записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 
 

Рання діагностика раку прямої кишки

На превеликий жаль, онкологічні захворювання все частіше стають причиною смерті багатьох людей. Одна з різновидів цієї зловісної хвороби — рак прямої кишки — останнім часом стає все більш частим явищем.

Це небезпечне захворювання являє собою злоякісну пухлину, що виникає в клітинах прямої кишки. Найчастіше це захворювання виникає у літніх людей, а також у країнах з високим рівнем життя, у жителів технологічно розвинених країн. Це, швидше за все, викликано високим рівнем споживання фастфуду і напівфабрикатів в їжі, а також більшою концентрацією міського населення, основних споживачів цієї нездорової їжі. Розвитку даної патології також сприяє значно погіршена за останні десятиріччя екологічна ситуація у всьому світі.

Однак при цьому міські жителі мають більше можливостей для виявлення захворювання на початкових стадіях, його ранньої діагностики, спеціальна апаратура для якої є у всіх великих клініках і медичних центрах.

Рання діагностика раку — запорука успішного лікування

Потрібно дуже уважно стежити за своїми відчуттями, особливо людям похилого віку. Якщо ви виявили у себе одну з цих ознак, негайно пройдіть обстеження:

  • різні виділення з заднього проходу: слизові, кров'яні, гнійні;
  • нерегульований акт дефекації, часті позови до нього, а також інші розладі фізіології травлення - проноси, запори;
  • постійні больові відчуття в прямій кишці;
  • гострий біль при дефекації;
  • часті помилкові позиви до дефекації.

Звичайно, це можуть бути ознаки менш небезпечних захворювань: геморою, парапроктиту, анальних тріщин і інших хвороб. Однак не варто до них відноситься легковажно. По-перше, вони неприємні самі по собі, по-друге, якщо їх не лікувати, вони можуть перерости в ракову пухлину.

На цій стадії можна вилікуватись за допомогою мазей, ректальних свічок, дієти, лікувальних процедур. Ці методи безболісні і досить недорогі. Якщо запустити хворобу, то лікування буде довгим і складним, може знадобитися оперативне втручання. Тому дуже рекомендуємо звернутися до фахівців на стадії виявлення перших симптомів.

Де знайти хорошого спеціаліста?

Ключове слово тут — «хорошого». Ми поступово повинні відвикати від лікарів-недоучок, які ставлять необґрунтовані діагнози, брудних поліклінік з обшарпаними стінами, байдужого, а іноді і грубого персоналу. Ми вже знаємо, що зовсім поруч є інша медицина: висококласні лікарі, ввічливий і усміхнений персонал, чисті, затишні кабінети і коридори.

Саме так працює «Оксфорд Медікал » — медичний центр, філії якого є в кожному місті, а лікування в них ефективне і доступне за ціновими ознаками. Центр обладнаний новітньою апаратурою, яка дозволить виявити хворобу на початковій стадії і призначити відповідне лікування.

Справа в тому, що перші ознаки можуть мати неявний характер, і поставити точний діагноз буває нелегко. Тим більше цим повинен займатися грамотний фахівець, який має в своєму розпорядженні новітню апаратуру, лабораторні прилади.

Краще витратити трохи грошей на первинне лікування в сучасному медичному центрі «Оксфорд Медікал-Запоріжжя» і забути про своє нездужання, ніж потім витрачати своє здоров'я, сили і кошти на важку операцію з високим ризиком ускладнень.

Компетентні проктологи МЦ «Оксфорд Медікал» завжди готові проявити на практиці свій професіоналізм в інтересах пацієнта. А високій ефективності лікування сприяють такі чинники, як наявність сучасного діагностичного и лікувального обладнання, комфортні умови медичного центру, можливість отримувати допомогу за індивідуальним графіком.

Записатись на прийом до лікарів-проктологів МЦ «Оксфорд Медікал» в Запоріжжі можна за телефоном 233-7-233, або звернувшись в цю медичну установу за адресою вулиця М.Гончаренка, 7.

Текстові відгуки

26.07.2017

Давно планировала визит к проктологу, и вот наконец узнала, что в Запорожье есть проктолог женщина. Лечение прошла легко, действительно больничный не понадобился, это очень важно для меня. Спасибо!

відділення: Проктологія

30.12.2013

Хочу поблагодарить очень хорошего врача проктологии Грабко Евгения Викторовича! Огромнешее Вам СПАСИБО! Здоровья, удачи, хорошей зарплаты), и людей хороших. С Новым Годом!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки