Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Лікування деменції в Запоріжжі

Деменція - це незаразне неврологічне захворювання, яке супроводжується помітними розладами психоемоційного стану, порушенням фізіології центральної нервової системи. У більшості випадків деменція зустрічається у літніх людей. Однак це не нормальний стан старіння. Дане захворювання є синдромом, при якому в людини погіршується пам'ять, він не може нормально мислити, контролювати свою поведінку та емоційний стан, а також виконувати щоденні дії, до яких звик, самостійно.

Деменція може розвинутися як вторинний наслідок хвороби чи травми, що викликала пошкодження мозку. В якості основних причин виступає хвороба Альцгеймера (одна з найбільш поширених причин). Хвороба може бути змішана, судинна і деменція з тільцями Леві.

Деменція буває хронічною і прогресуючою за типом перебігу.

СИМПТОМИ ДЕМЕНЦІЇ

Компетентний лікар-невролог в змозі встановити діагноз на підставі клінічних ознак, які частіше за все проявляються не відразу після виникнення хвороби. Тому діагностування за характерними ознаками стає можливим тільки в стані прогресування захворювання. Характерними ознаками, за якими невролог може встановити наявність захворювання на деменцію, можуть бути наступні симптоми:

  • пацієнт не може запам'ятати новий матеріал і згадати раніше засвоєну інформацію;
  • пацієнт не може міркувати, планувати і переробляти отриману інформацію;
  • порушення, які були виявлені, мають клінічну значимість;
  • свідомість пацієнта не зачіпається, в той час як когнітивні функції є порушеними;
  • пацієнт не може контролювати емоції і власну мотивацію;
  • вищевказані симптоми тривають протягом не менше півроку.

В деяких випадках має сенс отримати додаткові результати обстежень та консультацію інших профільних спеціалістів.

ВИДИ ДЕМЕНЦІЇ

В медичній практиці застосовується характерна класифікація, за якою деменція поділяється на декілька категорій за ознаками перебігу хвороби та важкість протікання.

Деменція може бути:

  • легкої (обмеження соціальної активності і професійної діяльності, пацієнт може жити один, самостійно виконувати гігієнічні процедури, його розумові здібності не порушені);
  • середній (самостійне проживання викликає труднощі, пацієнт потребує повсякденному догляді);
  • важкою (повсякденне життя стає пасивною, пацієнт потребує постійного догляду і обслуговуванні, так як не здатний дотримуватися особисту гігієну, у пацієнта слабшають рухові здібності).

Також, як зазначається в класифікації хвороби, вона може бути хронічною або гострою, судинного типу, а також зі змішаними ознаками.

ЛІКУВАННЯ ДЕМЕНЦІЇ У МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ"

У нашому медичному центрі пацієнт проходить повну діагностику. Досвідчені фахівці допомагають поліпшити його фізичне здоров'я, активність, благополуччя і когнітивні здібності. Якщо у пацієнта виявляється супутня фізична хвороба, йому буде запропоновано ефективне і безпечне лікування. Також виявляються і лікуються поведінкові і психологічні симптоми. Ми надаємо повну інформацію та довгострокову підтримку тим, хто доглядає за пацієнтом.

Наші досвідчені лікарі нададуть всю необхідну консультаційну допомогу, запропонують сучасні умови та методи лікування, підберуть індивідуальний графік відвідування. Крім того, в медичному центрі «Оксфорд Медікал» створені всі умови для повноцінного діагностування хвороби, лікування вторинних патологій та інших захворювань в неврологічному відділенні.

Ви можете звернутися в наш медичний центр за кваліфікованою допомогою у зручний для вас час. Наші фахівці проведуть детальну консультацію та допоможуть зрозуміти найбільш проблемні моменти.

Щоб отримати кваліфіковану допомогу наших неврологів, потрібно звернутись за телефоном в Запоріжжі 233-7-233, де вам буде надано консультацію та здійснено запис на прийом до невролога.

( Рейтинг: 4.70, голосів: 27 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТкаченко Людмила Кирилівна Лікар-невропатолог вищої категорії
Ткаченко Людмила КирилівнаЛікар-невропатолог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Терещенко Олена Валеріївна Лікар невролог вищої категорії
Терещенко Олена ВалеріївнаЛікар невролог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Валерий 02-12-2019 Добрый день!Благодарю высококлассного специалиста невролога Ткаченко Людмилу Кирилловну за ее профессионализм.Это эталон врача.Желаю профессиональных успехов,а клинике-побольше таких высококвалифицированных врачей.Процветания Вам!!!

відділення: Неврологія

Алёна 24-03-2018 Огромная благодарность внимательному и благожелательному коллективу Оксфорд Медикал за проявленную заботу и доброе отношение! Особенная моя благодарность замечательному врачу Ткаченко Людмиле Кирилловне , которая вернула мне здоровье и радость жизни!!!

відділення: Неврологія

Татьяна М. 26-07-2017 Была на приёме у Ткаченко Л.К , очень классный врач. Всё доходчиво и понятно объяснила, назначила лечение совсем не дорогое. Спасибо за профессионализм и такое чуткое отношение к пациентам. Это эталон врача.

відділення: Неврологія

Екатерина 22-09-2016 Обратилась с острой болью в спине, врач Ткаченко Людмила Кирилловна оказала первую помощь, сделала блокаду, все объяснила и прописала лечение. Пришлось походить на дневной стационар, но главное результат-ошеломленный. Я могу двигаться, ходить и даже та редкая тянущая боль, которая обычно появлялась после снятия острой боли прошла. Всем рекомендую неврологию оксфорд медикал!

відділення: Неврологія

Белоусова А.И. 14-01-2016 Выражаю искреннюю благодарность Ткаченко Людмиле Кирилловке, врачу неврологу высшей категории ,за профессионализм и трепетное отношение! Уже 1,5 года Людмила Кирилловна помогает мне. Моя проблема была - сильнейшие головные боли. Очень довольна результатом. Рекомендую, как замечательного специалиста и просто хорошего человека. Вторично обратилась с болями в спине, оказала неимоверную помощь, настоящее человеческое ей спасибо!

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом