Акція! Прийом гінеколога, дерматолога, уролога по 240грн Запис за тел.: (061) 233 7 233

Лікування міжхребцевої грижі в Запоріжжі

Остеохондроз є досить поширеною хворобою, який може перерости в міжхребцеву грижу. Грижа проявляється в тиску на спинномозковий нерв частини міжхребцевого диска у разі його розірвання. Ця частина забезпечує гнучке з'єднання хребців. Вона виштовхується в спинномозковий канал через тріщину, яка утворюється у фіброзній оболонці.

ПРИЧИНИ І СИМПТОМИ МІЖХРЕБЦЕВОЇ ГРИЖІ

Якщо міжхребетні диски не отримують необхідну кількість поживних речовин, процес їх відновлення після перевантажень і травм погіршується. Хрящі в такому стані можуть стати причиною розвитку міжхребцевої грижі:

 • в поперековому відділі хребта – найбільш поширена локація;
 • в грудному та шийному відділах – внаслідок перенесення травм (зустрічається рідше).

Дане захворювання зустрічається у пацієнтів у віці від тридцяти до п'ятдесяти років. МЦ "Оксфорд Медікал" у Запоріжжі пропонує свої послуги в області ефективного лікування міжхребцевої грижі для швидкого і комфортного одужання!

Найчастіше пацієнтами неврологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» стають люди, які дістали міжхребцеву грижу внаслідок сильного перевантаження, під дією сторонніх факторів, із-за механічних ушкоджень. Також міжхребцева грижа може виникати як наслідок незбалансованого харчування, коли для утворення сполучної тканини в між хребцевому просторі не вистачає деяких компонентів. Крім того, розвиватися міжхребцева грижа може при довгому перебуванні в малорухомому стані. В групу ризику входять люди, які страждають від підвищеної ваги.

СИМПТОМИ МІЖХРЕБЦЕВОЇ ГРИЖІ

Міжхребцева грижа супроводжується неприємними відчуттями, а саме:

 • у вас болить спина, і больові відчуття віддають у ногу або руку (ви можете відчувати як несильний, так і гострий, ріжучий і тягнучий біль);
 • ви відчуваєте, що ваші м'язи стали слабкими;
 • ваші кінцівки відчувають колючість, німіють, або дуже сильно реагують на будь-які дотики, ви відчуваєте печіння в кінцівках;
 • у вас може порушитися сечовипускання і навіть наступити параліч.

Крім того, під час фізичних навантажень, навіть незначних, відчувається спочатку дискомфорт, а потім - тягнучий і згодом - гострий біль. В подальшому больовий синдром набуває хронічного вигляду и стає стабільним.

Людині, хворій на міжхребцеву грижу, стає важно виконувати фізичну роботу, займатись фізичними вправами. Згодом навіть відчувається біль при нахилянні, швидкій ході та в сидячому положенні.

ЛІКУВАННЯ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ"

Курс лікування призначається лікарем-неврологом на підставі результатів діагностичних досліджень, в які включаються:

 • клінічне обстеження;
 • збір та обробка анамнезу;
 • рентгенографія;
 • комп’ютерна томографія;
 • магнітно-резонансна томографія.

Виходячи з отриманих результатів, невролог визначає найбільш результативний метод позбавлення від міжхребцевої грижі, який може включати медикаментозне лікування, прийом анестезуючих засобів, а також фізіотерапію та інші ефективні методи та препарати.

При консервативній методикою лікування застосовується системна терапія проти утворився запалення. Пацієнт повинен виконувати лікувальну фізкультуру і пройти мануальну терапію. Крайнім заходом є хірургічне втручання. Воно використовується тільки у випадку, коли консервативна методика не допомагає. У практичній медицині можна обійтися без втручання хірургів у вісімдесяти відсотках випадків. Наші лікарі є справжніми професіоналами, сили яких спрямовані на поліпшення вашого самопочуття в максимально короткі терміни!

Ми чекаємо вас у МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя" - ваше здоров'я варто того, щоб про нього піклувалися кращі фахівці! Запис до невролога медичного центру «Оксфорд Медікал» проводиться за телефоном у Запоріжжі 233-7-233.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТкаченко Людмила Кирилівна Лікар-невропатолог вищої категорії
Ткаченко Людмила КирилівнаЛікар-невропатолог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Терещенко Олена Валеріївна Лікар невролог I категорії
Терещенко Олена ВалеріївнаЛікар невролог I категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
02-12-2019 Добрый день!Благодарю высококлассного специалиста невролога Ткаченко Людмилу Кирилловну за ее профессионализм.Это эталон врача.Желаю профессиональных успехов,а клинике-побольше таких высококвалифицированных врачей.Процветания Вам!!!

відділення: Неврологія

24-03-2018 Огромная благодарность внимательному и благожелательному коллективу Оксфорд Медикал за проявленную заботу и доброе отношение! Особенная моя благодарность замечательному врачу Ткаченко Людмиле Кирилловне , которая вернула мне здоровье и радость жизни!!!

відділення: Неврологія

26-07-2017 Была на приёме у Ткаченко Л.К , очень классный врач. Всё доходчиво и понятно объяснила, назначила лечение совсем не дорогое. Спасибо за профессионализм и такое чуткое отношение к пациентам. Это эталон врача.

відділення: Неврологія

22-09-2016 Обратилась с острой болью в спине, врач Ткаченко Людмила Кирилловна оказала первую помощь, сделала блокаду, все объяснила и прописала лечение. Пришлось походить на дневной стационар, но главное результат-ошеломленный. Я могу двигаться, ходить и даже та редкая тянущая боль, которая обычно появлялась после снятия острой боли прошла. Всем рекомендую неврологию оксфорд медикал!

відділення: Неврологія

14-01-2016 Выражаю искреннюю благодарность Ткаченко Людмиле Кирилловке, врачу неврологу высшей категории ,за профессионализм и трепетное отношение! Уже 1,5 года Людмила Кирилловна помогает мне. Моя проблема была - сильнейшие головные боли. Очень довольна результатом. Рекомендую, как замечательного специалиста и просто хорошего человека. Вторично обратилась с болями в спине, оказала неимоверную помощь, настоящее человеческое ей спасибо!

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом