(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Ендокринологія в Запоріжжі

Здоров'я та краса людини залежать від багатьох факторів. Один з найважливіших — стан ендокринної системи.

Ендокринолог – спеціалізація рідкісна. Справжніх професіоналів у цій сфері — одиниці. Головне завдання лікаря — виявлення, спостереження, профілактика та розробка грамотної системи лікування захворювань ендокринної системи. Серед них: цукровий діабет, ожиріння, патології щитовидної залози і надниркових залоз, гормональні збої, полікістозу яєчників, мастопатія, гірсутизм, остеопороз та інші захворювання.

СИМПТОМИ ЕНДОКРИННИХ ХВОРОБ

Почуття спраги, різкі коливання у вазі і перепади настрою, занепад сил, підвищений ріст волосся на тілі, скачки тиску і підвищена крихкість кісток, - ці і багато іншіх грізних симптомів свідчать про наявність ендокринних порушень. Багато які з них, на ранніх стадіях проходять майже безсимптомно, і тільки досвідчений лікар може поставити правильний діагноз. Але небезпека ендокринних захворювань не тільки в тому, що їх складно діагностувати. Не меншу тривогу ендокринологів та їх пацієнтів викликає той факт, патології ендокринної етіології здатні провокувати розвиток вторинних захворювань, нерідко з тяжкими наслідками.

Наслідком збою ендокринної фізіології може стати прогресування цукрового діабету, розвиток гормональних порушень і пов'язаних з цим захворювань.

Причин, які викликають ендокринні захворювання, багато. Серед них: генетика, наслідки хірургічних втручань, операції і травми органів черевної порожнини, аборт, часті ГРЗ, венеричні захворювання, стрес, шкідливі звички, вік.

Естроген, прогестерон, мелатонін, тестостерон - назви деяких гормонів і їх функцію в організмі людини ми знаємо. Але гормонів десятки і їх рівень на око не визначиш. А адже саме від них залежить те, наскільки чітко будуть працювати наш організм. Надмірна або недостатня секреція гормонів може стати причиною серйозних збоїв у функціонуванні організму. Розпізнати, виявити проблему може тільки кваліфікований фахівець.

ЩО ЛІКУЄ ЛІКАР-ЕНДОКРИНОЛОГ?

У Медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» пацієнти можуть отримати професійну консультацію у ендокринолога з наступним спостереженням та лікуванням:

  • захворювань щитовидної залози;
  • ожиріння;
  • цукрового діабету;
  • остеопорозу;
  • гормональних порушень.

Причому досвідчені і компетентні ендокринологи медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» методично працюють з пацієнтом до досягнення повного одужання, а також дають рекомендації щодо подальших заходів щодо попередження ризику захворювання ендокринними патологіями.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ У ВІДДІЛЕННІ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Для якісної діагностики захворювань ендокринної системи, а також для проведення диференційної діагностики і виявлення хвороб інших систем, в медичному центрі «Оксфорд Медікал» є сучасна лабораторія. Тут працюють справжні професіонали медицини, готові проявити свої професійні якості і досвід на благо здоров'я пацієнта.

При цьому в процесі обстеження і лікування у відділенні ендокринології використовуються прогресивні методи лікування, сучасне медичне обладнання. А самі процедури проходять в умовах конфіденційності та співчутливого уваги з боку медичного персоналу.

Також у нашому центрі Ви можете:

  • здати лабораторні аналізи на гормони, рівень цукру в крові і ін;
  • пройти УЗД і КТ щитовидної залози і надниркових залоз.

Запис на консультацію до лікаря ендокринолога в медичному центрі «Оксфорд Медікал» можна за телефонами: 233-7-233, (095)238-3-238, (096)238-3-238

( Рейтинг: 4.88, голосів: 24 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом