(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

"Здоров'я мами та дитя"
Акція -15% на первинний прийом гінеколога
+ консультація дитячого лікаря на вибір т.096 238 3 238

Лікування атопічного дерматиту в Запоріжжі

Атопічний дерматит - це захворювання дітей, які досягли двомісячного віку. Хворіють їм діти до досягнення віку 3-4 років. При нестандартному перебігу хвороби вона може розвиватися протягом всього життя. Атопічний дерматит відноситься до категорії хронічних захворювань.

ОЗНАКИ І ПРИЧИНИ АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ

Основна ознака - стають помітні злущуються почервоніння на шкірі, особливо в місцях складок шкіри. Шкіра в таких місцях стає сухою.

В районі росту волосся на голові помітні лускаті висипання. Як вторинні ознаки, можуть розвиватися запальні процеси на очах, в порожнині рота.

Поява ознак захворювання виникає внаслідок прийому певних продуктів, що викликають порушення і відхилення в обміні речовин. Провокуючими факторами також часто служать продукти, що вживаються дітьми під час відлучення від материнського молока. У цей період найбільш часто ознаки помітні після прийому комбінованих молочних каш і коров'ячого молока - причиною може бути натуральний молочний білок.

Перебіг захворювання може проявлятися після прийому матір'ю продуктів, що містять природні алергени - полуниці, цитрусових плодів. Вживання таких продуктів навіть під час третього триместру вагітності може згодом виявитися ризиком захворювання дитини.

В залежності від конкретної причини проникнення алергену в організм дитини розрізняють три категорії захворювання:

  • харчової атопічний дерматит - при попаданні алергену через їжу і пиття;
  • контактний тип дерматиту - при безпосередньому контакті з алергенами, що містяться в хімічних засобах, пральних порошках та інших побутових речовинах;
  • респіраторний атопічний дерматит - при попаданні алергенів через дихальні шляхи.

Однак діагностика істинної причини буває досить важкою, тому при боротьбі із захворюванням ефективнішими виявляються комплексні терапевтичні методи.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ

Досвідчені дерматологи рекомендують при виникненні перших ознак захворювання усунути ймовірні причини - припинити прийом матір'ю і дитиною незвичних продуктів, відмовитися від різкої зміни раціону. Одночасно з цими заходами дерматологом призначається курс протиалергійних препаратів.

В основі успішного лікування також може лежати базисна терапія, яка передбачає симптоматичне лікування, боротьбу з вторинними і супутніми патологіями, із запальними процесами.

Особливою ефективністю відрізняються методи імунної корекції, спрямовані на зміцнення імунітету, адаптацію внутрішніх ресурсів організму.

При виявленні захворювання лікування будь-яким з цих методів має бути призначена компетентним лікарем-дерматологом. Кваліфіковану допомогу з лікування атопічного дерматиту можна отримати в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя», де працюють досвідчені лікарі-дерматологи, и де в наявності є все необхідне для діагностування цієї хвороби обладнання. Крім того, в медичному центрі «Оксфорд Медікал - Запоріжжя» створені комфортні умови для повноцінного ефективного проходження курсу лікування пацієнтів, застосовується індивідуальний підхід з урахуванням фізіологічних особливостей людини. Первинні клінічні обстеження та надання консультацій проводиться за зручним графіком, який передбачає поетапне усунення причин хвороби, симптоматичне та терапевтичне лікування.

Запис до дерматолога за тел.: 233 7 233, (095) 238 3 238, (096) 238 3 238

( Рейтинг: 4.57, голосів: 23 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматолог вищої категорії: Яфарова Інесса Миколаївна
Яфарова Інесса Миколаївна Лікар-дерматолог вищої категорії
Лікар-дерматолог вищої категорії: Яфарова Інесса Миколаївна
Яфарова Інесса МиколаївнаЛікар-дерматолог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1992 р. – закінчила ЗМУ м. Запоріжжя
1995 р. – присвоєно спеціалізацію "Дерматологія"
2014 р. – присвоєно найвищу категорію
2017 р. – пройшла курси з дитячої дерматології
2017 р. – учасник lll з'їзду Української організації лікарів – дерматологів та косметологів, м. Львів
2019 р. – брала участь у науково-практичному семінарі "Лікування оніхомікозу: шведський досвід. Світові методи лікування кропив'янки".
2020 р. – пройшла курси з дермоскопії.
2020 р. – пройшла курс навчання та технічної експлуатації Лазера хірургічного діодного "Lika Surgeon", м. Черкаси
1996-2020 рр. – лікар - дерматолог поліклініки в обласному шкірі диспансері м. Запоріжжя
2020 р. – прослухала курс "Дерматоскопія новоутворень шкіри"
2020-2021 рр.  – лікар-дерматолог у кнп "ОКІБ" ЗОР" у шкір-вен поліклініці
2021 р. – учасник науково-практичної конференції "Точки дотику"
2021 р. – учасник семінару міжнародної участі "Анафілаксія, зберегти життя"
З 2022 р. – лікар-дерматолог МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя".
показати повний текст

відгуки
Діадора 25-10-2022 Ходжу на масаж вже близько місяця, все подобається) Боліла спина, все пройшло! Рекомендую. гарний центр, все сучасне, багато послуг. Задоволена сервісом
Марія 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Катерина 25-10-2022 Мені дуже подобаються процедури по омолодження шкіри в косметології Оксфорд Медікал. Особливо результати після введення препарату в носогубні складки. Вважаю, що косметологічні процедури важливо робити кожній жінці, навіть зараз, в непростий період для нас та країни, бо с депресією треба боротися, подобатися собі прикрашати світ). Я все роблю комплексно і за порадами Ткаченко Валерії, які вважаю дуже професійними. Я користуюсь послугами вже 5 років і дуже вдячна за професіоналізм.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

  • Константин

    відділення: Дерматовенерологія

  • Константин

    відділення: Дерматовенерологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом