записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Збільшення губ 3400 грнЗапис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 
Стоматологія

Стоматологія

Сьогодні кожен стикається із захворюваннями ротової порожнини. Ефективність стоматологічного лікування залежить від досвіду та кваліфікації лікарів, обладнання та матеріалів. Тому дуже важливо довірити себе професійному фахівцеві, який успішно застосовує на практиці новітні методики лікування захворювань. Ми знаємо про стоматологію все! І сьогодні у Вас є можливість записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію профільних фахівців відділення стоматології медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

Відділення стоматології пропонує:
 
  • Зняття зубних відкладень 
  • Лікування зубів
  • Лікування каналів
  • Знімне та незнімне протезування
  • Імплантація зубів
  • Відбілювання зубів і непрямі вініри
  • Установка брекет-систем

Стоматологічне відділення МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» користується широким арсеналом діагностичного та лікувального обладнання. Надають допомогу пацієнтам абсолютно всі профільні фахівці - терапевти, ортопеди, ортодонти, хірурги, ендодонтисти і т.д. Ми допоможемо Вам у вирішенні будь-якої проблеми! Від лікування поверхневого карієсу, до серйозної хірургічної операцііії або дентального протезування. Ми зробимо все, щоб Ви могли пишатися здоровою, білосніжною посмішкою!

Запис на прийом надзвичайно простий. Зателефонуйте 233-7-233, опишіть характер своєї проблеми і якого результату очікуєте від лікування. Оператори запишуть Вас на прийом до профільного лікаря. Крім того, Ви можете залишити свій телефон на сайті і наші оператори зв'яжуться з Вами найближчим часом.

На БЕЗПЛАТНІЙ консультації Вам нададуть точний розрахунок вартості Вашого лікування. Існує також можливість поетапної оплати. Розрахунок відбувається згідно з чинним прейскурантом клініки та в процесі лікування може бути скоректований, після узгодження обох сторін. Ми врахуємо всі Ваші побажання!

Чи є гарантії?
 

Для нас головне - турбота про пацієнтів. Якщо Ви йдете на складні та витратні стоматологічні операції, то необхідно укласти угоду, яка для обох сторін є гарантією успішної співпраці.

Імплантація зубів

Наша унікальна методика імплантації зубів дозволяє не сточувати під коронки здорові зуби. Імплантація зубів підійде і для тих, хто вже носить знімні протези, але постійно відчуває незручність і дискомфорт при прийомі їжі та розмові. Є ще одна важлива проблема, яка з'являється у тих, хто звик до протезів. Протези зазвичай розташовуються на яснах і не стимулюють щелепних кісток так, як це робить здоровий зубний корінь або імплантат. Відбувається атрофія, адже для того, щоб кістка залишалася здоровою, їй потрібна постійна стимуляція. В іншому випадку вона починає розсмоктуватися і може до невпізнанності змінити зовнішній вигляд людини. Тому імплантація зубів допомагає зберегти здоров'я.

Післяопераційний контроль
 

Після імплантації Вам необхідно буде відвідати нашу клініку для зняття швів і проходження контрольного огляду. Останній, завершальний етап після проведення операції - протезування на імплантатах.
Досвід висококваліфікованих фахівців у поєднанні з сучасним обладнанням і новітніми методиками лікування - це гарантія ефективного лікування та відмінного результату! У нашій клініці все створено для Вашого комфорту! Довіривши нам своє здоров'я, Ви залишитеся задоволені не тільки результатом лікування, але і високим рівнем обслуговування.

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки