(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування анальних тріщин в Запоріжжі

Буває, що хворі соромляться звертатися до лікарів з деякими хворобами. Багато в чому це відноситься до проктологічного проблем, таких як лікування геморою або тріщини прямої кишки. При зверненні таких хворих лікар повинен не тільки володіти високою кваліфікацією, але і почуттям такту, здатністю знайти контакт з пацієнтом.

ТРІЩИНА ПРЯМОЇ КИШКИ — ЩО РОБИТИ?

На жаль, це досить поширена проблема. Про неї соромляться говорити, але до цієї хвороби схильні дуже багато пацієнтів лікарів-проктологів. Ці тріщини є дефектом зовнішньої слизової оболонки і утворюються внаслідок механічних ушкоджень при запорах, при попаданні в канал сторонніх тіл, внаслідок запальних процесів, при сидячій або, навпаки, - при занадто напруженій фізичній роботі.

Можлива поява таких тріщин при зловживанні алкоголем, гострою їжею, при частих актах дефекації. Також це може стати наслідком геморою. Основними клінічними симптомами таких тріщин є:

 • больові відчуття в області заднього проходу;
 • кров'янисті виділення;
 • утруднення і біль при дефекації;
 • виділення гною;
 • спазми сфінктера.

Як тільки у вас з'являться один або кілька таких симптомів, негайно записуйтеся на прийом до проктолога! Без цього хвороба буде тільки прогресувати, болі можуть стати нестерпними і виникнуть ускладнення: запалення, рясні кровотечі, свищі, коліт і простатит.

Лікування на початковій стадії зазвичай проходить майже безболісно, нескладно і недорого. Якщо захворювання запустити, то малою кров'ю обійтися не вдасться.

ДЕ І ЯК ЛІКУВАТИ ТАКІ ТРІЩИНИ?

Рекомендуємо для лікування звернутися в медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя». Весь його персонал, у тому числі й лікарі-проктологи, є висококласними фахівцями. А сам медичний центр обладнаний новітніми апаратами для лікування будь-яких захворювань.

Досвідчений лікар може почати лікування з легких, щадних процедур: наприклад, - назначити проносні препарати, порекомендує застосувати ректальні засоби - свічки і мазі. Призначається помірна дієта, що щадить організм у стані лікування від тріщин анального проходу. Якщо ці способи не допомагають, при занедбаності хвороби доводиться вдаватися до операційних методів. Звичайно, вони більш ефективні, але і більш дорогі і вимагають стаціонарного лікування.

Клініка «Оксфорд Медікал Запоріжжя» володіє унікальним приладом радіохвильової терапії «Сургитрон». Цей апарат використовується для лікування запущених випадків, він застосовується замість традиційного оперативного втручання.

Радіохвильова терапія, що застосовується в медичному центрі з допомогою цього апарату, абсолютно безболісна, хоча і виконує функції звичайного скальпеля. Крім того, цей метод запобігає післяопераційним набрякам, не залишає після завершення лікувальної процедури рубці і запалення. Загоєння післяопераційних шрамів також проходить безболісно і непомітно.

Операція з допомогою «Сургітрону» проводиться без наркозу, радіохвилі характеризуються стерилізую чим ефектом, що запобігає багатьом післяопераційним ускладненням. Такі апарати є у всіх філіях медичного центру, що дає можливість проводити операцію комфортно і безболісно.

Анальні тріщини - нещадна патологія, яка може проявитись у кожного чоловіка чи жінки. Тому при виникненні навіть найменших підозр та дискомфорту в області прямої кишки потрібно звернутись за первинною консультацією до компетентних лікарів-проктологів МЦ «Оксфорд Медікал». Зробити це можна за телефоном у Запоріжжі 233-7-233. Також можна отримати рекомендації стосовно лікування та пройти лікувальний курс за адресою медичного центру - вулиця М.Гончаренка,7.

( Рейтинг: 4.90, голосів: 39 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-проктолог, хірург: Бачурін Антон Андрійович
Бачурін Антон Андрійович Лікар-проктолог, хірург
Лікар-проктолог, хірург: Бачурін Антон Андрійович
Бачурін Антон АндрійовичЛікар-проктолог, хірург

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2008 р.- закінчив Запорізький державний медичний університет

2008-2011 р. - проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» при ЗДМУ на базі кафедри Загальної хірургії  у КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

У 2019 р. – отримана спеціалізація «проктологія» при ЗМАПО на базі 9 міської клінічної лікарні.

З 2011 по 2012 роки - лікар торакального відділення КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

З 2012 р. - лікар-хірург хірургічного відділення з центром шлунково-кишкової кровотечі КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

З 2020 р. - лікар-проктолог поліклініки Університетської клініки.

З 2021 р. - лікар-проктолог, хірург МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

показати повний текст
лікар хірург-проктолог: Шестопалов Віктор Володимирович
Шестопалов Віктор Володимирович лікар хірург-проктолог
лікар хірург-проктолог: Шестопалов Віктор Володимирович
Шестопалов Віктор Володимировичлікар хірург-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

          1989 р. — Запорізький державний медичний університет.

Курси підвищення кваліфікації

          2013 р. — III Українсько-російський симпозіум " Сучасні аспекти хірургічної ендокринології" (Запоріжжя).

          2014 р. — науково-практична конференція " Актуальні питання хірургії магістральних посудин" (Запоріжжя).

          2017 р. — науково-практичний майстер-клас " Пріоритети вибору анксиолитиков і ноотропов в терапії пацієнтів психо-неврологического профілю" (Запоріжжя).

          2018 р. — XXIV з'їзд хірургів України (Київ).

Участь в асоціаціях

          Асоціація хірургів Запорізької області.

показати повний текст

відгуки
Мария 23-09-2022 Проходила лікування у Анастасії Андріївни, щодо дуже делікатного питання- тромбоз зовнішнього гемороїдального вузла. В моєму випадку потрібно було оперативне рішення проблеми. Маніпуляція пройшла доволі швидко під місцевим знеболюванням, тривала близько 20 хв, після неї ніякого болю та дискомфорту не було. Рана зажила доволі швидко.Дякую лікарю за делікатний підхід та професіоналізм.

відділення: Проктологія

Татьяна 06-10-2021 Добрый день. Большое спасибо доктору Тамилину Юрию Александровичу , операция и лечение прошло безболезненно, на все интересующие вопросы дают ответы. Хороший , приветливый персонал! Всем здоровья.

відділення: Проктологія

Инна 03-10-2021 Грабко Евгений Викторович.Хороший специалист своего дела.

відділення: Проктологія

Владислав Геневский 27-04-2021 Очень благодарен врачу проктологу Грабко Евгению Викторовичу. Врач с большой буквы. Профессионал в своём деле. Работает быстро , професионально , боль не ощущаешь.

відділення: Проктологія

Владимир 20-03-2019 Хочу сказать слова благодарности врачу проктологу Кулику АИ Не смотря на свой молодой возраст Александр Иванович всегда тщательно и очень внимательно делает обследования,перевязки,дает рекомендации,доступно все обьясняет Хочу пожелать счастья,здоровья,благополучия ему и его семье.Огромное ему СПАСИБО.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом