записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий дерматолог
 

Дитячий дерматолог

Дитячі захворювання шкіри входять до групи найбільш поширених патологій. Чи не в кожній родині батькам доводиться спостерігати, як раптово на тілі малюка виступають почервоніння, з'являється висип, пігментація, шкіра починає лущитися. Часто це списується не недоброякісні продукти. В реальності причин може виявитися трохи, тим більше, що юна шкіра дуже сприйнятлива до різних факторів зовнішнього світу.

 

Допомогти в цих обставинах юним пацієнтам покликаний відділ дитячої дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі, де працюють досвідчені, уважні і чуйні лікарі-дерматологи.

Як з'являються захворювання шкіри

Хвороби, що відносяться до категорії дерматологічних, мають кілька причин. В їх основі лежать фактори, пов'язані з щоденним звичним способом життя дитини. Перші ознаки хвороби можуть виникати після тісного контакту з тваринами. Особливо – при тривалих іграх з безпритульними котами та собаками, що викликають захоплення малюків будь-якого віку.

 

Переносником таких хвороб можуть стати і люди, які страждають проблемами шкіри заразної етіології. Але частіше звертатися у відділення дитячої дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі доводиться після прийому недоброякісної їжі, що викликає алергічні реакції у вигляді дерматитів, висипу, гнійників, розладів травної і нервової системи.

 

Занадто часте перебування на сонячних променях теж стає причиною візитів до дитячого дерматолога. І звичайно, причиною цих візитів є нехтування навіть найменшими правилами санітарії та гігієни.

Причини звернення до лікаря-дерматолога

Дітей молодшої вікової групи рекомендується приводити у відділення дитячої дерматології регулярно, з метою профілактичного огляду. Ті клінічні симптоми, які можуть залишитися непоміченими батьками дитини, обов'язково будуть діагностовані досвідченим дитячим дерматологом МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

 

Про необхідність візиту до дитячого лікаря-дерматолога свідчать і ознаки, очевидним чином проявляються у дітей:

  • почервоніння окремих ділянок шкіри;

  • дрібні крапкові висипання;

  • лущення шкіри;

  • поява нових вогнищ пігментації;

  • набряклості шкіри на різних частинах тіла;

  • поява ознак свербежу;

  • болючі відчуття;

  • виникнення новоутворень на тілі;

  • поява капілярних візерунків.

Потенційними ознаками, що вказують на виникнення дерматологічних захворювань, є занепокоєння, дратівливість дитини, іноді – підвищення температури тіла, бажання чесати різні місця тіла, особливо – в області ніг, пахв, шиї та обличчя.

Консультації і лікування у відділенні дитячої дерматології

У відділенні дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі є високоточне діагностичне обладнання, що дозволяє коректно встановити діагноз і визначити захворювання. Тут успішно виліковуються такі патології шкіри, таких як екзема, дерматити, лишай, мікози, акне, себорея, вугрі, видаляються папіломи, родимки, бородавки та інші новоутворення будь'якої етіології.

 

У відділенні працюють досвідчені висококваліфіковані дитячі дерматологи, які завжди проявляють увагу і чуйність до своїх юних пацієнтів. Їх професійна компетентність у комплексі з сучасними методами лікування дають стовідсотковий результат позбавлення від дерматологічних хвороб.

 

Щоб пройти результативний курс лікування, отримати компетентну консультацію і побути на профілактичному огляді у лікаря у відділенні дитячої дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал», необхідно записатися на прийом по телефону в Запоріжжі: (061) 233 7 233

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки