До 31 жовтня профілактика ГЕМОРОЮ 180грн. Запис до проктолога за тел.:(061) 233 7 233

Неврологія в Запоріжжі

Часті стреси, негативні емоції, хвилювання – це і багато іншого стає причиною розвитку захворювань нервових систем організму. Такі реалії сьогодення не залишають шансів тим людям, котрі близько до серця сприймають всілякі негаразди, кому не байдужий завтрашній день. Тобто, при нинішньому динамічному житті в групу ризику включаються майже всі жителі країни.

НАВІЩО ОБСТЕЖУВАТИСЬ У НЕВРОПАТОЛОГА

На прийом до спеціаліста відділення неврології необхідно приходити регулярно, хоча б в цілях профілактики. Традиційно обстеження у невролога прийнято проходить в процесі підтвердження працездатності медичною комісією. Однак не варто чекати кілька років, коли хвороба проявиться явними симптомами. Негайно ж варто звернутися до лікаря, якщо у вас періодично виникає відчуття дискомфорту, сонливість, ослаблення пам'яті, швидка стомлюваність, дратівливість, часті зміни настрою і головні болі.

У разі несвоєчасного звернення до фахівців Ви ризикуєте «запустити» хворобу. З плином часу вона буде прогресувати і надалі Вам буде потрібно вже дороге, складне лікування.

В МЦ «Оксфорд Медікал» ви завжди можете отримати кваліфіковану допомогу, прийшовши на прийом до фахівців відділення неврології.

ПОХОДЖЕННЯ НЕВРОЛОГІЧНИХ ПАТОЛОГІЙ

Зазвичай хвороби з неврологічними признаками є незаразними, и тому вважається, що причинами їх виникнення стають незаразні фактори, викликані порушенням фізіології центральної або вегетативної нервової системи.

Причини виникнення захворювань нервової системи (НС)

 • часті стреси;
 • інфекції (навіть ГРВІ);
 • носіння тягарів;
 • куріння;
 • вживання алкоголю;
 • вживання наркотиків;
 • неправильний спосіб життя.

Тобто, викликати хворобу можуть будь які фактори, яки збудливо діють на ЦНС, і найчастіше вони впливають або епізодично, проявляючи свою дію під час різких змін, або системно, коли один и той же причинний фактор впливає на нервову систему пацієнта тривалий час. Наприклад - паління тютюнових виробів, тривале перебування в стані стресу чи депресії.

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал» володіють достатньою кваліфікацією и завжди допоможуть Вам у вирішенні таких проблем, як:

 • вегето-судинна дистонія;
 • енцефалопатія;
 • неврастенія (функціональні розлади нервової системи);
 • захворювання периферичної нервової системи;
 • постінсультний стан.

Також кваліфіковані рекомендації неврологів медичного центру «Оксфорд Медікал» Запоріжжя посприяють в усуненні наслідків неврологічних захворювань. А рекомендовані заходи профілактики посприяють подальшому запобіганню від ризику захворювання.

НОВІТНЄ УСТАТКУВАННЯ І СУЧАСНІ МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ

Первинний прийом у спеціаліста відділення неврології МЦ «Оксфорд Медікал» включає в себе:

 • опитування пацієнта;
 • збір анамнезу і складання медичної карти;
 • клінічний огляд;
 • постановку діагнозу.

При необхідності, залежно від симптомів і діагнозу, призначаються додаткові обстеження.

Одним з пріоритетних завдань для нас є забезпечення комфортного перебування пацієнтів на базі клініки. Ніяких черг! Всі аналізи ви можете здати на місці, в МЦ «Оксфорд Медікал».

Не нехтуйте власним здоров'ям! Довіртеся фахівцям МЦ «Оксфорд Медікал» і можете бути впевнені в завтрашньому дні. Компетентні и вико кваліфіковані лікарі-невропатологи медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» завжди готові продемонструвати свій досвід на благо пацієнтів. І вони роблять це в комфортних умовах, при наявності сучасного діагностичного та медичного обладнання і з застосуванням результативних методів лікування та профілактики.

Пройти обстеження у невролога МЦ «Оксфорд Медікал» можна, записавшись по телефону 233-7-233

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТкаченко Людмила Кирилівна Лікар-невропатолог вищої категорії
Ткаченко Людмила КирилівнаЛікар-невропатолог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Терещенко Олена Валеріївна Лікар невролог I категорії
Терещенко Олена ВалеріївнаЛікар невролог I категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
24-03-2018 Огромная благодарность внимательному и благожелательному коллективу Оксфорд Медикал за проявленную заботу и доброе отношение! Особенная моя благодарность замечательному врачу Ткаченко Людмиле Кирилловне , которая вернула мне здоровье и радость жизни!!!

відділення: Неврологія

26-07-2017 Была на приёме у Ткаченко Л.К , очень классный врач. Всё доходчиво и понятно объяснила, назначила лечение совсем не дорогое. Спасибо за профессионализм и такое чуткое отношение к пациентам. Это эталон врача.

відділення: Неврологія

22-09-2016 Обратилась с острой болью в спине, врач Ткаченко Людмила Кирилловна оказала первую помощь, сделала блокаду, все объяснила и прописала лечение. Пришлось походить на дневной стационар, но главное результат-ошеломленный. Я могу двигаться, ходить и даже та редкая тянущая боль, которая обычно появлялась после снятия острой боли прошла. Всем рекомендую неврологию оксфорд медикал!

відділення: Неврологія

14-01-2016 Выражаю искреннюю благодарность Ткаченко Людмиле Кирилловке, врачу неврологу высшей категории ,за профессионализм и трепетное отношение! Уже 1,5 года Людмила Кирилловна помогает мне. Моя проблема была - сильнейшие головные боли. Очень довольна результатом. Рекомендую, как замечательного специалиста и просто хорошего человека. Вторично обратилась с болями в спине, оказала неимоверную помощь, настоящее человеческое ей спасибо!

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом