(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Хірургія в Запоріжжі

У наш динамічний, стрімкий вік хворіти ніколи. Колись сидіти вдома в очікуванні дільничного, нудьгувати в нескінченній черзі в поліклініці. Потрапити на прийом до досвідченого і кваліфікованого хірурга у звичайній лікарні теж проблема. Його графік розписаний по хвилинах.

Між тим у житті кожного з нас трапляються епізоди, коли потрібна участь досвідченого і кваліфікованого хірурга.

ТЕРМІНОВО ЗНАДОБИВСЯ ХІРУРГ?

Якщо Вам потрібна термінова консультація та хірургічна допомога, медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя» пропонує вам цілий спектр операцій, які проводяться в амбулаторному режимі на базі нашої клініки.

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» можна здати всі необхідні аналізи, пройти попередні обстеження, отримати першу допомогу. До послуг пацієнтів в медичному центрі працює власна лабораторія, тому вам не доведеться курсувати містом щоб отримати результати аналізів.

ПЕРЕВАГИ ХІРУРГІЧНОЇ ДОПОМОГИ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

В хірургічному відділенні медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» є все необхідне оснащення для проведення якісної та високоточної діагностики. Тут створені всі умови для лікування широкого спектру хірургічних патологій пацієнтів будь-якого віку. Компетентні хірурги МЦ «Оксфорд Медікал» практикують сучасні результативні методи лікування, спираючись на власний досвід та результати діагностики.

В процесі лікування пацієнта гарантується абсолютна безпека, стерильність і точність хірургічних маніпуляцій. При цьому використовуються інноваційні методи, що припускають застосування ефективного інструментарію, обладнання та хірургічних засобів.

Всі операції проводяться тільки після попередньої консультації у хірурга. В ході операції використовується місцева анестезія.

Після операції ви можете продовжити лікування вдома, дотримуючись рекомендації лікуючого лікаря.

Для лікування у відділенні хірургії використовуються тільки сучасні препарати, методики та малоінвазивні процедури, тобто ті, які забезпечують менше втручання в організм. Перевагою такого підходу можна назвати виключення великих крововтрат при усуненні хірургічних проблем. Всі операції проходять без ускладнень і виключають ймовірність рецидиву та прогресування запального процесу.

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ ХІРУРГІЇ

Часто трапляється, що раптово виникле хірургічне захворювання тягне за собою вторинні патології, включаючи інфікування пошкоджених тканин, формування вогнища запалення, морфологічні та фізіологічні зміни в органах і тканинах. Про усунення таких наслідків також подбають висококваліфіковані фахівці хірургічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал». Вони призначають у процесі лікування кошти підтримуючої і стимулюючої терапії, фізіотерапевтичні процедури, які можна пройти тут же, в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

У відділення хірургії МЦ « Оксфорд Медікал Запоріжжя» ви можете звернутися за наступним питанням лікування хірургічних захворювань:

  • лікування діабетичної стопи;
  • видалення абсцесів;
  • лікування паропроктиту;
  • видалення атероми волосистої частини голови;
  • санація гнійників, видалення абсцесів, панариціїв;
  • видалення доброякісних утворень шкіри.

В хірургічному відділенні медичного центру «Оксфорд Медікал» проводиться лікування гострих хірургічних захворювань і лікування хронічних патологій.

Записатися на консультацію в медичний центр» Оксфорд Медікал» можна в будь-який зручний для вас час за телефонами в Запоріжжі: 233-7-233, (095)238-3-238, (096)238-3-238 або прийшовши за адресою місця розташування медичного центру на вулиці М.Гончаренка,7.

( Рейтинг: 4.95, голосів: 43 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-онколог, мамолог: Лузан Павло Вікторович
Лузан Павло Вікторович Лікар хірург-онколог, мамолог
Лікар хірург-онколог, мамолог: Лузан Павло Вікторович
Лузан Павло ВікторовичЛікар хірург-онколог, мамолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом