Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Лікування невралгії в Запоріжжі

Невралгія – це захворювання, при якому уражається периферичний нерв. Для невралгії характерні больові відчуття в зоні, де розташовується уражений нерв. При цьому чутливість і рухова дисфункція не порушуються.

У залежності від місця ураження, невралгія може утворитися в:

 • області локалізації трійчастого нерва;
 • потиличній і лицьової області черепа;
 • міжреберній області;
 • області локалізації зовнішнього шкірного нерва стегна.

Але кваліфіковані неврологи застерігають, що виникнення больових ускладнень в цих місіях тіла не обов’язково може бути пов’язане з розвитком невралгії, так як деякі інші хвороби можуть мати ідентичні ознаки.

Невралгією можуть хворіти люди, чия професійна діяльність пов’язана з сильними фізичними навантаженнями, а також ті, хто часто переносить спричинене погодними умовами переохолодження.

СИМПТОМИ НЕВРАЛГІЇ

Характерні ознаки невралгії являються важливим фактором в постановці точного діагнозу, і тому вони приймаються до уваги ще при первинному зверненні пацієнта до невролога наряду с анамнезом та іншими результатами досліджень.

Пацієнт відчуває яскраво виражені больові відчуття. Уражений нерв може:

 • віддавати в спину ниючими больовими відчуттями;
 • поколювати;
 • спричиняти відчуття печіння (в деяких випадках).

Також больові відчуття можуть супроводжуватися надмірним потовиділенням, почервонінням шкіри і сльозотечею. У пацієнтів може бути частковий тік і судоми м'язів. Кожен напад виникає раптово.

Пацієнт відчуває біль тому, що нерв стає роздратованим: нервовий стовбур стискається всередині або поза черепом.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ МІЖРЕБЕРНОЇ НЕВРАЛГІЇ

Це захворювання може виникати як наслідок дії температурного режиму при різких змінах, при посиленому навантаженні, а також внаслідок впливу таких факторів:

 • опоясуючий герпес;
 • остеохондроз грудного відділу хребта;
 • травми спини;
 • переохолодження спини.

Основні причини лицьовій і потиличної невралгії:

 • остеохондроз;
 • травми шийного відділу хребта;
 • переохолодження в лицьовій і потиличної області.

При травматичному ушкодженні хвороба частіше протікає в гострій формі. В інших випадках міжреберна невралгія швидко перебігає в хронічну форму і може завдавати клопоту на протязі довгого періоду, особливо - при відсутності чи неповноцінності лікування.

ЛІКУВАННЯ НЕВРАЛГІЇ У МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАПОРІЖЖЯ"

Лікар-невропатолог проводить детальну бесіду з пацієнтом і дізнається про всі його скарги. Потім – проводить неврологічний огляд. При необхідності пацієнту призначають інші аналізи та обстеження. Процедура є максимально комфортною – ви можете довіряти нашим фахівцям.

Якщо ви помітили у себе симптоми, схожі на невралгічні – вам відразу ж необхідно звернутися до лікаря. Лікар огляне пацієнта, ознайомиться з скаргами і порекомендує необхідні діагностичні процедури. При необхідності пацієнту буде запропоновано санація носової та ротової порожнини. Лікар усуне компресії нерва і розширить звужений кістковий канал.

Вторинна невралгія передбачає фізіотерапію, лікарський електрофорез, лікування електричним струмом, використання ультразвуку та рефлексотерапії.

Кожен окремий випадок обговорюється індивідуально з лікарем, щоб знайти оптимальне рішення для пацієнта і допомогти йому позбутися проблеми в максимально короткий термін.

Не відкладайте лікування на потім. Захворювання перестане вас турбувати раніше, якщо ви звернетеся до лікаря-невролога на початковій стадії. Зробити це можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал», де проводиться запис до лікаря-невролога за тел 233 7 233.

( Рейтинг: 4.57, голосів: 30 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТкаченко Людмила Кирилівна Лікар-невропатолог вищої категорії
Ткаченко Людмила КирилівнаЛікар-невропатолог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

Терещенко Олена Валеріївна Лікар невролог вищої категорії
Терещенко Олена ВалеріївнаЛікар невролог вищої категорії

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Валерий 02-12-2019 Добрый день!Благодарю высококлассного специалиста невролога Ткаченко Людмилу Кирилловну за ее профессионализм.Это эталон врача.Желаю профессиональных успехов,а клинике-побольше таких высококвалифицированных врачей.Процветания Вам!!!

відділення: Неврологія

Алёна 24-03-2018 Огромная благодарность внимательному и благожелательному коллективу Оксфорд Медикал за проявленную заботу и доброе отношение! Особенная моя благодарность замечательному врачу Ткаченко Людмиле Кирилловне , которая вернула мне здоровье и радость жизни!!!

відділення: Неврологія

Татьяна М. 26-07-2017 Была на приёме у Ткаченко Л.К , очень классный врач. Всё доходчиво и понятно объяснила, назначила лечение совсем не дорогое. Спасибо за профессионализм и такое чуткое отношение к пациентам. Это эталон врача.

відділення: Неврологія

Екатерина 22-09-2016 Обратилась с острой болью в спине, врач Ткаченко Людмила Кирилловна оказала первую помощь, сделала блокаду, все объяснила и прописала лечение. Пришлось походить на дневной стационар, но главное результат-ошеломленный. Я могу двигаться, ходить и даже та редкая тянущая боль, которая обычно появлялась после снятия острой боли прошла. Всем рекомендую неврологию оксфорд медикал!

відділення: Неврологія

Белоусова А.И. 14-01-2016 Выражаю искреннюю благодарность Ткаченко Людмиле Кирилловке, врачу неврологу высшей категории ,за профессионализм и трепетное отношение! Уже 1,5 года Людмила Кирилловна помогает мне. Моя проблема была - сильнейшие головные боли. Очень довольна результатом. Рекомендую, как замечательного специалиста и просто хорошего человека. Вторично обратилась с болями в спине, оказала неимоверную помощь, настоящее человеческое ей спасибо!

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом