Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Рання діагностика раку прямої кишки в Запоріжжі

На превеликий жаль, онкологічні захворювання все частіше стають причиною смерті багатьох людей. Одна з різновидів цієї зловісної хвороби — рак прямої кишки — останнім часом стає все більш частим явищем.

Це небезпечне захворювання являє собою злоякісну пухлину, що виникає в клітинах прямої кишки. Найчастіше це захворювання виникає у літніх людей, а також у країнах з високим рівнем життя, у жителів технологічно розвинених країн. Це, швидше за все, викликано високим рівнем споживання фастфуду і напівфабрикатів в їжі, а також більшою концентрацією міського населення, основних споживачів цієї нездорової їжі. Розвитку даної патології також сприяє значно погіршена за останні десятиріччя екологічна ситуація у всьому світі.

Однак при цьому міські жителі мають більше можливостей для виявлення захворювання на початкових стадіях, його ранньої діагностики, спеціальна апаратура для якої є у всіх великих клініках і медичних центрах.

РАННЯ ДІАГНОСТИКА РАКУ — ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ

Потрібно дуже уважно стежити за своїми відчуттями, особливо людям похилого віку. Якщо ви виявили у себе одну з цих ознак, негайно пройдіть обстеження:

 • різні виділення з заднього проходу: слизові, кров'яні, гнійні;
 • нерегульований акт дефекації, часті позови до нього, а також інші розладі фізіології травлення - проноси, запори;
 • постійні больові відчуття в прямій кишці;
 • гострий біль при дефекації;
 • часті помилкові позиви до дефекації.

Звичайно, це можуть бути ознаки менш небезпечних захворювань: геморою, парапроктиту, анальних тріщин і інших хвороб. Однак не варто до них відноситься легковажно. По-перше, вони неприємні самі по собі, по-друге, якщо їх не лікувати, вони можуть перерости в ракову пухлину.

На цій стадії можна вилікуватись за допомогою мазей, ректальних свічок, дієти, лікувальних процедур. Ці методи безболісні і досить недорогі. Якщо запустити хворобу, то лікування буде довгим і складним, може знадобитися оперативне втручання. Тому дуже рекомендуємо звернутися до фахівців на стадії виявлення перших симптомів.

ДЕ ЗНАЙТИ ХОРОШОГО СПЕЦІАЛІСТА?

Ключове слово тут — «хорошого». Ми поступово повинні відвикати від лікарів-недоучок, які ставлять необґрунтовані діагнози, брудних поліклінік з обшарпаними стінами, байдужого, а іноді і грубого персоналу. Ми вже знаємо, що зовсім поруч є інша медицина: висококласні лікарі, ввічливий і усміхнений персонал, чисті, затишні кабінети і коридори.

Саме так працює «Оксфорд Медікал » — медичний центр, філії якого є в кожному місті, а лікування в них ефективне і доступне за ціновими ознаками. Центр обладнаний новітньою апаратурою, яка дозволить виявити хворобу на початковій стадії і призначити відповідне лікування.

Справа в тому, що перші ознаки можуть мати неявний характер, і поставити точний діагноз буває нелегко. Тим більше цим повинен займатися грамотний фахівець, який має в своєму розпорядженні новітню апаратуру, лабораторні прилади.

Краще витратити трохи грошей на первинне лікування в сучасному медичному центрі «Оксфорд Медікал-Запоріжжя» і забути про своє нездужання, ніж потім витрачати своє здоров'я, сили і кошти на важку операцію з високим ризиком ускладнень.

Компетентні проктологи МЦ «Оксфорд Медікал» завжди готові проявити на практиці свій професіоналізм в інтересах пацієнта. А високій ефективності лікування сприяють такі чинники, як наявність сучасного діагностичного и лікувального обладнання, комфортні умови медичного центру, можливість отримувати допомогу за індивідуальним графіком.

Записатись на прийом до лікарів-проктологів МЦ «Оксфорд Медікал» в Запоріжжі можна за телефоном 233-7-233, або звернувшись в цю медичну установу за адресою вулиця М.Гончаренка, 7.

( Рейтинг: 4.69, голосів: 26 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікарі Проктолог Лікар хірург-проктолог
Лікарі Проктолог Лікар хірург-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

2000р. - Закінчив Запорізький державний медичний університет.
2000 - 2002р. - Лікар-інтерн кафедри хірургії та проктології Запорізького інституту удосконалення лікарів на базі хірургічного відділення 9-ї міської клінічної лікарні, м.Запоріжжя.
2002р. - Запорізький інститут удосконалення лікарів, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Хірургія".
2002 - 2006р. - Лікар-хірург поліклінічного відділення Андріївської ЦРЛ.
2004р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".
2006 - 2008р. - Завідувач хірургічним відділенням Куйбишевської ЦРЛ.
2008р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, кафедра хірургії та проктології.
З 2008р. - Лікар - проктолог клініки "Оксфорд Медікал - Запоріжжя".

показати повний текст
Корнєєва Анна Юріївна хірург вищої категорії, проктолог, лікар УЗД
Корнєєва Анна Юріївнахірург вищої категорії, проктолог, лікар УЗД

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1981р. - закінчила Іванівський державний медичний університет за спеціальністю Лікувальна справа
1982р. -закінчіла інтернатуру за фахом «хірургія»
1981-1990р. - Лікар-хірург 9 міської клінічної лікарні
1990р- Лікар-хірург ЦРП №1 Хортицького району
З 1998 р завідувала хірургічним відділенням ЦРП №1 Хортицького району
2003р- присвоєно вищу категорію лікаря хірурга
2009 - 2016р.- лікар хірург-уролог Запорізького обласного госпіталю для інвалідів війни
2015г- присвоєно звання лікаря - спеціаліста ультразвукової діагностики
З 2016р-лікар-проктолог МЦ «Оксфорд Медікал»

показати повний текст
Тамілін Юрій ОлександровичЛікар-проктолог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Владимир 20-03-2019 Хочу сказать слова благодарности врачу проктологу Кулику АИ Не смотря на свой молодой возраст Александр Иванович всегда тщательно и очень внимательно делает обследования,перевязки,дает рекомендации,доступно все обьясняет Хочу пожелать счастья,здоровья,благополучия ему и его семье.Огромное ему СПАСИБО.

відділення: Проктологія

Людмила Кудряй 26-07-2017 Давно планировала визит к проктологу, и вот наконец узнала, что в Запорожье есть проктолог женщина. Лечение прошла легко, действительно больничный не понадобился, это очень важно для меня. Спасибо!

відділення: Проктологія

Стёпин Александр Сергеевич 30-12-2013 Хочу поблагодарить очень хорошего врача проктологии Грабко Евгения Викторовича! Огромнешее Вам СПАСИБО! Здоровья, удачи, хорошей зарплаты), и людей хороших. С Новым Годом!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

 • Пациентка отделения проктологии

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом