записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

NEW!УЗД суглобів від 130грн

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий дерматолог
 

Дитячий дерматолог

Дитячі захворювання шкіри входять до групи найбільш поширених патологій. Чи не в кожній родині батькам доводиться спостерігати, як раптово на тілі малюка виступають почервоніння, з'являється висип, пігментація, шкіра починає лущитися. Часто це списується не недоброякісні продукти. В реальності причин може виявитися трохи, тим більше, що юна шкіра дуже сприйнятлива до різних факторів зовнішнього світу.

 

Допомогти в цих обставинах юним пацієнтам покликаний відділ дитячої дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі, де працюють досвідчені, уважні і чуйні лікарі-дерматологи.

Як з'являються захворювання шкіри

Хвороби, що відносяться до категорії дерматологічних, мають кілька причин. В їх основі лежать фактори, пов'язані з щоденним звичним способом життя дитини. Перші ознаки хвороби можуть виникати після тісного контакту з тваринами. Особливо – при тривалих іграх з безпритульними котами та собаками, що викликають захоплення малюків будь-якого віку.

 

Переносником таких хвороб можуть стати і люди, які страждають проблемами шкіри заразної етіології. Але частіше звертатися у відділення дитячої дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі доводиться після прийому недоброякісної їжі, що викликає алергічні реакції у вигляді дерматитів, висипу, гнійників, розладів травної і нервової системи.

 

Занадто часте перебування на сонячних променях теж стає причиною візитів до дитячого дерматолога. І звичайно, причиною цих візитів є нехтування навіть найменшими правилами санітарії та гігієни.

Причини звернення до лікаря-дерматолога

Дітей молодшої вікової групи рекомендується приводити у відділення дитячої дерматології регулярно, з метою профілактичного огляду. Ті клінічні симптоми, які можуть залишитися непоміченими батьками дитини, обов'язково будуть діагностовані досвідченим дитячим дерматологом МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

 

Про необхідність візиту до дитячого лікаря-дерматолога свідчать і ознаки, очевидним чином проявляються у дітей:

  • почервоніння окремих ділянок шкіри;

  • дрібні крапкові висипання;

  • лущення шкіри;

  • поява нових вогнищ пігментації;

  • набряклості шкіри на різних частинах тіла;

  • поява ознак свербежу;

  • болючі відчуття;

  • виникнення новоутворень на тілі;

  • поява капілярних візерунків.

Потенційними ознаками, що вказують на виникнення дерматологічних захворювань, є занепокоєння, дратівливість дитини, іноді – підвищення температури тіла, бажання чесати різні місця тіла, особливо – в області ніг, пахв, шиї та обличчя.

Консультації і лікування у відділенні дитячої дерматології

У відділенні дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі є високоточне діагностичне обладнання, що дозволяє коректно встановити діагноз і визначити захворювання. Тут успішно виліковуються такі патології шкіри, таких як екзема, дерматити, лишай, мікози, акне, себорея, вугрі, видаляються папіломи, родимки, бородавки та інші новоутворення будь'якої етіології.

 

У відділенні працюють досвідчені висококваліфіковані дитячі дерматологи, які завжди проявляють увагу і чуйність до своїх юних пацієнтів. Їх професійна компетентність у комплексі з сучасними методами лікування дають стовідсотковий результат позбавлення від дерматологічних хвороб.

 

Щоб пройти результативний курс лікування, отримати компетентну консультацію і побути на профілактичному огляді у лікаря у відділенні дитячої дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал», необхідно записатися на прийом по телефону в Запоріжжі: (061) 233 7 233

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки