записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Радіохвильовий метод лікування геморою

Радіохвильова хірургія — це сучасний нетравматичний метод, при якому здійснюється розріз і коагуляція (з'єднання) тканин з допомогою застосування високочастотних хвиль.

Суть методу

Для цієї мети використовується професійна медична радіохирургічна техніка. Обладнанням нового покоління є апарат «Сургитрон». Він використовується при здійсненні хірургічних операцій, в гінекології, дерматології, урології, оториноларингології. Свою високу ступінь ефективності цей апарат демонструє і в проктології.

Суть методу лікування геморою апаратом «Сургитрон» полягає в тому, що за рахунок використання спеціального електрода при впливі на ділянку тканини хвиль високої частоти вона чинить опір цим хвилям і виділяє певну кількість тепла. Цього тепла достатньо, щоб клітини, які локалізуються на шляху високочастотних хвиль, випаровувалися, а тканини розходилися в сторони і утворили невеликий просвіт.

Таким чином, радіохвильова коагуляція виконується без фізичного тиску, дроблення клітин, без руйнування тканинних структур, і, відповідно, накладання швів.

Обладнання експертного рівня в «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

В залежності від використовуваної форми хвилі і тривалості впливу на тканини можна отримати абсолютно різні результати. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» цю процедуру проводять фахівці, що пройшли навчання і професійну підготовку за напрямом застосування апарату " Сургитрон», а також мають власний досвід лікування геморою сучасними методами.

З допомогою апарату фахівцями медичного центру усуваються багато проблем фізіологічного характеру у пацієнтів з різною стадією захворювання. Однією з них є геморой. З його допомогою така патологія усувається швидко і ефективно. Це єдина практично безболісна методика лікування цього захворювання. Іншою найбільш поширеною і не менш актуальною проблемою, яка вирішується за допомогою Сургітрону, є лікування анальних тріщин.

Переваги використання

Основні переваги використання апарату Сургитрон:

  • мінімальне пошкодження тканинних структур;
  • відсутність симптомів згорнутої крові (згустку) всередині рани в період відновлення;
  • мінімальна область некротичних ділянок тканини навколо рани і опіки;
  • прискорений темп регенерації в зоні проведення операції (маніпуляції);
  • мінімальний ризик бактеріального та/або інфекційного зараження рани;
  • відсутність ознак рубцювання (максимально позитивний косметичний ефект);
  • практично відсутній больовий синдром як під час оперативного втручання, так і у відновний період.

Сургитрон дозволяє досягати розрізів будь-якої довжини і конфігурації, в будь-якому з тканинних шарів. Гнійні ускладнення практично виключені.

Крім здійснення методу радіохвильової хірургії, в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» можна отримати висококваліфіковану консультативну допомогу, діагностику і лікування будь-якого ступеня складності з питань гінекології, стоматології, гастроентерології, судинної хірургії, проктології, дерматовенерології, неврології, кардіології, урології та інших медичних напрямів.

Для пацієнтів «Оксфорд Медікал Запоріжжя» постійно діють акції та знижки на процедури і послуги. Лікуйтеся проводиться безболісно з використанням обладнання нового покоління в «Оксфорд Медікал Запоріжжя».

Для отримання консультацій з приводу діагностування та лікування геморою сучасними методами, в тому числі - и методом радіохвильової терапії, можна звертатися до компетентних лікарів-проктологів МЦ «Оксфорд Медікал» за адресою – вулиця М.Гончаренка,7. А записатись на прийом до лікаря можна за телефоном у Запоріжжі 233-7-233.

Текстові відгуки

26.07.2017

Давно планировала визит к проктологу, и вот наконец узнала, что в Запорожье есть проктолог женщина. Лечение прошла легко, действительно больничный не понадобился, это очень важно для меня. Спасибо!

відділення: Проктологія

30.12.2013

Хочу поблагодарить очень хорошего врача проктологии Грабко Евгения Викторовича! Огромнешее Вам СПАСИБО! Здоровья, удачи, хорошей зарплаты), и людей хороших. С Новым Годом!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки