(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

"Здоров'я мами та дитя"
Акція -15% на первинний прийом гінеколога
+ консультація дитячого лікаря на вибір т.096 238 3 238

Лікування алопеції (облисіння) в Запоріжжі

Алопеція - дерматологічне захворювання незаразної етіології, вона традиційно частіше помітна у чоловіків, хоча і жінки теж схильні страждати цією хворобою. Захворюванням схильне страждати близько 50% чоловічого населення, і до 37% жінок у віці до 50 років. Це захворювання не викликає хворобливих відчуттів, але завдає емоційний дискомфорт. Хвороба проявляється випаданням волосся і облисіння частини голови або повністю.

Облисіння відбувається не тільки в області голови - волосся при алопеції випадають і на тулубі. Захворювання страждають люди різного віку, різних соціальних груп і у всіх регіонах світу.

ОЗНАКИ АЛОПЕЦІЇ

Ще до фактичного випадіння волосся є можливість діагностувати алопецію станом шкірного покриву. На початковому етапі відзначається почервоніння шкіри, її млявість. Пізніше спостерігається часткове відмирання мікрочастинок верхнього шкірного покриву, слідом за якою вже відбувається безпосереднє випадання волосся.

В подальшому, в залежності від типу алопеції, відбувається ураження і омертвіння волосяних фолікулів або виникнення дерматиту разом облисіння.

При відсутності лікувальних заходів, величина уражених ділянок розростається, інтенсивність випадання збільшується, і хвороба прогресує до повного облисіння шкіри.

Алопеція залежно від ступеня ураження, може розвиватися на декількох ділянках тіла. Ураження може відбуватися поетапно або одночасно в декількох місцях.

ПРИЧИНИ АЛОПЕЦІЇ І ЇЇ РІЗНОВИДИ

Випадання волосся може бути інтенсивним або малопомітним на початковому етапі. Причиною цього є первинні захворювання або відхилення у фізіології:

 • цукровий діабет;
 • авітаміноз;
 • інтоксикація або отруєння;
 • порушення в роботі шлунку або кишечнику;
 • тривалий стресовий стан;
 • фізіологія статевого дозрівання;
 • утворення злоякісних та доброякісних пухлин.

Облисіння може спостерігатися в окремих частинах голови, або проявляється випаданням волосся по всьому тілу. Це захворювання може проявлятися гострим перебігом, коли волосся зникає майже водночас, а також хронічною формою, коли облисіння просувається ледь помітно.

Алопеція може протікати з ураженням фолікулів або безпосередньо структури самого волоса і процесу його зростання.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ АЛОПЕЦІЇ

Патологія діагностується на початковому етапі шляхом огляду шкірних покривів лікарем-дерматологом. Одночасно, при появі підозри на наявність алопеції, проводиться лабораторне обстеження крові біохімічним методом. Також дерматолог може назначити діагностику методом трихограми.

Для повноцінного зцілення від алопеції потрібно пройти повний курс відновлюваних процедур, включаючи медикаментозну терапію, прийом мікроелементів та вітамінів, які беруть участь у формуванні та зростанні волосся.

Для усунення ймовірної причини захворювання може бути призначений курс дезінтоксикаційних препаратів, фізіотерапія, кріомасаж або ультрафіолетове опромінення.

У деяких випадках при алопеції може знадобитися стаціонарне лікування. Категорично не рекомендується робити спроби самолікування!

Отримати компетентну допомогу та пройти лікування в денному стаціонарі під наглядом досвідчених лікарів в МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя". Тут створені умови для своєчасного діагностування алопеції, розпізнавання її первинних симптомів на початковій стадії, а також застосовуються сучасні методи та обладнання з лікувальною метою.

Докладні консультації, рекомендації лікарів і призначення на стаціонар можна отримати по телефону 233 7 233

( Рейтинг: 4.90, голосів: 31 )

відгуки
Діадора 25-10-2022 Ходжу на масаж вже близько місяця, все подобається) Боліла спина, все пройшло! Рекомендую. гарний центр, все сучасне, багато послуг. Задоволена сервісом
Марія 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Катерина 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом