записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Профілактика геморою. Прийом проктолога з відеодіагностикою 150грн Деталі: 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 
 

Рання діагностика раку прямої кишки

На превеликий жаль, онкологічні захворювання все частіше стають причиною смерті багатьох людей. Одна з різновидів цієї зловісної хвороби — рак прямої кишки — останнім часом стає все більш частим явищем.

Це небезпечне захворювання являє собою злоякісну пухлину, що виникає в клітинах прямої кишки. Найчастіше це захворювання виникає у літніх людей, а також у країнах з високим рівнем життя, у жителів технологічно розвинених країн. Це, швидше за все, викликано високим рівнем споживання фастфуду і напівфабрикатів в їжі, а також більшою концентрацією міського населення, основних споживачів цієї нездорової їжі. Розвитку даної патології також сприяє значно погіршена за останні десятиріччя екологічна ситуація у всьому світі.

Однак при цьому міські жителі мають більше можливостей для виявлення захворювання на початкових стадіях, його ранньої діагностики, спеціальна апаратура для якої є у всіх великих клініках і медичних центрах.

Рання діагностика раку — запорука успішного лікування

Потрібно дуже уважно стежити за своїми відчуттями, особливо людям похилого віку. Якщо ви виявили у себе одну з цих ознак, негайно пройдіть обстеження:

  • різні виділення з заднього проходу: слизові, кров'яні, гнійні;
  • нерегульований акт дефекації, часті позови до нього, а також інші розладі фізіології травлення - проноси, запори;
  • постійні больові відчуття в прямій кишці;
  • гострий біль при дефекації;
  • часті помилкові позиви до дефекації.

Звичайно, це можуть бути ознаки менш небезпечних захворювань: геморою, парапроктиту, анальних тріщин і інших хвороб. Однак не варто до них відноситься легковажно. По-перше, вони неприємні самі по собі, по-друге, якщо їх не лікувати, вони можуть перерости в ракову пухлину.

На цій стадії можна вилікуватись за допомогою мазей, ректальних свічок, дієти, лікувальних процедур. Ці методи безболісні і досить недорогі. Якщо запустити хворобу, то лікування буде довгим і складним, може знадобитися оперативне втручання. Тому дуже рекомендуємо звернутися до фахівців на стадії виявлення перших симптомів.

Де знайти хорошого спеціаліста?

Ключове слово тут — «хорошого». Ми поступово повинні відвикати від лікарів-недоучок, які ставлять необґрунтовані діагнози, брудних поліклінік з обшарпаними стінами, байдужого, а іноді і грубого персоналу. Ми вже знаємо, що зовсім поруч є інша медицина: висококласні лікарі, ввічливий і усміхнений персонал, чисті, затишні кабінети і коридори.

Саме так працює «Оксфорд Медікал » — медичний центр, філії якого є в кожному місті, а лікування в них ефективне і доступне за ціновими ознаками. Центр обладнаний новітньою апаратурою, яка дозволить виявити хворобу на початковій стадії і призначити відповідне лікування.

Справа в тому, що перші ознаки можуть мати неявний характер, і поставити точний діагноз буває нелегко. Тим більше цим повинен займатися грамотний фахівець, який має в своєму розпорядженні новітню апаратуру, лабораторні прилади.

Краще витратити трохи грошей на первинне лікування в сучасному медичному центрі «Оксфорд Медікал-Запоріжжя» і забути про своє нездужання, ніж потім витрачати своє здоров'я, сили і кошти на важку операцію з високим ризиком ускладнень.

Компетентні проктологи МЦ «Оксфорд Медікал» завжди готові проявити на практиці свій професіоналізм в інтересах пацієнта. А високій ефективності лікування сприяють такі чинники, як наявність сучасного діагностичного и лікувального обладнання, комфортні умови медичного центру, можливість отримувати допомогу за індивідуальним графіком.

Записатись на прийом до лікарів-проктологів МЦ «Оксфорд Медікал» в Запоріжжі можна за телефоном 233-7-233, або звернувшись в цю медичну установу за адресою вулиця М.Гончаренка, 7.

Текстові відгуки

26.07.2017

Давно планировала визит к проктологу, и вот наконец узнала, что в Запорожье есть проктолог женщина. Лечение прошла легко, действительно больничный не понадобился, это очень важно для меня. Спасибо!

відділення: Проктологія

30.12.2013

Хочу поблагодарить очень хорошего врача проктологии Грабко Евгения Викторовича! Огромнешее Вам СПАСИБО! Здоровья, удачи, хорошей зарплаты), и людей хороших. С Новым Годом!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки