записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Профілактика геморою. Прийом проктолога з відеодіагностикою 150грн Деталі: 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Гастроентерологія

 Гастроентерологічні проблеми переслідують фактично кожного українця. Тим не менш, звертатися на ранніх стадіях розвитку захворювань ніхто не поспішає. Гастроентерологія (від грец. Gastroos - шлунок, черево, enteron - кишка та logos - вчення ) - один із напрямків медицини, що вивчає органи травлення, їх роботу, взаємодію між собою та іншими органами і системами організму.

Причин розвитку гастроентерологічних захворювань безліч. Починаючи від частих стресів, неправильного харчування і закінчуючи серйозними психологічними розладами і, звичайно, забрудненим довкіллям. Шлунково - кишковий тракт - це своєрідна лабораторія, від правильної роботи якої залежить насичення всього організму корисними та «необхідними» речовинами.

Гастроентерологічне відділення МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» - один із ключових напрямків у роботі клініки. Ми займаємося діагностикою та лікуванням усіх захворювань шлунково - кишкового тракту, в тому числі вирішуємо проблеми з підшлунковою залозою, печінкою, шлунком, стравоходом , кишечником, жовчним міхуром. МЦ Варто відразу ж звернутися до фахівця - гастроентеролога, якщо Ви почали помічати за собою: регулярний дискомфорт у ділянці живота, підшлункової залози, печінки, а також у разі порушення нормального функціонування шлунково - кишкового тракту, який супроводжується блювотою, нудотою, діареєю, запором, відрижкою і нетравленням. Запишіться на консультацію до досвідченого гастроентеролога медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

При необхідності ви можете пройти повну діагностику:
 
  • УЗД черевної порожнини ;
  • фіброгастроскопію;
  • ректороманоскопію;
  • здати необхідні аналізи (загальний аналіз крові, печінкові проби, ферменти підшлункової залози, маркери вірусних гепатитів та інші.)

Варто відзначити , що в результаті дослідження гастроентерологи нашої клініки розробляють персональну схему лікування, яка враховує всі Ваші індивідуальні характеристики, включаючи спосіб життя, шкідливі звички, характер харчування і навіть режим дня. Фахівець також порадить Вам певні дієтологічні характеристики.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» є все для того, щоб Ви позбулися гастроентерологічних захворювань. Наш пріоритет - це Ваше здоров'я ! МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» - це фахівці високого рівня, якість і надійність виконаних маніпуляцій ! Ми робимо все для того, щоб Ви були щасливі та здорові!

Текстовые отзывы

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки