записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Elos Ліфтинг + Elos Омолодження зі знижкою 1500грн

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Дерматовенерологія

У відділенні дерматовенерології МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» здійснюється комплексний підхід до вирішення делікатних проблем. Наші фахівці проводять детальний аналіз наявних симптомів із урахуванням індивідуальних особливостей Вашої шкіри й організму в цілому. Не займайтеся самолікуванням! Чим швидше Ви звернетеся до фахівця, тим менше часу, сил і коштів витратите на лікування. Пам'ятайте: хронічні захворювання гірше піддаються будь-яким, навіть дуже ефективним методикам лікування.

У відділенні дерматовенерології ми лікуємо:
 
 • псоріаз;
 • екзема;
 • дерматит;
 • себорея;
 • мікоз;
 • оніхомікоз;
 • розацеа;
 • демодекоз;
 • рожевий лишай;
 • акне тощо.

Крім того, ми допоможемо Вам позбутися бородавок, папілом, жировиків, шрамів і рубців.

Гарний результат - це усунення не симптомів захворювання, а його причини. У МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Ви можете пройти комплексну терапію шкірних захворювань.

Якщо Вам потрібна діагностика на якісному обладнанні та точкові клінічні аналізи, а не висновки непрофесіоналів і неефективне лікування, виберіть дерматовенерологію МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»!

Висококваліфіковані фахівці відділення дерматовенерології нашої клініки підберуть максимально ефективне лікування, враховуючи особливості Вашого організму.

Великий досвід лікарів, новітнє устаткування і прагнення Вам допомогти - у нас є все необхідне для вирішення будь-якої дерматологічної проблеми.

 
У прийом дерматовенеролога включено:
 
 • Загальний огляд шкірних покривів. Він дозволяє лікарю поставити попередній діагноз. У процесі огляду враховується загальний стан шкіри, визначається наявність і характер патологічних процесів;
 • У певних випадках проводиться огляд із застосуванням лампи Вуда.  Це неінвазивний тест для діагностики паразитарних і пігментних дерматозів;
 • Можуть застосовуватися додаткові методи обстеження: метод пошарового поскоблювання; метод діаскопії та просвітлення; лабораторні дослідження.

Перед оглядом у лікаря-дерматолога необхідно: 

 • Перед дослідженням ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ МИТИ та протирати уражені ділянки шкіри будь-якими дезінфікуючими засобами;
 • Упродовж 48 годин перед прийомом на уражену ділянку не можна наносити ЛІКАРСЬКІ ПРЕПАРАТИ ТА МАЗІ.

Перша консультація лікаря - дерматолога в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Вам обійдеться в 100 грн

У нашій клініці передбачено все для вашого комфорту! А тому всі необхідні аналізи Ви можете здати прямо на базі «Оксфорд Медікал Запоріжжя»!

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - запорука ефективного лікування. Після повної діагностики фахівці складають план лікування. Комплексне лікування передбачає медикаментозну, процедурну й ін'єкційну терапію на основі спеціально розроблених препаратів. Плюс у тому, що дані препарати не містять гормонів та імунодепресантів.

Ваш лікар обов'язково дасть рекомендації з догляду за шкірою.
У тому випадку, якщо ваша проблема виявиться непрофільною, у вас є можливість отримати паралельну консультацію суміжного фахівця. Наприклад: гінеколога, уролога, хірурга, терапевта, гастроентеролога.
Досвід висококваліфікованих фахівців, сучасне обладнання та новітні методики - все це є неодмінною складовою повного одужання. 

Записатися на прийом до фахівців відділення дерматовенерології МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» ви можете за телефоном: ( 061 ) 233-7-233!

Текстові відгуки

18.03.2016

Пишу от имени мамы, столкнулись с такой проблемой, как грибок ногтя. Конечно, проблема долгоиграющая, многолетняя. Столько она этих средств разных перепробовала и мази и спреи, которые рекламировали постоянно. Но ничего не помогало, даже народные методы как уксус пробовали. В общем, повёл её в Оксворд, к Красниковой Татьяне, назначила кучу анализов, я ещё удивился зачем столько: бакпасев ногтя, печеночные пробы, я ещё думал зачем столько, а потом разобрался. Назначили таблетки, курс на 4 месяца и вот, проблема-решена! Мама очень довольна, переживала но всё хорошо! спасибо, за такой очень профессиональный подход!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки