Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів в Запоріжжі

Метод коагуляції застосовується в багатьох галузях медицини. Його стали використовувати не так давно, проте дана процедура швидко здобула велику популярність.

Інфрачервона коагуляція успішно використовується для лікування геморою, а саме — видалення гемороїдальних вузлів із прямої кишки. Адже захворювання гемороєм, на жаль, з кожним роком схильне для все більшої кількості людей у всьому світі, особливо старшого віку. Також у групі риску - працівники, яким за певних обставин доводиться більшу частину робочого часу проводити майже в нерухомому стані - це водії, офісні співпрацівники. Взагалі останнім часом риску захворіти на геморой підлягають всі, хто дуже багато часу проводить біля монітору комп’ютера або перед телевізором.

Цьому сприяє збільшення сидячого способу життя, малорухомості, зростання популярності шкідливого харчування на зразок фастфуда. Тому й зростає кількість лікарів-проктологів, урізноманітнюється арсенал методів лікування.

ПРО МЕТОДИКУ

Ця методика заснована на коагуляції, тобто, - на властивості білка згортатися і подальшому відторгненні хворої омертвілої тканини. Інфрачервона коагуляція вельми схожа з методикою лігування латексними кільцями, однак тут відбувається не перетискання судин гемороїдальної ніжки гумовим кільцем, а вплив на неї інфрачервоним опроміненням, яке призводить до такого ж результату.

Треба сказати, що показання до коагуляції відрізняються від показань до лігірованого видалення гемороїдального вузла за допомогою латексних кілець. Так, для інфрачервоного випромінювання більш придатним буде захворювання на початкових стадіях, коли вузол ще не сформувався, і немає чітко виділеної його ніжки.

До явних переваг цього методу можна віднести наступні:

  • операція проводиться амбулаторно і триває не більше півгодини;
  • абсолютно безболісна;
  • не залишає рубців або шрамів;
  • дуже ефективна.

Метод полягає в тому, що в пряму кишку вводиться наконечник коагулятора, і пучок інфрачервоного випромінювання направляється на ніжку гемороїдального вузла. Наконечник переміщують, щоб зробити 3-4 коагуляції в різних місцях ніжки, забезпечивши тим самим згодом її повний некроз, а надалі - и повне відторгнення. Ніжка разом з самим гемороїдальним вузлом після припинення кровопостачання стає некротичною и відторгається, виходячи при акті дефекації разом с каловими масами.

За один раз можна провести лікування 2-3 вузлів одночасно. При необхідності повторної процедури, її проводять через 14-16 годин, замінюючи якщо потрібно, перев'язуванням. Оскільки ця процедура абсолютно безпечна для організму хворого пацієнта, то її можна назначати декілька разів до повного видалення всіх гемороїдальних вузлів без будь-яких обмежень и додаткової підтримуючої  терапії.

ДЕ КРАЩЕ ПРОВОДИТИ ІНФРАЧЕРВОНУ КОАГУЛЯЦІЮ?

Оскільки ця процедура почала застосовуватися не так давно, то і розвиток вона отримала в основному в сучасних лікувальних установах, таких, як медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя». Тут завжди йдуть в ногу з часом і застосовують найбільш передові і успішні методики.

Весь лікувальний персонал чудово підготовлений, сам прийом проводиться у затишних кабінетах з сучасним інтер'єром і сучасним обладнанням. Скориставшись такою нескладною процедурою, як інфрачервона коагуляція, ви уникнете хворобливу і важку операцію і збережете своє здоров'я.

Кожному пацієнту медичного центру «Оксфорд Медікал» гарантовано надаються індивідуальні умови, включаючи зручний графік та особистий підхід.

Для лікування геморою методом інфрачервоної коагуляції потрібно записатись до лікаря-проктолога з метою отримання первинної консультації. Це можна зробити за телефоном у Запоріжжі 233-7-233, або завітавши до медичного центру за адресою вулиця М.Гончаренка,7.

( Рейтинг: 4.94, голосів: 32 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікарі Проктолог Лікар хірург-проктолог
Лікарі Проктолог Лікар хірург-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2000р. - Закінчив Запорізький державний медичний університет.
2000 - 2002р. - Лікар-інтерн кафедри хірургії та проктології Запорізького інституту удосконалення лікарів на базі хірургічного відділення 9-ї міської клінічної лікарні, м.Запоріжжя.
2002р. - Запорізький інститут удосконалення лікарів, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Хірургія".
2002 - 2006р. - Лікар-хірург поліклінічного відділення Андріївської ЦРЛ.
2004р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".
2006 - 2008р. - Завідувач хірургічним відділенням Куйбишевської ЦРЛ.
2008р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, кафедра хірургії та проктології.
З 2008р. - Лікар - проктолог клініки "Оксфорд Медікал - Запоріжжя".

показати повний текст
Корнєєва Анна Юріївна хірург вищої категорії, проктолог, лікар УЗД
Корнєєва Анна Юріївнахірург вищої категорії, проктолог, лікар УЗД

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1981р. - закінчила Іванівський державний медичний університет за спеціальністю Лікувальна справа
1982р. -закінчіла інтернатуру за фахом «хірургія»
1981-1990р. - Лікар-хірург 9 міської клінічної лікарні
1990р- Лікар-хірург ЦРП №1 Хортицького району
З 1998 р завідувала хірургічним відділенням ЦРП №1 Хортицького району
2003р- присвоєно вищу категорію лікаря хірурга
2009 - 2016р.- лікар хірург-уролог Запорізького обласного госпіталю для інвалідів війни
2015г- присвоєно звання лікаря - спеціаліста ультразвукової діагностики
З 2016р-лікар-проктолог МЦ «Оксфорд Медікал»

показати повний текст
Тамілін Юрій ОлександровичЛікар-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Владимир 20-03-2019 Хочу сказать слова благодарности врачу проктологу Кулику АИ Не смотря на свой молодой возраст Александр Иванович всегда тщательно и очень внимательно делает обследования,перевязки,дает рекомендации,доступно все обьясняет Хочу пожелать счастья,здоровья,благополучия ему и его семье.Огромное ему СПАСИБО.

відділення: Проктологія

Людмила Кудряй 26-07-2017 Давно планировала визит к проктологу, и вот наконец узнала, что в Запорожье есть проктолог женщина. Лечение прошла легко, действительно больничный не понадобился, это очень важно для меня. Спасибо!

відділення: Проктологія

Стёпин Александр Сергеевич 30-12-2013 Хочу поблагодарить очень хорошего врача проктологии Грабко Евгения Викторовича! Огромнешее Вам СПАСИБО! Здоровья, удачи, хорошей зарплаты), и людей хороших. С Новым Годом!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

  • Пациентка отделения проктологии

    відділення: Проктологія

  • Пациентка отделения проктологии

    відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом