Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Кардіологія в Запоріжжі

Кардіологія – одне з напрямків медицини, детально вивчає все, що стосується серцево-судинної системи, включаючи і способи профілактики і запобігання захворювань цієї системи. Найменший збій в цій найважливішій системі життєдіяльності може призвести до непоправного. За статистикою, проблеми з серцево-судинною системою є найбільш частими причинами інвалідності і летального результату. Але якщо людина хоче жити довго і здорово, вона розуміє, що своєчасна терапія може забезпечити йому довгі роки комфортного життя.

ВАЖЛИВО ВИЯВИТИ ПРИЧИНУ

На жаль, з-за підвищення ритму сучасного життя, медики в один голос говорять про зростання кількості різноманітних захворювань, пов'язаних з серцем і судинами. У минулі часи про більшість недуг інформації практично не було – тим більше не було методів боротьби з ними.

Зараз ситуація в медицині змінилася на краще – фахівці навчилися боротися не із симптомами, а з причинами. Досвідчені лікарі МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» до лікування підходять комплексно – вони проводять діагностику, огляд і безпосередньо лікування самого захворювання. Окрему увагу приділяють періодам коронарної терапії і реабілітації.

Ми гарантуємо Вам якісну діагностику та лікування захворювань серця. Не варто відкладати візит до кардіолога на «завтра», адже це може спричинити за собою серйозні наслідки. Відчувши найменший дискомфорт в області серця: перебої в його роботі, тяжкість, різноманітні болі при найменших рухах і їх відсутності, варто негайно звернутися до лікаря.

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Ви отримаєте кваліфіковану консультацію досвідченого лікаря-кардіолога. Повна діагностика, індивідуальні методики лікування – все це забезпечує і гарантує 100% результат і швидке одужання. Кардіологи МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя», завдяки широкому спектру отриманих результатів аналізів, встановлять причину захворювання, підберуть індивідуальну програму лікування.

Пам'ятайте, серцево-судинні захворювання легше лікувати на ранніх стадіях, не відкладайте візит до лікаря.

ЩОБ СЕРЦЕ БИЛОСЯ РІВНО

При найменшому дискомфорті в області серця, необхідно пройти кардіологічний огляд. Навіть якщо ваш «мотор» ніколи не давав збоїв, вам буде спокійніше, якщо ви на 100 відсотків будете впевнені у своєму здоров'ї.

В кардіологічний огляд входить:

 • детальний огляд лікаря-кардіолога;
 • вивчення історії хвороби, в тому числі і аналіз серцево-судинних патологій всіх членів сім'ї;
 • діагностика артеріального тиску;
 • діагностика відхилень у ритмі ішемії міокарда;
 • ЕКГ-дослідження;
 • призначення лікування.

Також в клініці, при необхідності, Ви можете пройти УЗД серця, судин і здати додаткові аналізи, необхідні для постановки діагнозу. Маючи на руках повну картину стану організму пацієнта, досвідчений кардіолог зможе попередити появу небажаних відхилень або позбавити клієнта від виниклих проблем.

До того ж, діагностика не приносить абсолютно ніякого дискомфорту клієнтам, так як сучасне обладнання здатне «розглянути» проблеми без втручання в організм. Дослідження не займають багато часу, а результати перевірки приходять в найкоротші терміни.

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Ви будете себе почувати максимально комфортно, адже Вас буде оточувати кваліфікований і уважний персонал. До того ж, ми гарантуємо конфіденційність, таку необхідну в наш час. Професійні кардіологи, новітнє європейське обладнання, індивідуальні методики комплексного лікування – все це «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

Для запису на консультацію, телефонуйте: (061) 233 7 233. Адреса центру: вулиця М.Гончаренка, 7.

( Рейтинг: 4.54, голосів: 28 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиАвраменко Наталія Федорівна Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук
Авраменко Наталія ФедорівнаЛікар-кардіолог, кандидат медичних наук

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1996р. - Закінчила Запорізький медичний університет.
1996 - 1997р. - Навчання в інтернатурі, 9 пологовий будинок м. Запоріжжя, спеціальність "Акушерство і гінекологія".
1999р. - Отримала другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Акушерство і гінекологія".
1998 - 1999р. - Курси підвищення кваліфікації, Запорізька медична академія післядипломної освіти
З 1996р. - Акушер-гінеколог, пологового відділення 9 пологового будинку.
1998р - курси онкогінекології при Запорізькому обласному онкодиспансері
2011 - присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Акушерство і гінекологія".
з 2011 - лікар- гінеколог клініки "Оксфорд Медікал - Запоріжжя".

показати повний текст
Мережко Ганна Семенівна Дитячий кардіоревматолог
Мережко Ганна СеменівнаДитячий кардіоревматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

в 1988 році - закінчила Запорізький медичний університет за спеціальністю «Педіатрія».

З 1990 року- працює в відділення кардіоревматології 5-ої дитячої лікарні.

1992 рік спеціалізація з дитячої кардіоревматології Київ.

З 2005 року завідуюча кардіоревматологічного відділення, міський дитячий кардіоревматолог.

2015-го, 2016,2017,2018 рр - учасник міжнародних конгресів EULAR іPReS з дитячої ревматології

2008, 2015 рр - учасник міжнародного форуму з Вродженим пороків серця: Учасник всеукраїнського конгресу з дитячої кардіології.

З 2019 р - дитячий кардіоревматолог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

показати повний текст
послуги Відділення КардіологіяЦіна
Прийом кардіолога 290.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (061) 233 7 233

відгуки
Надежда 25-02-2020 Впечатление от центра самые лучшие!!! Хочу выразить от всего сердца огромную благодарность девушке Юленьке, когда позвонили в центр она записывала нас на прием. Настолько добрая, открытая, внимательная девушка, не смотря на то что я не знала к какому доктору записать маму, так как симптомов много было, Юленька выслушила и посоветовала к какому доктору лучше, смогла меня успокоить даже по телефону, что все будет хорошо, как будто с психологом поговорила! Отдельная благодарность доктору Ярославу Вадимовичу Земляному, человек профессионал своего дела! Ярослав Вадимович очень внимательный, скурполезный, объясняет на нормальном, понятном языке, начали лечение, что назначил доктор и буквально через пару дней большая половина того что беспокоила, уже перестала беспокоить. Мама осталась в большом восторге от приема и лечения. Мы теперь будем всегда ходить только к Вам! Успехов Вам и процветания!

відділення: Кардіологія

Екатерина 28-02-2018 Хотела бы оставить свою благодарность центру Оксфорд,и конкретно отделению кардиологии. Лечащий врач Земляной.компетентный специалист,который качественно продиагностировал,назначил только нужные анализы,и смог действительно вылечить проблему,с которой мучилась не один год! а самое важное,поставить верный диагноз.Благодарю за чуткий подход к пациенту,и действительно помощь,чего сейчас очень трудно порой дождаться от врача.

відділення: Кардіологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациентка отделения кардиологии

  відділення: Кардіологія

 • Пациентка отделения кардиологии

  відділення: Кардіологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом