(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Видалення зубів в Запоріжжі

Кожна людина мріє зберегти свої 32 зуби та виблискувати ними до самої старості. Проте, бувають ситуації, коли єдиним виходом залишається радикальне рішення — видалення. Будь-яка сучасна методика лікування ґрунтується на усуненні причини захворювання і відновлення функції хворого органа.

Стоматологи медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» прагнуть, в першу чергу, зберегти зуби кожного, хто звернувся за допомогою пацієнта, але, якщо це неможливо, не варто переживати — процедура видалення буде максимально щадною і безболісною.

Показання для видалення зубів

У більшості випадків зуб можна зберегти, завдяки різноманітності сучасних лікувальних і відновних процедур. Якщо ж проблема виявилася запущеною або загрожує здоров'ю інших зубів або організму пацієнта, в цілому, слід зважитися на застосування радикального методу. Основний перелік показань для видалення:

  • періодонтит (гнійне запалення тканин навколо зубного кореня);
  • тотальне ураження карієсом,що загрожує перейти й на сусідні зуби;
  • зламаний в результаті травми зуб, який не підлягає реконструкції;
  • багато кореневі зуби, що сприяють пошкодження і запалення кісткової тканини;
  • зуби мудрості, що провокують скупченість інших зубів в порожнині рота, дряпають слизову оболонку щік або заважають встановленню брекет-системи.

Процес видалення зубів

Операція з видалення зубів складається з декількох послідовних етапів.

1. Діагностичні заходи. Лікар-стоматолог уважно обстежує ротову порожнину для постановки діагнозу, при необхідності проводиться КТ або рентгенодіагностика з метою з'ясування, чи схильний зуб до лікування або видалення є єдино вірним розв'язання проблеми.

2. Введення анестетиків. Якщо у пацієнта немає алергії на знеболювальні препарати, перед початком операції доктор обробляє м'які тканини анестетиками для усунення больових відчуттів.

3. Безпосередньо видалення зуба. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» застосовуються сучасні методики, які дозволяють дбайливо провести операцію і зберегти цілісність кісткової структури для подальшої установки імплантату.

4. Загоєння м'яких тканин. Рана від видаленого зуба повністю затягується протягом місяця. Для того, щоб процес відновлення пройшов максимально гладко, доктор розповість про всі нюанси правильного догляду та обробки рани.

5. Встановлення імплантату. Після операції, в результаті утворилася лунки, зубний ряд починає зміщуватися, що викликає певні проблеми з жуванням і почуття дискомфорту в найближчих суглобах. Також порушується естетика посмішки, особливо, після видалення одного з передніх зубів, тому після загоєння рани рекомендується установка протеза.

Протипоказання і запобіжні заходи

У яких випадках слід почекати з видаленням зубів:

  • вагітність на ранніх (1-2 місяці) і пізніх (8-9 місяців) терміни;
  • стійке підвищення артеріального тиску, а також недавно перенесений інфаркт міокарда;
  • гостре інфекційне захворювання на момент лікування;
  • дівчатам в перші 3 дні менструації.

Якщо у вас є індивідуальна непереносність будь-яких анестетиків або інших препаратів, обов'язково повідомте лікаря. Це допоможе підібрати правильний препарат для анестезії та дозування.

Переваги медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

У нас працюють найкращі стоматологи-хірурги в Запоріжжі. Під час лікування фахівці використовують ефективні і безпечні засоби для анестезії, які не викликають побічних ефектів.

Нові методики проведення операцій забезпечують безболісність процедури, а процес загоєння проходить гладко і швидко. Медичний центр надає послуги з видалення дитячих молочних зубів, також наші фахівці знаходять оптимальні підходи для лікування нестандартних складних випадків.

Напишіть або зателефонуйте для запису на безкоштовну консультацію до стоматолога, щоб дізнатися приблизну вартість лікування. Будьте здорові!


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген Миколайович Лікар-стоматолог
Лікар-стоматолог: Ганжа Євген Миколайович
Ганжа Євген МиколайовичЛікар-стоматолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2012 р.-закінчив Запорізький державний медичний університет за фахом «стоматологія».

 2012-2014р.- навчання в інтернатурі Запорізької медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю "загальна стоматологія".

2021 р. - пройшов стажування останнє

З 2014р.-лікар-стоматолог в стоматології “Естетік”

2015-2019 р.- працював лікарем-стоматологом в “АРТ стоматології” м.Запоріжжя.

2017- 2019 р. - лікар стоматолог “Стоматологія Чертова”

З 2022р- лікар стоматолог МЦ “Оксфорд Медікал Запоріжжя” 

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом