(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Імплантація зубів в Запоріжжі

У будь-якому віці люди можуть зіткнутися з проблемами здоров’я зубів. Втратити можливість красиво посміхатися можна за різних обставин - під час бійки, або при поганій спадковості. Часто до втрати зубів призводить недотримання правил гігієни в порожнині рота. Якщо у минулі часи повернути втрачений зуб було досить проблематично, недешево і, відверто кажучи, болісно, то сучасна імплантація зубів в Запоріжжі доступна і малоінвазивна процедура, яка гарантує відмінний та тривалий результат.

Що таке імплантація зубів

В сучасних медичних центрах процедура відновлення цілого ряду зубів - стандартна і звичайна. Щодня сотні людей відновлюють красу власних посмішок, не відчуваючи ніякого дискомфорту.

Процедуру можуть проходити люди будь-якого віку. Підійде вона й пенсіонерам - реабілітаційний період при цьому втручанні мінімальний. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» досвідчений лікар перед процедурою обов'язково вивчить та визначить графік імплантації та відновлення ясен.

Імплантація зубів, якщо говорити простими словами, - це вживлення в кісткову тканину штучного аналога втраченого кореня. Тобто, імпланти замінюють корінь зуба та формують основу для створення протезу. Зовні штучний зуб практично неможливо відрізнити від справжнього.

Що необхідно зробити перед імплантацією

Перед заміною втраченого зуба обов'язково слід виконати дві дії.

1. Почистити порожнину рота професійними методами - позбутися від нальоту, зубного каменю та інших відкладень.

2. Провести санацію ротової порожнини, тобто, усунути вогнища хронічних захворювань, вилікувати існуючі хвороби, запломбувати усі зуби, які того потребують.

Після цього лікар має провести рентгенологічне обстеження, щоб чітко знати, які імпланти і куди необхідно підібрати, як їх краще встановити.

Які з імплантів краще?

Існує великий вибір матеріалів, з яких виготовляють штучні корені зубів. Однак, досвід показує, що титан є найбільш оптимальною основою. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» використовують ізраїльські титанові імпланти фірми AlphaBio, які мають ряд переваг:

  • не вступають в хімічні реакції;

  • не дратують ясна і не викликають їх запалення;

  • титан не піддається корозії.

Які протипоказання існують

Сучасна медицина дійшла до такого рівня, що перешкод для установки імплантів для жителів Запоріжжя практично немає. Винятки можливі лише для людей, які страждають від важких серцево-судинних захворювань, онкології, діабету та проблем із сполучною тканиною. Специфічні особливості для імплантації зубів визначить досвідчений лікар.

Однак, після установки імплантів, людині необхідно буде більш ретельно стежити за гігієною порожнини рота. Крім якісної чистки зубів, лікарі наполегливо рекомендують користуватися зубною ниткою та спеціальної мікрощіткою, яка дозволить повністю видалити залишки їжі з імпланту.

Як проходить процедура імплантації

Після проходження всіх необхідних процедур, узгодження матеріалу для штучного кореню та визначення способу установки, стоматолог проводить пацієнтові місцеву анестезію - вколює знеболювальне.

Сама процедура безболісна. Всього за годину у людини з'являється нова основа для майбутнього зуба. Згодом лікар ставить опорний елемент, та зуб набуває естетичного вигляду.

Процедура не є травматичною. Вже наступного дня після імплантації людина може вести звичайне життя, не обмежуючи себе в прийманні їжі та напоїв.

З усіх питань щодо якісної імплантації зубів в центрі Оксфорд Медікал Запоріжжя, звертайтесь за телефоном: (061) 233-7-233 або за адресою вулиця Панфіловців, 7.

Красива посмішка - запорука успішного і приємного спілкування!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген Миколайович Лікар-стоматолог
Лікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген МиколайовичЛікар-стоматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2012 р.-закінчив Запорізький державний медичний університет за фахом «стоматологія».

 2012-2014р.- навчання в інтернатурі Запорізької медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю "загальна стоматологія".

2021 р. - пройшов стажування останнє

З 2014р.-лікар-стоматолог в стоматології “Естетік”

2015-2019 р.- працював лікарем-стоматологом в “АРТ стоматології” м.Запоріжжя.

2017- 2019 р. - лікар стоматолог “Стоматологія Чертова”

З 2022р- лікар стоматолог МЦ “Оксфорд Медікал Запоріжжя” 

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом