записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування атопічного дерматиту

Атопічний дерматит - це захворювання дітей, які досягли двомісячного віку. Хворіють їм діти до досягнення віку 3-4 років. При нестандартному перебігу хвороби вона може розвиватися протягом всього життя. Атопічний дерматит відноситься до категорії хронічних захворювань.

Ознаки і причини атопічного дерматиту

Основна ознака - стають помітні злущуються почервоніння на шкірі, особливо в місцях складок шкіри. Шкіра в таких місцях стає сухою.

В районі росту волосся на голові помітні лускаті висипання. Як вторинні ознаки, можуть розвиватися запальні процеси на очах, в порожнині рота.

Поява ознак захворювання виникає внаслідок прийому певних продуктів, що викликають порушення і відхилення в обміні речовин. Провокуючими факторами також часто служать продукти, що вживаються дітьми під час відлучення від материнського молока. У цей період найбільш часто ознаки помітні після прийому комбінованих молочних каш і коров'ячого молока - причиною може бути натуральний молочний білок.

Перебіг захворювання може проявлятися після прийому матір'ю продуктів, що містять природні алергени - полуниці, цитрусових плодів. Вживання таких продуктів навіть під час третього триместру вагітності може згодом виявитися ризиком захворювання дитини.

 

В залежності від конкретної причини проникнення алергену в організм дитини розрізняють три категорії захворювання:

  • харчової атопічний дерматит - при попаданні алергену через їжу і пиття;
  • контактний тип дерматиту - при безпосередньому контакті з алергенами, що містяться в хімічних засобах, пральних порошках та інших побутових речовинах;
  • респіраторний атопічний дерматит - при попаданні алергенів через дихальні шляхи.

Однак діагностика істинної причини буває досить важкою, тому при боротьбі із захворюванням ефективнішими виявляються комплексні терапевтичні методи.

Діагностика та лікування атопічного дерматиту

Досвідчені дерматологи рекомендують при виникненні перших ознак захворювання усунути ймовірні причини - припинити прийом матір'ю і дитиною незвичних продуктів, відмовитися від різкої зміни раціону. Одночасно з цими заходами дерматологом призначається курс протиалергійних препаратів.

В основі успішного лікування також може лежати базисна терапія, яка передбачає симптоматичне лікування, боротьбу з вторинними і супутніми патологіями, із запальними процесами.

Особливою ефективністю відрізняються методи імунної корекції, спрямовані на зміцнення імунітету, адаптацію внутрішніх ресурсів організму.

При виявленні захворювання лікування будь-яким з цих методів має бути призначена компетентним лікарем-дерматологом. Кваліфіковану допомогу з лікування атопічного дерматиту можна отримати в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де працюють досвідчені лікарі-дерматологи, и де в наявності є все необхідне для діагностування цієї хвороби обладнання. Крім того, в медичному центрі «Оксфорд Медікал - Запоріжжя» створені комфортні умови для повноцінного ефективного проходження курсу лікування пацієнтів, застосовується індивідуальний підхід з урахуванням фізіологічних особливостей людини. Первинні клінічні обстеження та надання консультацій проводиться за зручним графіком, який передбачає поетапне усунення причин хвороби, симптоматичне та терапевтичне лікування.

Запис до дерматолога за тел.: 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238

Текстові відгуки

18.03.2016

Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки