(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Мамологія в Запоріжжі

Спеціалізацією мамології є попередження, виявлення і лікування захворювань, пов'язаних з гормонозалежним жіночим органом – молочними залозами.

ПРИЧИНІ ВИНИКНЕННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

До причин виникнення мамологічних захворювань відносяться: несприятливі фактори навколишнього середовища, шкідливі звички, стреси, відсутність режиму харчування або його незбалансованість, хронічна втома, порушення гормонального фону, зайва вага. Викликати розвиток хвороб здатна також генетична схильність. Дуже часто проблеми з молочною залозою виникають на фоні порушень мікроклімату, при частому та тривалому перебуванні в умовах досить холодної чи, навпаки - дуже високої температури.

В деяких випадках захворювання,що відносяться до компетенції мамології, виникають в результаті надмірного впливу ультрафіолетового випромінювання, під час подовженого часу перебування під відкритим сонячним промінням.

До мамологічних захворювань схильні жінки будь-якого віку: у зв'язку зі специфікою сучасного життя спостерігається «омолодження» хвороб. Часто захворювання молочних залоз протікають без чітко виражених симптомів або зовсім безсимптомно – розпізнати їх може тільки досвідчений мамолог.

Тому профілактичний огляд грудних залоз рекомендується здійснювати не менше двох разів на рік. Своєчасне звернення до фахівця дозволяє виявити ознаки захворювання і скласти ефективну програму лікування.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАНЬ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Мамологічні захворювання мають певні симптоми, на основі яких досвідчений лікар-мамолог може коректно встановити діагноз.

Симптомами, прояв яких вимагає негайного звернення до лікаря-мамолога, є:

 • хворобливі відчуття в області молочних залоз;
 • зміна кольору шкіри грудей, форми і контуру сосків;
 • поява виділень у вигляді незвичайної рідини: гною, крові;
 • збільшення лімфатичних вузлів у пахвових ділянках;
 • утворення виразок на грудях;
 • поява ущільнень;
 • швидка стомлюваність.

Поява навіть одного або декількох з цих симптомів свідчить про захворювання, що протікає не менше двох років. У такому випадку візит до мамолога відкладати категорично не можна.

ЛІКУВАННЯ МАМОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Лікарі-мамологи МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» використовують прогресивні методики лікування, що дозволяють ефективно боротися з:

 • мастопатією;
 • лактостазом;
 • маститами;
 • кістами;
 • аденомою та іншими хворобами грудних залоз.

Найчастіше потребують допомоги маммолога жінки під час виношування плоду, а також в період вигодовування дітей грудним молоком. Також перераховані та інші захворювання молочної залози можуть виникати у пацієнток, чия діяльність пов’язана з не досить якісними умовами.

На основі клінічних досліджень (УЗД, мамографія, біопсії) складається індивідуальний курс лікування, спрямований на відновлення вашого здоров'я.

Також з метою постановки коректного діагнозу досвідчені та висококваліфіковані лікарі-мамологи, що працюють в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя», користуються сучасними методами, враховують ознаки клінічної картини та дані зібраного під час первинного огляду анамнезу.

Своєчасне звернення в клініку дозволяє обмежитися фізіотерапією і дієвим медикаментозним лікуванням. Після відновлювальних процедур для вас розробляється комплекс профілактичних заходів.

До послуг пацієнток в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» функціонує сучасна лабораторія, прийом проводиться компетентними лікарями в комфортних умовах без черг та з урахуванням принципів конфіденційності.

Записатися на прийом до лікаря-мамолога можна за телефонами: 233 7 233; (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

( Рейтинг: 4.13, голосів: 40 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-мамолог: Ірина Миколаївна Резниченко
Лікар-мамолог: Ірина Миколаївна Резниченко
Ірина Миколаївна Резниченко Лікар-мамолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

З 2014 по 2020 рр.- навчалась в Запорізькому державному медичному університеті.

З 2020 р.- вступила на інтернатуру у Протипухлинний центр зі спеціальності Клінічна онкологія.

З 2021 р.- лікар- мамолог відділеня Патології молочної залози КНП ЗРПЦ ЗОР

З 2022 р. - лікар- мамолог МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя"

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом