Акція з 19 по 25 серпня! Прийом проктолога, дерматолога, уролога по 180грн Тел.:(061) 233 7 233

Лікування себореї в Запоріжжі

Себорея - це незаразне захворювання, що проявляється патологічними зміни фізіології шкіри. Себорея може розвиватися у людей обох статей і будь-якого віку.

ОЗНАКИ СЕБОРЕЇ

Основним симптомом, що дозволяє встановити діагноз на предмет захворювання на себорею навіть без лабораторних досліджень, є рясне виділення жиру. Найчастіше така картина спостерігається в області голови - біля губ, носа, лоба, в районі щік. Також жирове виділення помітно в області пахв, на грудях, спині, волосистій зоні голови.

Себорейні зони зазвичай розташовуються на тих ділянках тіла, де найбільше сконцентровані сальні залози. Шкіра в таких місцях має помітне потовщення, з характерним сальним блиском. Навіть при візуальному огляді помітні збільшені шкірні пори, через які виділяються надлишки жиру в організмі.

По своїй фактурі шкіра в себорейних зонах нагадує поверхню цитрусової шкірки. При слабкому натисканні на ділянку ураженої шкіри залишається помітний жирової слід.

При візуальному огляді можна виділити характерні ознаки, властиві для різних форм перебігу себореї:

 • при жирній формі себореї, характерною більше для підлітків, можуть спостерігатися підвищена жирність волосся і формування фурункулів гнійного характеру в себорейної зоні.
 • при сухій формі перебігу захворювання відзначається лущення шкіри в уражених зонах і характерна для людей, які переживають інтенсивні фізичні навантаження.
 • найбільш складно діагностувати змішану форму, що має ознаки перших двох форм.

Тому для диференційної діагностики прийнято застосовувати декілька методів, включаючи збір анамнезу, лабораторні дослідження и характеристики клінічних ознак.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ СЕБОРЕЇ

Це захворювання викликається в основному порушенням обмінних процесів, зокрема - жирів. Фізіологічне виділення жиру найчастіше відбувається в зонах де є багато сальних залоз шкіри. Однак у деяких випадках відбуваються зміни фізіології, і до сальних залоз надходить жир, що продукується іншими тканинами або клітинами організму. Надлишок цього жиру виділяється на поверхню шкіри.

Найчастіше причиною такої патології є незбалансоване харчування. Особливо активно сприяє виникненню себореї прийом у великих порціях баранячого, свинячого жиру, а також меду.

Супутніми факторами є засоби для миття посуду, залишки яких можуть потрапляти в організм і викликати розлад фізіології сальних залоз. Аналогічною дією проявляються і ультрафіолетові промені.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ СЕБОРЕЇ

Діагностичні методи зводяться до виявлення себорейних зон шляхом візуального клінічного обстеження, виявлення причин виникнення хвороби і виключення ідентичних захворювань.

З урахуванням впливу суміжних факторів діагностувати хворобу можна більш коректно лабораторним методом, визначаючи зміни в залозах внутрішньої секреції і шляхом діагностики розладів шлунково-кишкового тракту.

Рекомендації дерматологів з профілактики та лікування себореї головним чином стосуються дотримання гігієнічних норм та дотримання порядку живлення. Обмеження щодо прийому певних продуктів і інгредієнтів повинен встановлювати тільки лікар, керуючись результатами діагностики! Самолікування може призвести до ускладнень.

Крім того, можуть призначатися засоби регуляції імунітету, гормональна терапія, полівітамінна терапія і тому подібні засоби.

Індивідуальне лікування себореї в Запоріжжі може призначити кваліфікований дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал". Звернутися за консультацією і записатися на прийом можна за телефоном:

(061) 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКраснікова Тетяна МихайлівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Ланець Алла Іванівна Лікар-дерматолог
Ланець Алла ІванівнаЛікар-дерматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

 • 2009р - закінчила Запорізький медичний університет «Лікувальний факультет»
 • 2011р-інтернатура Запорізький медичний університет
 • 2011-2015рр - лікар-дерматолог ЗОКДБ, відділення медичної допомоги підліткам та молоді.
 • 2015г- присвоєна ll лікарська категорія
 • 2015-2017г -Клінічна ординатура по дерматології ФПО ЗДМУ.
 • С 2017г- лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»
показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Текстові відгуки

18-03-2016 Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом