записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування себореї

Себорея - це незаразне захворювання, що проявляється патологічними зміни фізіології шкіри. Себорея може розвиватися у людей обох статей і будь-якого віку.

Ознаки себореї

Основним симптомом, що дозволяє встановити діагноз на предмет захворювання на себорею навіть без лабораторних досліджень, є рясне виділення жиру. Найчастіше така картина спостерігається в області голови - біля губ, носа, лоба, в районі щік. Також жирове виділення помітно в області пахв, на грудях, спині, волосистій зоні голови.

Себорейні зони зазвичай розташовуються на тих ділянках тіла, де найбільше сконцентровані сальні залози. Шкіра в таких місцях має помітне потовщення, з характерним сальним блиском. Навіть при візуальному огляді помітні збільшені шкірні пори, через які виділяються надлишки жиру в організмі.

По своїй фактурі шкіра в себорейних зонах нагадує поверхню цитрусової шкірки. При слабкому натисканні на ділянку ураженої шкіри залишається помітний жирової слід.

При візуальному огляді можна виділити характерні ознаки, властиві для різних форм перебігу себореї:

  • при жирній формі себореї, характерною більше для підлітків, можуть спостерігатися підвищена жирність волосся і формування фурункулів гнійного характеру в себорейної зоні.
  • при сухій формі перебігу захворювання відзначається лущення шкіри в уражених зонах і характерна для людей, які переживають інтенсивні фізичні навантаження.
  • найбільш складно діагностувати змішану форму, що має ознаки перших двох форм.

Тому для диференційної діагностики прийнято застосовувати декілька методів, включаючи збір анамнезу, лабораторні дослідження и характеристики клінічних ознак.

Причини виникнення себореї

Це захворювання викликається в основному порушенням обмінних процесів, зокрема - жирів. Фізіологічне виділення жиру найчастіше відбувається в зонах де є багато сальних залоз шкіри. Однак у деяких випадках відбуваються зміни фізіології, і до сальних залоз надходить жир, що продукується іншими тканинами або клітинами організму. Надлишок цього жиру виділяється на поверхню шкіри.

Найчастіше причиною такої патології є незбалансоване харчування. Особливо активно сприяє виникненню себореї прийом у великих порціях баранячого, свинячого жиру, а також меду.

Супутніми факторами є засоби для миття посуду, залишки яких можуть потрапляти в організм і викликати розлад фізіології сальних залоз. Аналогічною дією проявляються і ультрафіолетові промені.

Діагностика та лікування себореї

Діагностичні методи зводяться до виявлення себорейних зон шляхом візуального клінічного обстеження, виявлення причин виникнення хвороби і виключення ідентичних захворювань.

З урахуванням впливу суміжних факторів діагностувати хворобу можна більш коректно лабораторним методом, визначаючи зміни в залозах внутрішньої секреції і шляхом діагностики розладів шлунково-кишкового тракту.

Рекомендації дерматологів з профілактики та лікування себореї головним чином стосуються дотримання гігієнічних норм та дотримання порядку живлення. Обмеження щодо прийому певних продуктів і інгредієнтів повинен встановлювати тільки лікар, керуючись результатами діагностики! Самолікування може призвести до ускладнень.

Крім того, можуть призначатися засоби регуляції імунітету, гормональна терапія, полівітамінна терапія і тому подібні засоби.

Індивідуальне лікування себореї в Запоріжжі може призначити кваліфікований дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал". Звернутися за консультацією і записатися на прийом можна за телефоном:

(061) 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

Текстові відгуки

18.03.2016

Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки