(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Видалення ліпоми в Запоріжжі

Ліпома, або жировик – це патологія, яка не завдає болісних відчуттів, але від цього не є менш небезпечною. Хоча вона вкрай рідко перетворюється в злоякісні пухлини, ліпома доставляє пацієнту психологічний дискомфорт. 

Ліпомою називається доброякісна пухлина, що формується в 95% всіх випадків безпосередньо під шкірою. У 5% епізодів цієї патології вона виникає у внутрішніх порожнинах організму. Локалізація ліпоми не обмежена, жировики можуть виникати на руках, ногах, голові, грудній клітці, спині, животі. Ліпома являє собою доброякісну пухлину, заповнену густим жироподібним субстратом, вона має м'яку консистенцію та схильність до збільшення в об'ємі.

Захворювання вражає осіб будь-яких вікових груп, від нього страждають як жінки, так і чоловіки. При виявленні ознак, що нагадують ліпому, слід негайно звернутися для її видалення до кваліфікованих компетентних лікарів. Отримати консультацію можна в комфортних умовах медичного центру «Оксфорд Медікал» у місті Запоріжжя.

Причини виникнення ліпоми

Чинників, що провокують розростання жирової тканини, може бути багато. Традиційно вважається, що основною причиною появи жировиків є порушення метаболізму та неправильний режим харчування, а також недотримання раціону і вибір небажаних або некорисних продуктів.

Одночасно з тим провокуючими критеріями можуть бути:

 • генетичні причини;

 • прогресування цукрового діабету;

 • захворювання нирок;

 • патології печінки;

 • порушення функціональності підшлункової залози;

 • проблеми сечового міхура;

 • патології щитовидної залози.

Призвести до утворення ліпоми можуть невдалі пластичні операції, збільшення грудей, а також малорухливий спосіб життя.

Симптоми розвитку ліпоми

Розпізнати жировик можна вже на перших стадіях його розвитку. Він утворюється в місцях найбільшої концентрації жирових клітин на тілі. Візуально ліпому можна помітити навіть по первісним вогнищам припухання шкіри. Згодом в місці локалізації формується помітна пухлина з щільною структурою будь-якої конфігурації.

Поступово новоутворення збільшується в розмірах, поруч можуть з'являтися нові жировики. Болісних або дискомфортних відчуттів в процесі прогресування немає.

На відміну від підшкірної форми, ліпома внутрішніх органів візуально не діагностується, але при ній людина відчуває болісність в місці локалізації.

Для підтвердження підозр необхідно провести клінічне обстеження у лікаря-дерматолога та отримати у нього консультацію щодо позбавлення від жировику. Такі послуги надають досвідчені висококваліфіковані доктора МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

Класифікація та діагностика жировику

В процесі діагностики лікар враховує результати клінічного огляду, дані анамнезу, при необхідності вивчає результати додаткових досліджень:

 • метод УЗД;

 • рентгеноскопія;

 • комп'ютерна томографія;

 • біопсія тканин ліпоми;

 • цитологічне обстеження.

Залежно від виявлених результатів, встановлюється тип жировика за внутрішнім вмістом:

 • міоліпома;
 • ангіоліпома;
 • мікроліпома;
 • фіброліпома.

Лікування ліпоми в МЦ «Оксфорд Медікал»

Для ефективного лікування ліпоми будь-якого виду кваліфіковані та компетентні лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» використовують сучасні високоефективні методи і обладнання. Найбільш поширений спосіб - хірургічне видалення ліпоми малоінвазивним методом з місцевим знеболенням. Процедура зовсім безболісна і виключає рецидиви утворення нових жировиків. Записатися на консультацію з питань вибору методу лікування ліпоми можна, звернувшись до адміністрації МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном в Запоріжжі: (061) 233 7 233

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом