Метод коагуляції застосовується в багатьох галузях медицини. Його стали використовувати не так давно, проте дана процедура швидко здобула велику популярність.
Інфрачервона коагуляція успішно використовується для лікування геморою, а саме — видалення гемороїдальних вузлів із прямої кишки. Адже захворювання гемороєм, на жаль, з кожним роком схильне для все більшої кількості людей у всьому світі, особливо старшого віку. Також у групі риску - працівники, яким за певних обставин доводиться більшу частину робочого часу проводити майже в нерухомому стані - це водії, офісні співпрацівники. Взагалі останнім часом риску захворіти на геморой підлягають всі, хто дуже багато часу проводить біля монітору комп’ютера або перед телевізором.
Цьому сприяє збільшення сидячого способу життя, малорухомості, зростання популярності шкідливого харчування на зразок фастфуда. Тому й зростає кількість лікарів-проктологів, урізноманітнюється арсенал методів лікування.
ПРО МЕТОДИКУ
Ця методика заснована на коагуляції, тобто, - на властивості білка згортатися і подальшому відторгненні хворої омертвілої тканини. Інфрачервона коагуляція вельми схожа з методикою лігування латексними кільцями, однак тут відбувається не перетискання судин гемороїдальної ніжки гумовим кільцем, а вплив на неї інфрачервоним опроміненням, яке призводить до такого ж результату.
Треба сказати, що показання до коагуляції відрізняються від показань до лігірованого видалення гемороїдального вузла за допомогою латексних кілець. Так, для інфрачервоного випромінювання більш придатним буде захворювання на початкових стадіях, коли вузол ще не сформувався, і немає чітко виділеної його ніжки.
До явних переваг цього методу можна віднести наступні:
- операція проводиться амбулаторно і триває не більше півгодини;
- абсолютно безболісна;
- не залишає рубців або шрамів;
- дуже ефективна.
Метод полягає в тому, що в пряму кишку вводиться наконечник коагулятора, і пучок інфрачервоного випромінювання направляється на ніжку гемороїдального вузла. Наконечник переміщують, щоб зробити 3-4 коагуляції в різних місцях ніжки, забезпечивши тим самим згодом її повний некроз, а надалі - и повне відторгнення. Ніжка разом з самим гемороїдальним вузлом після припинення кровопостачання стає некротичною и відторгається, виходячи при акті дефекації разом с каловими масами.
За один раз можна провести лікування 2-3 вузлів одночасно. При необхідності повторної процедури, її проводять через 14-16 годин, замінюючи якщо потрібно, перев'язуванням. Оскільки ця процедура абсолютно безпечна для організму хворого пацієнта, то її можна назначати декілька разів до повного видалення всіх гемороїдальних вузлів без будь-яких обмежень и додаткової підтримуючої терапії.
ДЕ КРАЩЕ ПРОВОДИТИ ІНФРАЧЕРВОНУ КОАГУЛЯЦІЮ?
Оскільки ця процедура почала застосовуватися не так давно, то і розвиток вона отримала в основному в сучасних лікувальних установах, таких, як медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя». Тут завжди йдуть в ногу з часом і застосовують найбільш передові і успішні методики.
Весь лікувальний персонал чудово підготовлений, сам прийом проводиться у затишних кабінетах з сучасним інтер'єром і сучасним обладнанням. Скориставшись такою нескладною процедурою, як інфрачервона коагуляція, ви уникнете хворобливу і важку операцію і збережете своє здоров'я.
Кожному пацієнту медичного центру «Оксфорд Медікал» гарантовано надаються індивідуальні умови, включаючи зручний графік та особистий підхід.
Для лікування геморою методом інфрачервоної коагуляції потрібно записатись до лікаря-проктолога з метою отримання первинної консультації. Це можна зробити за телефоном у Запоріжжі 233-7-233, або завітавши до медичного центру за адресою вулиця М.Гончаренка,7.