьте здорові!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом