(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

"Здоров'я мами та дитя"
Акція -15% на первинний прийом гінеколога
+ консультація дитячого лікаря на вибір т.096 238 3 238

Лікування вугрового висипу в Запоріжжі

Акне або вульгарні вугри – це запальне шкірне захворювання, спровоковане порушеннями в роботі сальних залоз. Найчастіше вугрова хвороба проявляється у вигляді чорних крапок, рожевих вугрів, червоних прищів, кіст або білих вузлів на шкірі обличчя, грудей і спини. 

Акне може бути виражене як в легкій, так і у важкій формі, що призводить до рубцювання тканин і потрапляння токсинів з угрів в кровоносне русло і лімфатичну систему. У зв'язку з цим необхідно професійне діагностування та комплексне лікування цього захворювання.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ВУГРОВОЇ ХВОРОБИ

Підвищення секреції сальних залоз призводить до утворення пробок, що закупорюють пори шкіри. Під пробками відбувається розмноження бактерій, що провокує виникнення запалень, які з часом зникають або трансформуються в гнійники.

Важка форма акне проявляється у вигляді з'єднаних в одне ціле великої кількості вугрів, які утворюють кулясті ущільнення червоного або багряного кольору. Вони називаються конглобатними вуграми. Виділяють також індуративні вугри - глибоко розташовані окремі щільні вузли, які призводять до запалення і набряку прилеглих шкірних ділянок і, як результат, формування рубців.

Поява вугрових утворень може бути викликаною такими факторами:

 • стреси та емоційні перенапруження;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • захворювання ендокринної системи;
 • спадкова схильність;
 • недотримання гігієнічних норм;
 • себорея;
 • запалення носоглотки;
 • прийом лікарських засобів;
 • застосування анаболічних стероїдів;
 • непомірне споживання жирної, гострої і багатою рафінованими вуглеводами їжі;
 • інтоксикація організму.

Самолікування вугрової хвороби здатне призвести до серйозних ускладнень. У їх числі: шрами, пігментні плями, гіпертрофічні та атрофічні рубці, абсцеси. Варто пам'ятати, що акне – це не косметичний дефект, а захворювання, що вимагає компетентного втручання. Таке лікування необхідне тим більше, що дане захворювання може призводити не тільки до медичних наслідків, але й до ускладнень емоційного стану внаслідок спотворення шкіри.

ЛІКУВАННЯ ВУЛЬГАРНИХ ВУГРІВ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ»

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» здійснюється високоточне діагностування акне, передбачає комплексне оцінювання організму. З цією метою застосовується сучасне діагностичне обладнання та лікувальні методики. Після отримання результатів аналізів кваліфіковані фахівці нашої клініки, використовуючи прогресивне устаткування і виключно дієві підходи до лікування, визначають форму, стадію захворювання і особливості його розвитку.

На основі отриманих даних складається індивідуальна програма ефективного фізіотерапевтичного та медикаментозного лікування. При необхідності пацієнту призначається комплексна апаратна терапія ЕЛОС і наказує стаціонарне лікування.

Всі пацієнти медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» можуть розраховувати на індивідуальний підхід в вирішенні своєї проблеми, на увагу медичного персоналу, а також - на компетентність лікарів-дерматовенерологів.

Щоб отримати якісну и повноцінну консультацію з питань профілактики та лікування акне, потрібно звернутись в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» за телефоном 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238.

( Рейтинг: 4.63, голосів: 38 )

відгуки
Діадора 25-10-2022 Ходжу на масаж вже близько місяця, все подобається) Боліла спина, все пройшло! Рекомендую. гарний центр, все сучасне, багато послуг. Задоволена сервісом
Марія 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Катерина 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

 • Константин

  відділення: Дерматовенерологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом