Акція! Прийом гінеколога, дерматолога, уролога по 240грн Запис за тел.: (061) 233 7 233

Лікування анальних тріщин в Запоріжжі

Буває, що хворі соромляться звертатися до лікарів з деякими хворобами. Багато в чому це відноситься до проктологічного проблем, таких як лікування геморою або тріщини прямої кишки. При зверненні таких хворих лікар повинен не тільки володіти високою кваліфікацією, але і почуттям такту, здатністю знайти контакт з пацієнтом.

ТРІЩИНА ПРЯМОЇ КИШКИ — ЩО РОБИТИ?

На жаль, це досить поширена проблема. Про неї соромляться говорити, але до цієї хвороби схильні дуже багато пацієнтів лікарів-проктологів. Ці тріщини є дефектом зовнішньої слизової оболонки і утворюються внаслідок механічних ушкоджень при запорах, при попаданні в канал сторонніх тіл, внаслідок запальних процесів, при сидячій або, навпаки, - при занадто напруженій фізичній роботі.

Можлива поява таких тріщин при зловживанні алкоголем, гострою їжею, при частих актах дефекації. Також це може стати наслідком геморою. Основними клінічними симптомами таких тріщин є:

 • больові відчуття в області заднього проходу;
 • кров'янисті виділення;
 • утруднення і біль при дефекації;
 • виділення гною;
 • спазми сфінктера.

Як тільки у вас з'являться один або кілька таких симптомів, негайно записуйтеся на прийом до проктолога! Без цього хвороба буде тільки прогресувати, болі можуть стати нестерпними і виникнуть ускладнення: запалення, рясні кровотечі, свищі, коліт і простатит.

Лікування на початковій стадії зазвичай проходить майже безболісно, нескладно і недорого. Якщо захворювання запустити, то малою кров'ю обійтися не вдасться.

ДЕ І ЯК ЛІКУВАТИ ТАКІ ТРІЩИНИ?

Рекомендуємо для лікування звернутися в медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя». Весь його персонал, у тому числі й лікарі-проктологи, є висококласними фахівцями. А сам медичний центр обладнаний новітніми апаратами для лікування будь-яких захворювань.

Досвідчений лікар може почати лікування з легких, щадних процедур: наприклад, - назначити проносні препарати, порекомендує застосувати ректальні засоби - свічки і мазі. Призначається помірна дієта, що щадить організм у стані лікування від тріщин анального проходу. Якщо ці способи не допомагають, при занедбаності хвороби доводиться вдаватися до операційних методів. Звичайно, вони більш ефективні, але і більш дорогі і вимагають стаціонарного лікування.

Клініка «Оксфорд Медікал Запоріжжя» володіє унікальним приладом радіохвильової терапії «Сургитрон». Цей апарат використовується для лікування запущених випадків, він застосовується замість традиційного оперативного втручання.

Радіохвильова терапія, що застосовується в медичному центрі з допомогою цього апарату, абсолютно безболісна, хоча і виконує функції звичайного скальпеля. Крім того, цей метод запобігає післяопераційним набрякам, не залишає після завершення лікувальної процедури рубці і запалення. Загоєння післяопераційних шрамів також проходить безболісно і непомітно.

Операція з допомогою «Сургітрону» проводиться без наркозу, радіохвилі характеризуються стерилізую чим ефектом, що запобігає багатьом післяопераційним ускладненням. Такі апарати є у всіх філіях медичного центру, що дає можливість проводити операцію комфортно і безболісно.

Анальні тріщини - нещадна патологія, яка може проявитись у кожного чоловіка чи жінки. Тому при виникненні навіть найменших підозр та дискомфорту в області прямої кишки потрібно звернутись за первинною консультацією до компетентних лікарів-проктологів МЦ «Оксфорд Медікал». Зробити це можна за телефоном у Запоріжжі 233-7-233. Також можна отримати рекомендації стосовно лікування та пройти лікувальний курс за адресою медичного центру - вулиця М.Гончаренка,7.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікарі Проктолог Лікар хірург-проктолог
Лікарі Проктолог Лікар хірург-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2000р. - Закінчив Запорізький державний медичний університет.
2000 - 2002р. - Лікар-інтерн кафедри хірургії та проктології Запорізького інституту удосконалення лікарів на базі хірургічного відділення 9-ї міської клінічної лікарні, м.Запоріжжя.
2002р. - Запорізький інститут удосконалення лікарів, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Хірургія".
2002 - 2006р. - Лікар-хірург поліклінічного відділення Андріївської ЦРЛ.
2004р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".
2006 - 2008р. - Завідувач хірургічним відділенням Куйбишевської ЦРЛ.
2008р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, кафедра хірургії та проктології.
З 2008р. - Лікар - проктолог клініки "Оксфорд Медікал - Запоріжжя".

показати повний текст
Корнєєва Анна Юріївна хірург вищої категорії, проктолог, лікар УЗД
Корнєєва Анна Юріївнахірург вищої категорії, проктолог, лікар УЗД

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1981р. - закінчила Іванівський державний медичний університет за спеціальністю Лікувальна справа
1982р. -закінчіла інтернатуру за фахом «хірургія»
1981-1990р. - Лікар-хірург 9 міської клінічної лікарні
1990р- Лікар-хірург ЦРП №1 Хортицького району
З 1998 р завідувала хірургічним відділенням ЦРП №1 Хортицького району
2003р- присвоєно вищу категорію лікаря хірурга
2009 - 2016р.- лікар хірург-уролог Запорізького обласного госпіталю для інвалідів війни
2015г- присвоєно звання лікаря - спеціаліста ультразвукової діагностики
З 2016р-лікар-проктолог МЦ «Оксфорд Медікал»

показати повний текст
Тамілін Юрій ОлександровичЛікар-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
20-03-2019 Хочу сказать слова благодарности врачу проктологу Кулику АИ Не смотря на свой молодой возраст Александр Иванович всегда тщательно и очень внимательно делает обследования,перевязки,дает рекомендации,доступно все обьясняет Хочу пожелать счастья,здоровья,благополучия ему и его семье.Огромное ему СПАСИБО.

відділення: Проктологія

26-07-2017 Давно планировала визит к проктологу, и вот наконец узнала, что в Запорожье есть проктолог женщина. Лечение прошла легко, действительно больничный не понадобился, это очень важно для меня. Спасибо!

відділення: Проктологія

30-12-2013 Хочу поблагодарить очень хорошего врача проктологии Грабко Евгения Викторовича! Огромнешее Вам СПАСИБО! Здоровья, удачи, хорошей зарплаты), и людей хороших. С Новым Годом!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом