записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями

До захворювання гемороєм схильне більше половини населення Землі в зрілому віці. При цій хворобі уражуються судини в прямій кишці, збільшуються гемороїдальні вузли. Багато хто думає, що ці вузли утворюються в результаті хвороби, однак це не так.

Ці вузли є у всіх, але при відсутності захворювання вони зберігають невеликий розмір і не мають хвороботворного впливу на роботу кишечника. Якщо ці вузли починають збільшуватися, кровоточити, хворіти і випадати, тоді говорять про захворювання гемороєм. Взагалі, можна сказати, що геморой — це хвороба системи кровообігу.

Найбільш поширене це захворювання серед людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, а також серед тих, хто страждає на надмірну вагу, розлади травного тракту.

Лікування геморою латексними кільцями

Процес лікування з застосуванням латексних кілець отримав дуже широке поширення. Цей метод дуже простий і при цьому є вельми ефективним. Він полягає в тому, що, використовуючи спеціальний прилад, ніжку гемороїдального вузла охоплюють латексним кільцем, тобто ліігують. У підсумку вона поступово стискається цим кільцем, і з-за перекриття припливу крові через 2-3 дні вузол відторгається разом з кільцем.

Технологія лігування доступна і має досить обмежені протипоказання:

  • якщо вузол не має чіткої межі — комбінований геморой;
  • рання, перша стадія, коли вузол ще не сформований;
  • при виявленні запальних процесів, а також заднєпрохідних тріщин;
  • інші запальні процеси типу паропрактита.

При цих обмеженнях лікар призначає інші методи лікування. Таким чином, процедура лігування зазвичай призначається при відсутності запальних процесів в задньому проході і при наявності дозрілого гемороїдального вузла, тобто на 2-3 стадії хвороби.

Якщо вузол занадто великий, то процедуру лігування можуть повторно провести через 4-5 тижнів. Метод замінює операцію, зазвичай він проходить безболісно. Однак при виникненні больових відчуттів передбачена процедура, при якій латексне кільце розрізається і видаляється. У цьому випадку призначається інше лікування, наприклад, інфрачервона коагуляція.

Перевагою цього методу є його практично абсолютна безболісність, відсутність протипоказань та негативного впливу на організм.

Як і де проводиться лігування?

Особливий інструмент аноскоп заводять в пряму кишку пацієнта, а через нього — вакуумний лігатор, який підводиться до вузла, обраному для видалення. Потім створюється негативний тиск, за рахунок якого вузол втягується в порожнину головки. Після цього на ніжку вузла накидають гумове кільце, нормалізують тиск і виводять лигатор і аноскоп.

Застосовуючи цей метод, в 80% випадків вдається зупинити зростання гемороїдальних вузлів і уникнути подальшої операції. Зрозуміло, проводити цю процедуру потрібно, використовуючи найсучасніші методики та інструменти, а також користуватися послугами тільки висококваліфікованих лікарів.

Все це повною мірою вам надасть медичний центр «Оксфорд Медікал-Запоріжжя». Тут зібрані кращі лікарі, які володіють відмінними інструментами і методиками. Вам запропонують різні способи лікування, які підходять саме для вас, дадуть можливість насолодитися комфортом і ввічливістю персоналу, і все це за досить помірну плату.

Достатньо великий досвід лікарів МЦ «Оксфорд Медікал» сукупно з наявною лікувальною базою дають можливість назавжди забути про це неприємне захворювання. Щоб пройти курс лікування від геморою методом лігування латексними кільцями та для отримання первинної консультації з цього питання мешканці Запоріжжя можуть звертатись за телефоном 233-7-233.

Текстові відгуки

26.07.2017

Давно планировала визит к проктологу, и вот наконец узнала, что в Запорожье есть проктолог женщина. Лечение прошла легко, действительно больничный не понадобился, это очень важно для меня. Спасибо!

відділення: Проктологія

30.12.2013

Хочу поблагодарить очень хорошего врача проктологии Грабко Евгения Викторовича! Огромнешее Вам СПАСИБО! Здоровья, удачи, хорошей зарплаты), и людей хороших. С Новым Годом!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки