Гастроентерологія в Запоріжжі

Гастроентерологічні проблеми переслідують фактично кожного українця. Тим не менш, звертатися на ранніх стадіях розвитку захворювань ніхто не поспішає. Гастроентерологія (від грец. Gastroos - шлунок, черево, enteron - кишка та logos - вчення ) - один із напрямків медицини, що вивчає органи травлення, їх роботу, взаємодію між собою та іншими органами і системами організму.

Причин розвитку гастроентерологічних захворювань безліч. Починаючи від частих стресів, неправильного харчування і закінчуючи серйозними психологічними розладами і, звичайно, забрудненим довкіллям. Шлунково - кишковий тракт - це своєрідна лабораторія, від правильної роботи якої залежить насичення всього організму корисними та «необхідними» речовинами.

Гастроентерологічне відділення МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» - один із ключових напрямків у роботі клініки. Ми займаємося діагностикою та лікуванням усіх захворювань шлунково - кишкового тракту, в тому числі вирішуємо проблеми з підшлунковою залозою, печінкою, шлунком, стравоходом , кишечником, жовчним міхуром. МЦ Варто відразу ж звернутися до фахівця - гастроентеролога, якщо Ви почали помічати за собою: регулярний дискомфорт у ділянці живота, підшлункової залози, печінки, а також у разі порушення нормального функціонування шлунково - кишкового тракту, який супроводжується блювотою, нудотою, діареєю, запором, відрижкою і нетравленням. Запишіться на консультацію до досвідченого гастроентеролога медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ВИ МОЖЕТЕ ПРОЙТИ ПОВНУ ДІАГНОСТИКУ:
 
  • УЗД черевної порожнини ;
  • фіброгастроскопію;
  • ректороманоскопію;
  • здати необхідні аналізи (загальний аналіз крові, печінкові проби, ферменти підшлункової залози, маркери вірусних гепатитів та інші.)

Варто відзначити , що в результаті дослідження гастроентерологи нашої клініки розробляють персональну схему лікування, яка враховує всі Ваші індивідуальні характеристики, включаючи спосіб життя, шкідливі звички, характер харчування і навіть режим дня. Фахівець також порадить Вам певні дієтологічні характеристики.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» є все для того, щоб Ви позбулися гастроентерологічних захворювань. Наш пріоритет - це Ваше здоров'я ! МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» - це фахівці високого рівня, якість і надійність виконаних маніпуляцій ! Ми робимо все для того, щоб Ви були щасливі та здорові!

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом