(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Видалення новоутворень лазером: апарат «Ліка-хірург» в Запоріжжі

Ви не є прихильником моди аристократів минулих століть на цятки краси на обличчі - «мушки»? Бажаєте «стерти» зі своєї шкіри «поцілунки сонця»? Змушені вдягати водолазки або светри з довгими рукавами навіть в жарку пору року, аби заховати від чужих очей наявність непривабливих новоутворень? Різні бородавки, невуси, кондиломи, папіломи та жировики отруюють нам життя не тільки незручністю та можливою загрозою здоров'ю, але досаждають і з естетичного боку.

Кількість пацієнтів відділення естетичної медицини клініки «Оксфорд Медікал Запоріжжя» незмінно зростає. Зовнішній вигляд має суттєвий вплив на якість життя людини, на її соціальну адаптацію, кар'єру та сімейне щастя. Різноманітні новоутворення на шкірі часто призводять до розвитку психоемоційних комплексів.

Фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» Запоріжжя пропонують сучасний високоефективний метод позбавлення від новоутворень - лазерний апарат «Ліка-хірург».

Причини шкірних новоутворень

Новоутворення на шкірі - безконтрольне розростання верхнього шару дерми, що викликає ураження на клітинному рівні. Лікарі рекомендують видаляти будь-які новоутворення, незалежно від їх виду, крім дрібних нешкідливих родимок. Якщо ураження знаходяться на закритих ділянках тіла і не приносять дискомфорту, вони все ж можуть зазнати пошкоджень, гормональних змін або впливу ультрафіолетового випромінювання, що може призвести до переродження. Звернутися до фахівця слід, якщо новоутворення: 

 • збільшилось у розмірі;

 • має ознаки запалення; 

 • змінило колір; 

 • свербить або болить; 

 • змінило контури;

 • кровоточить.

Перед видаленням необхідно отримати консультацію лікаря для підтвердження доброякісності новоутворення або необхідності в гістологічному дослідженні.

Спеціалісти МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» проводять лазерне видалення новоутворень навіть на «важкодоступних» ділянках тіла та в зонах з найніжнішою текстурою шкіри.

Апарат «Ліка-хірург»: характеристика і переваги

Лазерне видалення - разова процедура, але в деяких випадках при значних розмірах новоутворення лікар може видаляти його в декілька етапів.

Під впливом лазерного випромінювання ураження випаровується, при цьому здорові тканини навколо нього не зазнають втручання, що гарантує високий естетичний ефект. Процедура проводиться навіть без анестезії, тільки в поодиноких випадках при низькому больовому порозі пацієнта може бути використана ін'єкція місцевого знеболювання. Спеціаліст підбирає певну довжину хвилі, виходячи з виду та розміру новоутворення. Після видалення апаратом «Ліка-хірург» місце втручання обробляється протиопіковим засобом, рекомендується уникати відвідування сауни або лазні, а також потрапляння прямих сонячних променів. 

Популярні способи боротьби з новоутвореннями

Переваги лазерного видалення новоутворень «Ліка-хірург»:

 • мінімальне пошкодження навколишніх тканин, завдяки точності там прицільності лазерного випромінювання;

 • вірний гемостаз - гарний огляд, завдяки безкровності процедури, при якій кровоносні судини запаюються;

 • стерильність процедури - відсутність небезпеки зараження, завдяки миттєвому знищенню патогенних мікроорганізмів;

 • безболісність - больові рецептори не встигають спрацьовувати, що дозволяє проводити процедуру без анестезії або під місцевим знеболенням;

 • ефективність – відсутність рецидивів та можливість видалення одразу кількох новоутворень;

 • швидке відновлення - лазерне випромінювання стимулює процес регенерації шкірного покриву;

 • короткостроковість процедури та реабілітаційного періоду;

 • естетичність - на місці проведення практично не залишається рубців, завдяки вибору безперервного або імпульсного режиму випромінювання.

На сьогоднішній день ця методика є найбільш зручним та популярним методом боротьби з новоутвореннями на шкірі.

МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» - здорова шкіра без слідів оперативного втручання!

Запис до лікаря за тел.: 233 7 233.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом