(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування врослого нігтя в Запоріжжі

Врослий ніготь - патологія хірургічного характеру, що призводить до зниження естетичності пальців, хворобливим відчуттям та необхідності хірургічного втручання. Медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя» пропонує допомогу компетентних лікарів у видаленні нігтя, що вріс, з використанням сучасних методів та обладнання.

Лікування врослого нігтя Запоріжжя Дана патологія може проявлятися як на пальцях ніг, так і на пальцях рук. Вона призводить до того, що пацієнт відчуває дискомфорт, болючість, втрачає можливість якісно виконувати роботу або навіть ходити.

Тільки кваліфікована хірургічна допомога допоможе позбавитися цієї неприємності.

ДІАГНОСТИКА ВРОСЛОГО НІГТЯ

Іноді відразу складно визначити, що ніготь починає інтенсивно вростати у м'які тканини пальців. Виявити початкову фазу допоможуть характерні симптоми:

 • невелика припухлість у ділянці нігтьового ложа;
 • гіперемія шкіри біля країв нігтя;
 • утворення під шкірою гнійного ексудату;
 • дискомфортні відчуття при натисканні на шкіру біля нігтьового ложа;
 • При прогресуванні патології відчувається болючість, кінчики пальців починають сильно опухати, температура у цій ділянці підвищена.

Пацієнту стає важко ходити, займатися фізичними вправами та трудовою діяльністю. У деяких випадках можливі ускладнення у вигляді гангрени або некрозу м'яких тканин.

КЛАСИФІКАЦІЯ І ПРИЧИНИ ВРОСЛОГО НІГТЯ

Інтенсивність прояву симптомів залежить від стадії розвитку нігтя, що вріс. Існує класифікація за трьома категоріями патології:

 1. Перша стадія характеризується набряклістю, почервонінням та хворобливістю.
 2. Друга стадія супроводжується інфікуванням із виділенням гнійного ексудату та запальним осередком навколо нігтя.
 3. Третя стадія проявляється посиленням інтенсивності ознак, утворенням навколонігтьового валика, розростанням м'яких тканин.

Без хірургічного втручання патологія ризикує ускладнитися вторинними захворюваннями та перейти у прогресуючу форму.

Врослий ніготь може розвиватися внаслідок прояву факторів різної етіології – носіння тісного взуття, недотримання режиму харчування. Крім того, причинами врослого нігтя можуть стати:

 • надлишкова маса тіла;
 • порушення догляду нігтів;
 • травматизм нігтьової пластини;
 • інфекції грибкового походження.

Сприяють розвитку врослого нігтя порушення метаболізму, незбалансованість кальцієво-фосфорного обміну, цукровий діабет, плоскостопість.

Захворювання схильні до всіх вікових груп, чоловіків і жінок, осіб пов'язаних з важкими фізичними навантаженнями та порушенням обміну речовин в організмі.

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ВРОСЛОГО НІГТЯ

Для виправлення патології необхідне хірургічне втручання, яке передбачає механічне видалення врослої частини нігтя з м'яких тканин. У ранній фазі розвитку патології може проводитися консервативне лікування з виправленням кута у нігтьовому валику.

У медичному центрі "Оксфорд Медікал Запоріжжя" проводиться якісне видалення патології врослого нігтя із застосуванням сучасного оснащення. Процедура протікає безболісно, ​​під місцевою анестезією. Операцію проводять компетентні лікарі-хірурги МЦ «Оксфорд Медікал», які мають достатній досвід, у комфортних умовах.

Щоб записатися на прийом у відділення хірургії медичного центру «Оксфорд Медікал» для видалення нігтя, що вріс, телефонуйте в Запоріжжя (061) 233 7 233.

(095) 238 3 238.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом