(096) 238 3 238
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відкрито консультації генетика. Запис за тел.: 096 238 3 238

Лікування уражень нирок при системних васкулітах в Запоріжжі

Системні васкуліти - це ряд серйозних захворювань, при яких через запалення кровоносних судин можуть утворюватися ішемія і поверхневе пошкодження тканин. Фактичне визначення системних васкулітів складається в ураженні певних ділянок тіла, які можуть відрізнятися між собою за типом і розмірам. Також важливо враховувати стадію розвитку захворювання. Своєчасна діагностика допоможе правильно скласти анамнез і призначити коректне лікування уражень нирок при системних васкулітах.

Діагностика уражень нирок при системних васкулітах

Системні васкуліти діляться на два типи: первинний і вторинний. 

 1. Первинний васкуліт виникає як самостійний запальний процес шкірних покривів у вигляді геморагічної висипки, виразок, численних плям невідомої етіології. У цьому випадку, за відсутності будь-яких супутніх симптомів, знадобиться первинна консультація дерматолога.

 2. Вторинний васкуліт проявляється завжди на фоні інших інфекційних або онкологічних захворювань. При лікуванні вторинного васкуліту потрібний комплексний медичний підхід до призначення лікарських препаратів, спрямованих на полегшення перебігу основного захворювання.

В обох випадках може спостерігатися ураження внутрішніх органів. Зокрема, головними симптомами недуги нирок при системних васкулітах являються набряклість і підвищення артеріального тиску. Самі по собі , ці ознаки можуть вказувати на наявність певних захворювань, пов'язаних з метаболізмом і збоєм в роботі серцево-судинної системи. Однак, в комплексі з проявом системного васкуліту, ураження нирок лікують в стаціонарному режимі відділення нефрології.

Діагностика захворювань нирок в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» проходить в кілька етапів:

  1. Панель необхідних аналізів.
  2. Ультразвукове дослідження
   • Біопсія.

    Зручно те, що всі маніпуляції в центрі відбуваються в комфортних для пацієнта умовах з використанням сучасного обладнання.

    Методи лікування ураження нирок при системних васкулітах

    Залежно від типу системного васкуліту, до лікування захворювань залучаються вузькопрофільні фахівці, зокрема, дерматологи, кардіологи онкологи, гастроентерологи. Комплексне лікування ураження нирок при системних васкулітах включає:

    • абсолютний спокій пацієнта;

    • призначення медикаментозної терапії;

    • сувора дієта .

    Тільки дотримання всіх трьох пунктів забезпечує високий показник ймовірності повного одужання без подальших рецидивів. Що стосується дієти, меню під час лікування і певний кількість часу після одужання має бути максимально пісним. Потрібно виключити прийом жареною, солоної і гострої їжі. Рекомендується урізноманітнити стіл продуктами, що містять калій, крохмаль і вітамін С. До групи таких продуктів харчування відносяться:

    • несолодкі фрукти;

    • картопля;

    • риба;

    • бобові культури;

    • бруква;

    • пастернак;

    • огірки;

    • крупи;

    • зелень.

    На закінчення, можна дійти висновку про те , що здоровий спосіб життя - основа міцного тіла і духу. Регулярні помірні навантаження і інтервальний прийом корисної  їжі скоротять до мінімуму ризик виникнення хвороб. Якщо все ж страждаєте порушеннями функції нирок, лікарі відділення нефрології в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» допоможе відновити рівень здоров'я сечовидільної системи до 100%. Ми гарантуємо коректну діагностику, якісне лікування і комфортні умови перебування. Звертайтеся за професійною допомогою вчасно і будьте здорові!

    Запис до нефролога за тел.: (061) 233 7 233 

    ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

    відгуки
    Залишити відгук
    Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

    Акції
    актуальна інформація

    Дякуємо!

    Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

    Залишити повідомлення для адміністрації клініки
    Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
    up

    Записатися на прийом

    Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом