Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Лікування головного болю в Запоріжжі

З головним болем знайомі мільярди людей у всьому світі, але до лікаря йдуть - одиниці. Практично всі звертаються лише у тому разі, коли біль стає нестерпним. Часто ми безконтрольно п'ємо таблетки, про дію яких чули в рекламі. На якийсь час біль іде геть. Але проблема не вирішується, а частіше – симптоми з часом тільки посилюються.

ПРИЧИНИ ГОЛОВНОГО БОЛЮ

Традиційно головні болі виникають як наслідок первинних захворювань. Больовий синдром у цьому випадку є сигналом про існуючий розлад організму. Крім того, больові відчуття у вигляді мігрені можуть свідчити про сильне емоційне перевантаження. Головні болі можуть виникати у людей з порушеним метаболізмом, викривленим хребтом, у страждаючих надмірною вагою.

Також прояв головних болів відзначається у людей, чий спосіб життя або професійна діяльність змушують тривалий час перебувати в одному і тому ж положенні.

Найпоширенішими причинами головного болю лікарі називають: мігрень, забої, травми черепа і струс головного мозку, проблеми з судинною системою, неврози, депресії, підвищений або знижений тиск, офтальмологічні та ЛОР захворювання, інфекції або інтоксикації.

Перерахувати всі причини, за яких у вас може виникнути головний біль - неможливо. Кожна людина індивідуальна, а тому ми радимо прийти на консультацію до лікаря-невролога.

ЛІКУВАННЯ ГОЛОВНИХ БОЛІВ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ»

Визначити справжні причини захворювання можна, тільки пройшовши діагностичні обстеження. При цьому слід враховувати великий діапазон причинних факторів, що провокують головний біль. У процесі діагностики лікар звертає увагу на дані анамнезу, результати клінічного обстеження, які вказують на зміни температури тіла, пульсу, дихальних функцій та інших фізіологічних характеристик, здатних послужити в якості причини головного болю.

В МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» практикуються різні методи діагностики та лікування:

  • консультація лікаря - невролога вищої кваліфікації;
  • аналізи крові;
  • комп'ютерна томографія;
  • допплерівське дослідження судин шиї та головного мозку;
  • моніторинг артеріального тиску;
  • голкорефлексотерапія;
  • гірудотерапія;
  • додаткові консультації суміжних спеціалістів.

Довільний прийом анальгетиків (без спостереження лікаря) призводить до патологічних змін в роботі шлунково-кишкового тракту, алергії, серйозних змін у печінці та нирках.

«Замаскувавши» біль черговим сумнівним препаратом, пацієнти ризикують пропустити симптоми іншої хвороби, що нерідко веде до серйозних захворювань центральної нервової системи.

Тому слід спочатку спрямувати всі зусилля на викорінення причини виникнення головного болю, після чого призначається симптоматична терапія, прийом анестезуючих препаратів. Досвідчений лікар обов'язково дасть рекомендації щодо подальших дій спрямованих на профілактику та недопущення рецидиву головного болю. Таку компетентну допомогу можна отримати у професійних медичних фахівців відділення неврології в медичному центрі «Оксфорд Медікал - Запоріжжя».

Досвідчені та компетентні неврологи цього медичного центру завжди проявляють свій професіоналізм у боротьбі з головними болями пацієнта та іншими неврологічними патологіями, використовуючи наявне в медичному центрі сучасне діагностичне обладнання та ефективні сучасні методи лікування.

Головний біль – це лише "вершина айсберга", тому її не можна ігнорувати.

Записатися на прийом до невролога можна за адресою: вул.М.Гончаренка, 7.

Телефон для запису на прийом.: 233-7-233, (095) 238-3-238, (096) 238-3-238.

( Рейтинг: 4.92, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТкаченко Людмила Кирилівна Лікар-невропатолог вищої категорії
Ткаченко Людмила КирилівнаЛікар-невропатолог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Терещенко Олена Валеріївна Лікар невролог вищої категорії
Терещенко Олена ВалеріївнаЛікар невролог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Валерий 02-12-2019 Добрый день!Благодарю высококлассного специалиста невролога Ткаченко Людмилу Кирилловну за ее профессионализм.Это эталон врача.Желаю профессиональных успехов,а клинике-побольше таких высококвалифицированных врачей.Процветания Вам!!!

відділення: Неврологія

Алёна 24-03-2018 Огромная благодарность внимательному и благожелательному коллективу Оксфорд Медикал за проявленную заботу и доброе отношение! Особенная моя благодарность замечательному врачу Ткаченко Людмиле Кирилловне , которая вернула мне здоровье и радость жизни!!!

відділення: Неврологія

Татьяна М. 26-07-2017 Была на приёме у Ткаченко Л.К , очень классный врач. Всё доходчиво и понятно объяснила, назначила лечение совсем не дорогое. Спасибо за профессионализм и такое чуткое отношение к пациентам. Это эталон врача.

відділення: Неврологія

Екатерина 22-09-2016 Обратилась с острой болью в спине, врач Ткаченко Людмила Кирилловна оказала первую помощь, сделала блокаду, все объяснила и прописала лечение. Пришлось походить на дневной стационар, но главное результат-ошеломленный. Я могу двигаться, ходить и даже та редкая тянущая боль, которая обычно появлялась после снятия острой боли прошла. Всем рекомендую неврологию оксфорд медикал!

відділення: Неврологія

Белоусова А.И. 14-01-2016 Выражаю искреннюю благодарность Ткаченко Людмиле Кирилловке, врачу неврологу высшей категории ,за профессионализм и трепетное отношение! Уже 1,5 года Людмила Кирилловна помогает мне. Моя проблема была - сильнейшие головные боли. Очень довольна результатом. Рекомендую, как замечательного специалиста и просто хорошего человека. Вторично обратилась с болями в спине, оказала неимоверную помощь, настоящее человеческое ей спасибо!

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом