(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування геморою в Запоріжжі

Геморой – це одне з найпоширеніших проктологічних захворювань. Це збільшення гемороїдальних вузлів (венозних утворень), що провокує їх запалення, кровотечу та можливе випадання з анального проходу. У перекладі з грецької мови «геморой» означає кровотечу, хоча це є не єдиним симптомом хвороби.

РІЗНОВИДНОСТІ, ТИПИ І СТАДІЇ ЗАХВОРЮВАННЯ

Розрізняють гостру та хронічну фази геморою. Крім цього, існує 4 стадії його розвитку:

 1. Перша (незначні варикозні розширення; відсутність дискомфорту);
 2. Друга (збільшення вузлів, відчуття наявності стороннього тіла);
 3. Третя (великі гемороїдальні вузли, що випадають при найменших навантаженнях);
 4. Четверта (варикозні утворення провисають постійно з неможливістю вправлення, наявність постійного больового синдрому).

Геморой може бути внутрішнім чи зовнішнім. Зовнішній геморой – утворюється у сплетення судин, що знаходяться під шкірою навколо анального проходу. Ця зона насичена нервовими закінченнями, тому запалення зовнішніх гемороїдальних вузлів завжди дуже болісне. Внутрішні вузли знаходяться під слизовою прямою кишкою, зовні непомітні і спочатку не турбують пацієнта симптомами. Болі та дискомфорт з'являються на пізніших етапах, коли збільшені вузли починають випадати з анального каналу.

ПРИЧИНИ І СИМПТОМИ ГЕМОРОЮ

Геморой дуже широко поширений через те, що до його появи може призвести безліч причин - від особливостей способу життя до специфіки дієти. Геморой розвивається через застой венозної крові у венах, чому сприяють:

 • сидяча робота та малорухливий спосіб життя;
 • порушення харчування, що провокують розвиток запорів;
 • зловживання гострою їжею та алкоголем (насамперед, вином та пивом);
 • зайва вага;
 • цукровий діабет;
 • слабкість вен, спричинена генетичними причинами.

Найчастіше появі перших симптомів передують значні фізичні навантаження, при яких відбувається сильна напруга м'язів, наприклад, підйом ваги.

Гемороїдальні вузли знаходяться в стінках анального каналу та забезпечують його змикання та утримання калових мас. Вони бувають зовнішні (зовнішні) та внутрішні.

Симптоматична картина обумовлена ​​мірою збільшення вузлів. Клінічно, незначне їхнє збільшення не вважається патологією. Геморой проявляється такими симптомами:

 • випадання внутрішніх венозних утворень;
 • кровотеча;
 • свербіж та печіння в місці поразки;
 • тромбоз зовнішніх вузлів;
 • болючі відчуття при дефекації.

ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ГЕМОРОЮ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ»

Дуже важливим є своєчасне діагностування. Первинна діагностика геморою проводиться за зовнішніми ознаками, збиранням анамнезу, візуальним оглядом. Для уточнення та підтвердження діагнозу пацієнтам з підозрою на геморой призначають аноскопію (дозволяє проводити дослідження на глибині до 10 см), ректороманоскопію (глибше дослідження) або колоноскопію.

Як правило, третина пацієнтів, у яких діагностую цю патологію, мають супутні захворювання кишківника. Тож виключення супутніх патологій органів очеревини виправдано проходження ультразвукового дослідження органів черевної порожнини. Рання діагностика вкрай необхідна для того, щоб уникнути ускладнень та занедбаності хвороби.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ

Тактика лікування геморою може бути хірургічною або нехірургічною (остання застосовується лише на перших двох стадіях розвитку захворювання). Консервативна (нехірургічна) терапія передбачає застосування склеротерапії, або електрокоагуляції. Процедури проводять протягом гострої фази хвороби.

На третій та четвертій стадії консервативна терапія геморою неефективна. Одним із варіантів лікування може бути лігування латексними кільцями. В медичному центрі "Оксфорд Медікал Запоріжжя" на цьому етапі також приміняють практично не травматичну, але ефективну методику — дезартеризація гемороїдальних вузлів. Суть її в тому, що здійснюється сканування артерій, які постачають вузол кров'ю, після чого вони прошиваються спеціальними швами. Це дозволяє зменшити приплив крові. Як результат – запустіння венозних утворень, зменшення вузлів. Паралельно здійснюється ліфтинг слизових та медикаментозна підтримка антибіотиками.

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

«Оксфорд Медікал Запоріжжя» є багатопрофільним медичним центром, що надає широкий спектр діагностичних, терапевтичних та хірургічних медичних послуг у галузі проктології. Центр оснащений високотехнологічним сучасним медичним обладнанням та апаратурою. Тут використовуються передові діагностичні технології.

Перевагами є зручний графік роботи, акції, знижки та прийнятні ціни. Вартість лікування геморою коливається, залежно від кількості вузлів, ступеня та форми захворювання. Якщо пацієнт звернувся вчасно, при перших симптомах хвороби, коли достатньо консервативної терапії, то ціна лікування буде нижчою, ніж у разі хронічного геморою, що потребує видалення вузлів методом доплерівської дезартеризації.

Не затягуйте із вирішенням проблеми геморою – записуйтесь на прийом до проктологів медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» за телефоном (061) 233 7 233.

( Рейтинг: 4.98, голосів: 44 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-проктолог, хірург: Бачурін Антон Андрійович
Бачурін Антон Андрійович Лікар-проктолог, хірург
Лікар-проктолог, хірург: Бачурін Антон Андрійович
Бачурін Антон АндрійовичЛікар-проктолог, хірург

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2008 р.- закінчив Запорізький державний медичний університет

2008-2011 р. - проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» при ЗДМУ на базі кафедри Загальної хірургії  у КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

У 2019 р. – отримана спеціалізація «проктологія» при ЗМАПО на базі 9 міської клінічної лікарні.

З 2011 по 2012 роки - лікар торакального відділення КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

З 2012 р. - лікар-хірург хірургічного відділення з центром шлунково-кишкової кровотечі КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

З 2020 р. - лікар-проктолог поліклініки Університетської клініки.

З 2021 р. - лікар-проктолог, хірург МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

показати повний текст
лікар хірург-проктолог: Шестопалов Віктор Володимирович
Шестопалов Віктор Володимирович лікар хірург-проктолог
лікар хірург-проктолог: Шестопалов Віктор Володимирович
Шестопалов Віктор Володимировичлікар хірург-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

          1989 р. — Запорізький державний медичний університет.

Курси підвищення кваліфікації

          2013 р. — III Українсько-російський симпозіум " Сучасні аспекти хірургічної ендокринології" (Запоріжжя).

          2014 р. — науково-практична конференція " Актуальні питання хірургії магістральних посудин" (Запоріжжя).

          2017 р. — науково-практичний майстер-клас " Пріоритети вибору анксиолитиков і ноотропов в терапії пацієнтів психо-неврологического профілю" (Запоріжжя).

          2018 р. — XXIV з'їзд хірургів України (Київ).

Участь в асоціаціях

          Асоціація хірургів Запорізької області.

показати повний текст

відгуки
Мария 23-09-2022 Проходила лікування у Анастасії Андріївни, щодо дуже делікатного питання- тромбоз зовнішнього гемороїдального вузла. В моєму випадку потрібно було оперативне рішення проблеми. Маніпуляція пройшла доволі швидко під місцевим знеболюванням, тривала близько 20 хв, після неї ніякого болю та дискомфорту не було. Рана зажила доволі швидко.Дякую лікарю за делікатний підхід та професіоналізм.

відділення: Проктологія

Татьяна 06-10-2021 Добрый день. Большое спасибо доктору Тамилину Юрию Александровичу , операция и лечение прошло безболезненно, на все интересующие вопросы дают ответы. Хороший , приветливый персонал! Всем здоровья.

відділення: Проктологія

Инна 03-10-2021 Грабко Евгений Викторович.Хороший специалист своего дела.

відділення: Проктологія

Владислав Геневский 27-04-2021 Очень благодарен врачу проктологу Грабко Евгению Викторовичу. Врач с большой буквы. Профессионал в своём деле. Работает быстро , професионально , боль не ощущаешь.

відділення: Проктологія

Владимир 20-03-2019 Хочу сказать слова благодарности врачу проктологу Кулику АИ Не смотря на свой молодой возраст Александр Иванович всегда тщательно и очень внимательно делает обследования,перевязки,дает рекомендации,доступно все обьясняет Хочу пожелать счастья,здоровья,благополучия ему и его семье.Огромное ему СПАСИБО.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом