Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Лікування себореї в Запоріжжі

Себорея - це незаразне захворювання, що проявляється патологічними зміни фізіології шкіри. Себорея може розвиватися у людей обох статей і будь-якого віку.

ОЗНАКИ СЕБОРЕЇ

Основним симптомом, що дозволяє встановити діагноз на предмет захворювання на себорею навіть без лабораторних досліджень, є рясне виділення жиру. Найчастіше така картина спостерігається в області голови - біля губ, носа, лоба, в районі щік. Також жирове виділення помітно в області пахв, на грудях, спині, волосистій зоні голови.

Себорейні зони зазвичай розташовуються на тих ділянках тіла, де найбільше сконцентровані сальні залози. Шкіра в таких місцях має помітне потовщення, з характерним сальним блиском. Навіть при візуальному огляді помітні збільшені шкірні пори, через які виділяються надлишки жиру в організмі.

По своїй фактурі шкіра в себорейних зонах нагадує поверхню цитрусової шкірки. При слабкому натисканні на ділянку ураженої шкіри залишається помітний жирової слід.

При візуальному огляді можна виділити характерні ознаки, властиві для різних форм перебігу себореї:

 • при жирній формі себореї, характерною більше для підлітків, можуть спостерігатися підвищена жирність волосся і формування фурункулів гнійного характеру в себорейної зоні.
 • при сухій формі перебігу захворювання відзначається лущення шкіри в уражених зонах і характерна для людей, які переживають інтенсивні фізичні навантаження.
 • найбільш складно діагностувати змішану форму, що має ознаки перших двох форм.

Тому для диференційної діагностики прийнято застосовувати декілька методів, включаючи збір анамнезу, лабораторні дослідження и характеристики клінічних ознак.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ СЕБОРЕЇ

Це захворювання викликається в основному порушенням обмінних процесів, зокрема - жирів. Фізіологічне виділення жиру найчастіше відбувається в зонах де є багато сальних залоз шкіри. Однак у деяких випадках відбуваються зміни фізіології, і до сальних залоз надходить жир, що продукується іншими тканинами або клітинами організму. Надлишок цього жиру виділяється на поверхню шкіри.

Найчастіше причиною такої патології є незбалансоване харчування. Особливо активно сприяє виникненню себореї прийом у великих порціях баранячого, свинячого жиру, а також меду.

Супутніми факторами є засоби для миття посуду, залишки яких можуть потрапляти в організм і викликати розлад фізіології сальних залоз. Аналогічною дією проявляються і ультрафіолетові промені.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ СЕБОРЕЇ

Діагностичні методи зводяться до виявлення себорейних зон шляхом візуального клінічного обстеження, виявлення причин виникнення хвороби і виключення ідентичних захворювань.

З урахуванням впливу суміжних факторів діагностувати хворобу можна більш коректно лабораторним методом, визначаючи зміни в залозах внутрішньої секреції і шляхом діагностики розладів шлунково-кишкового тракту.

Рекомендації дерматологів з профілактики та лікування себореї головним чином стосуються дотримання гігієнічних норм та дотримання порядку живлення. Обмеження щодо прийому певних продуктів і інгредієнтів повинен встановлювати тільки лікар, керуючись результатами діагностики! Самолікування може призвести до ускладнень.

Крім того, можуть призначатися засоби регуляції імунітету, гормональна терапія, полівітамінна терапія і тому подібні засоби.

Індивідуальне лікування себореї в Запоріжжі може призначити кваліфікований дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал". Звернутися за консультацією і записатися на прийом можна за телефоном:

(061) 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

( Рейтинг: 4.55, голосів: 42 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКраснікова Тетяна МихайлівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Ланець Алла Іванівна Лікар-дерматолог
Ланець Алла ІванівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

 • 2009р - закінчила Запорізький медичний університет «Лікувальний факультет»
 • 2011р-інтернатура Запорізький медичний університет
 • 2011-2015рр - лікар-дерматолог ЗОКДБ, відділення медичної допомоги підліткам та молоді.
 • 2015г- присвоєна ll лікарська категорія
 • 2015-2017г -Клінічна ординатура по дерматології ФПО ЗДМУ.
 • С 2017г- лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»
показати повний текст
Романщак Руслана ВильямівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2008р. - закінчила Запорізький державний медичний університет "Педіатрія".

2008-2010р. - інтернатура за фахом дерматологія при ЗДМУ.

2010-2019г. - лікар дерматолог Новомиколаївської ЦРЛ.

З 2010р. – учасник  Української асоціації лікарів дерматологів та косметологів

2014р. - пройшла тематичні курси "дерматоонколога" при Донецькому Державному Медичному Університеті

2015р. - присвоєна 2-я лікарська категорія.

З 2019р. – лікар дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя"

показати повний текст

відгуки
Александр Трумбак 18-03-2016 Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом