Онлайн консультація лікаря. Детальніше за тел.: (061) 233 7 233

Дитячий дерматолог

  Дитячий дерматолог в Запоріжжі

  Дитячі захворювання шкіри входять до групи найбільш поширених патологій. Чи не в кожній родині батькам доводиться спостерігати, як раптово на тілі малюка виступають почервоніння, з'являється висип, пігментація, шкіра починає лущитися. Часто це списується не недоброякісні продукти. В реальності причин може виявитися трохи, тим більше, що юна шкіра дуже сприйнятлива до різних факторів зовнішнього світу.

  Допомогти в цих обставинах юним пацієнтам покликаний відділ дитячої дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі, де працюють досвідчені, уважні і чуйні лікарі-дерматологи.

  ЯК З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРИ

  Хвороби, що відносяться до категорії дерматологічних, мають кілька причин. В їх основі лежать фактори, пов'язані з щоденним звичним способом життя дитини. Перші ознаки хвороби можуть виникати після тісного контакту з тваринами. Особливо – при тривалих іграх з безпритульними котами та собаками, що викликають захоплення малюків будь-якого віку.

  Переносником таких хвороб можуть стати і люди, які страждають проблемами шкіри заразної етіології. Але частіше звертатися у відділення дитячої дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі доводиться після прийому недоброякісної їжі, що викликає алергічні реакції у вигляді дерматитів, висипу, гнійників, розладів травної і нервової системи.

  Занадто часте перебування на сонячних променях теж стає причиною візитів до дитячого дерматолога. І звичайно, причиною цих візитів є нехтування навіть найменшими правилами санітарії та гігієни.

  ПРИЧИНИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІКАРЯ-ДЕРМАТОЛОГА

  Дітей молодшої вікової групи рекомендується приводити у відділення дитячої дерматології регулярно, з метою профілактичного огляду. Ті клінічні симптоми, які можуть залишитися непоміченими батьками дитини, обов'язково будуть діагностовані досвідченим дитячим дерматологом МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

  Про необхідність візиту до дитячого лікаря-дерматолога свідчать і ознаки, очевидним чином проявляються у дітей:

  • почервоніння окремих ділянок шкіри;

  • дрібні крапкові висипання;

  • лущення шкіри;

  • поява нових вогнищ пігментації;

  • набряклості шкіри на різних частинах тіла;

  • поява ознак свербежу;

  • болючі відчуття;

  • виникнення новоутворень на тілі;

  • поява капілярних візерунків.

  Потенційними ознаками, що вказують на виникнення дерматологічних захворювань, є занепокоєння, дратівливість дитини, іноді – підвищення температури тіла, бажання чесати різні місця тіла, особливо – в області ніг, пахв, шиї та обличчя.

  КОНСУЛЬТАЦІЇ І ЛІКУВАННЯ У ВІДДІЛЕННІ ДИТЯЧОЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ

  У відділенні дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі є високоточне діагностичне обладнання, що дозволяє коректно встановити діагноз і визначити захворювання. Тут успішно виліковуються такі патології шкіри, таких як екзема, дерматити, лишай, мікози, акне, себорея, вугрі, видаляються папіломи, родимки, бородавки та інші новоутворення будь'якої етіології.

  У відділенні працюють досвідчені висококваліфіковані дитячі дерматологи, які завжди проявляють увагу і чуйність до своїх юних пацієнтів. Їх професійна компетентність у комплексі з сучасними методами лікування дають стовідсотковий результат позбавлення від дерматологічних хвороб.

  Щоб пройти результативний курс лікування, отримати компетентну консультацію і побути на профілактичному огляді у лікаря у відділенні дитячої дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал», необхідно записатися на прийом по телефону в Запоріжжі: (061) 233 7 233

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом