(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Видалення атероми в Запоріжжі

Атерома - різновид доброякісних новоутворень, які з’являються в сальних залозах. Атерома - це доброякісна пухлина, в структурі якої містяться залишки секрету сальних залоз, частки епідермісу, кристали холестерину та жирові клітини. Новоутворення «атерома» може виникати в будь-якому віці, як у дітей, так і у дорослих. На дану хворобу страждають як чоловіки, так і жінки. Якісну професійну допомогу в позбавленні від такого роду новоутворень надають компетентні лікарі хірургічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал».

По суті, атерома є вродженою чи набутою патологією, що являє собою кісту сальних залоз на будь-якій ділянці тіла. Прогресування пухлини призводить до виникнення запального вогнища внаслідок загнивання відмерлих частинок та ексудату. Тому, при перших же ознаках атероми треба негайно скористатися допомогою досвідчених лікарів МЦ «Оксфорд Медікал» у місті Запоріжжя.

Причини атероми

До утворення пухлини призводить незбалансоване харчування та порушення режиму прийому їжі. Особливо часто проявляється атерома при розладах фізіології жирового обміну.

Одночасно з тим, причинами кіст сальних залоз можуть бути:

 • себорея;

 • вугровий висип;

 • гіпергідроз - посилене потовиділення;

 • часті травми шкіри;

 • вроджені аномалії.

Розвивається атерома також, завдяки непомірному вживанню косметичних засобів, особливо якщо вони мають низьку якість. Окрім того, причинами захворювання можуть стати дерматити та підвищення секреторної фізіології сальної залози.

Симптоми атероми

Візуально це новоутворення може бути визначене навіть в домашніх умовах. Якщо виникають сумніви щодо висунутих припущень, слід негайно звернутися до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» для проведення диференціальної діагностики.

Ознаками, що вказують на виникнення атероми, є:

 • поява невеликої припухлості;

 • утворення значної пухлини;

 • відсутність дискомфортних і больових відчуттів;

 • виявлення проток сальної залози в центрі новоутворення;

 • відсутність змін характеристик шкіри.

На відміну від ідентичних видів пухлини, атерома не змінює колір шкірного покриву і, в більшості випадків, залишається незафіксованою, рухомою під шкірою.

Атерома швидко прогресує, супроводжуючи своє зростання розвитком запального процесу, який згодом стає болісним. Пухлина має щільну структуру, округлий формат.

Поступово збільшується температура тіла, у пацієнта починається жар, погіршується загальне самопочуття. Без належного кваліфікованого лікування атерома ризикує перетворитися в злоякісну пухлину.

Діагностика атероми

При відвідуванні дерматолога проводиться збір анамнезу та клінічний огляд, що включає метод пальпації та перкусії. Одночасно з тим, з метою диференціальної діагностики проводяться:

 • УЗД;

 • рентгенографія;

 • біопсія вмісту атероми;

 • цитологічне дослідження;

 • гістологічне дослідження.

Лікування атероми в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

Позбавлення від атероми в МЦ «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі проводиться з використанням сучасних методів та обладнання. Традиційно видалення атероми здійснюється малоінвазивним хірургічним способом. Такий метод виключає болісність, оскільки застосовується з використанням місцевої анестезії. Після проведення процедури не виникають рецидиви. Крім того, можуть застосовуватись радіохвильова терапія або лікування атероми лазером.

У разі, якщо ви бажаєте записатися на огляд та отримати лікувальні процедури в МЦ «Оксфорд Медікал» необхідно зв'язатися з адміністратором за телефонами в Запоріжжі: (016) 233 7 233 (095) 238 3 238.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом