До захворювання гемороєм схильне більше половини населення Землі в зрілому віці. При цій хворобі уражуються судини в прямій кишці, збільшуються гемороїдальні вузли. Багато хто думає, що ці вузли утворюються в результаті хвороби, однак це не так.
Ці вузли є у всіх, але при відсутності захворювання вони зберігають невеликий розмір і не мають хвороботворного впливу на роботу кишечника. Якщо ці вузли починають збільшуватися, кровоточити, хворіти і випадати, тоді говорять про захворювання гемороєм. Взагалі, можна сказати, що геморой — це хвороба системи кровообігу.
Найбільш поширене це захворювання серед людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, а також серед тих, хто страждає на надмірну вагу, розлади травного тракту.
ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ
Процес лікування з застосуванням латексних кілець отримав дуже широке поширення. Цей метод дуже простий і при цьому є вельми ефективним. Він полягає в тому, що, використовуючи спеціальний прилад, ніжку гемороїдального вузла охоплюють латексним кільцем, тобто ліігують. У підсумку вона поступово стискається цим кільцем, і з-за перекриття припливу крові через 2-3 дні вузол відторгається разом з кільцем.
Технологія лігування доступна і має досить обмежені протипоказання:
- якщо вузол не має чіткої межі — комбінований геморой;
- рання, перша стадія, коли вузол ще не сформований;
- при виявленні запальних процесів, а також заднєпрохідних тріщин;
- інші запальні процеси типу паропрактита.
При цих обмеженнях лікар призначає інші методи лікування. Таким чином, процедура лігування зазвичай призначається при відсутності запальних процесів в задньому проході і при наявності дозрілого гемороїдального вузла, тобто на 2-3 стадії хвороби.
Якщо вузол занадто великий, то процедуру лігування можуть повторно провести через 4-5 тижнів. Метод замінює операцію, зазвичай він проходить безболісно. Однак при виникненні больових відчуттів передбачена процедура, при якій латексне кільце розрізається і видаляється. У цьому випадку призначається інше лікування, наприклад, інфрачервона коагуляція.
Перевагою цього методу є його практично абсолютна безболісність, відсутність протипоказань та негативного впливу на організм.
ЯК І ДЕ ПРОВОДИТЬСЯ ЛІГУВАННЯ?
Особливий інструмент аноскоп заводять в пряму кишку пацієнта, а через нього — вакуумний лігатор, який підводиться до вузла, обраному для видалення. Потім створюється негативний тиск, за рахунок якого вузол втягується в порожнину головки. Після цього на ніжку вузла накидають гумове кільце, нормалізують тиск і виводять лигатор і аноскоп.
Застосовуючи цей метод, в 80% випадків вдається зупинити зростання гемороїдальних вузлів і уникнути подальшої операції. Зрозуміло, проводити цю процедуру потрібно, використовуючи найсучасніші методики та інструменти, а також користуватися послугами тільки висококваліфікованих лікарів.
Все це повною мірою вам надасть медичний центр «Оксфорд Медікал-Запоріжжя». Тут зібрані кращі лікарі, які володіють відмінними інструментами і методиками. Вам запропонують різні способи лікування, які підходять саме для вас, дадуть можливість насолодитися комфортом і ввічливістю персоналу, і все це за досить помірну плату.
Достатньо великий досвід лікарів МЦ «Оксфорд Медікал» сукупно з наявною лікувальною базою дають можливість назавжди забути про це неприємне захворювання. Щоб пройти курс лікування від геморою методом лігування латексними кільцями та для отримання первинної консультації з цього питання мешканці Запоріжжя можуть звертатись за телефоном 233-7-233.