Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Лікування лактостазу в Запоріжжі

Лактостазом називається захворювання молочної залози у годуючих матерів. Лактостаз - хвороба неінфекційного характеру, здатна вражати одну або декілька часток молочної залози. Захворювання лактостазом супроводжується застоєм молока у грудях матері. При неправильній діагностиці або мимовільному лікуванні захворювання і саме може стати причиною розвитку маститу, що зазначається у 86% випадків захворювань на мастит.

ПРИЧИНИ ЛАКТОСТАЗУ

Застою молока в грудях виникає з причин, що ділиться на дві групи: посилений приплив або слабкий відтік молока. У свою чергу, приводами для виникнення цих двох причин, можуть служити:

  • неправильний спосіб захоплення ротом дитини грудей при годуванні;
  • рідкісні годування груддю;
  • неповне вигодовування молока;
  • сильне притискання пальцями певних ділянок грудей під час годування.

Однією з найбільш частих причин називається неправильне прикладання до грудей дитини. Як вторинне захворювання, лактостаз може виникати після переохолодження або перегрівання.

ЯК ВИЯВИТИ ЛАКТОСТАЗ

Помітити перші ознаки може сама годуюча мати під час годування або після нього. На початковому етапі з'являється відчуття переповненості в молочній залозі. Пізніше з'являються ущільнення, а молоко зціджується нерівномірно.

Для більш точного визначення хвороби рекомендується звернутися до кваліфікованого лікаря-мамолога, який зможе відрізнити лактостаз від інших захворювань молочної залози. Лактостаз характеризується такими симптомами:

  • больові відчуття в молочній залозі;
  • наявність почервоніння шкіри у місці освіти застою;
  • в ураженій частині грудей - горбистість шкіри.

Одночасно з тим кваліфікований лікар-мамолог зможе помітити і симптоми лактостазу за характером виділення молока під час зціджування, напору його струменя, її товщині та за іншими ознаками.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЛАКТОСТАЗУ

Оскільки деякі симптоми лактостазу нагадують ознаки інших захворювань молочної залози, то годуючій матері в період лактації варто обов'язково звернутися до лікаря-мамолога, який і проведе порівняльну діагностику.

При ранніх формах захворювання і своєчасному звертанні пацієнтки для встановлення точного діагнозу досить клінічного огляду, який полягає в візуальній оцінці стану молочної залози і її зондуванні. Цими методами діагностуються ймовірні ущільнення і припухлості.

Якщо у годуючої матері проявляється одночасно кілька симптомів, то окрім клінічних методів діагностики лікар-мамолог може призначити ультразвукове дослідження (УЗД) грудей.

У більшості випадків для усунення лактостазу не потребується медикаментозного лікування. Щоб зник застій молока в молочній залозі, необхідно правильно організувати режим годування дитини і освоїти процедуру прикладання дитини до грудей.

При відвідуванні лікаря-мамолога годуюча мати отримає докладні рекомендації щодо правил годування дитини. Ні в якому разі не варто самостійно експериментувати, намагаючись лікувати лактостаз за рекомендаціями знайомих чи за сумнівними народними рецептами. Вже після декількох невдалих спроб самостійного лікування, лактостаз може прогресувати і стати причиною маститу.

При ускладненій формі лактостазу може знадобитися проводити зціджування молока. Робити це також потрібно грамотно, визначивши режим, частоту та обсяг зціджуваного молока.

Усі рекомендації щодо діагностики і лікування лактостазу в Запоріжжі можна отримати в медичному центрі "Оксфорд Медікал". Тут проводять огляд та назначають ефективний лікувальний курс досвідчені лікарі-мамологи. Також тут є власна лабораторія, завдяки якій можна без черг и затрат часу зробити всі необхідні аналізи.

Запис на прийом до лікаря-мамолога задля отримання консультацій та визначення методів лікування лактостазу проводиться в медичному центр »Оксфорд Медікал» за телефоном в Запоріжжі: 233 7 233

( Рейтинг: 4.65, голосів: 26 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиВисоцька Вікторія Володимирівна Лікар-онколог, мамолог, лікар-УЗД
Висоцька Вікторія ВолодимирівнаЛікар-онколог, мамолог, лікар-УЗД

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

У 2002 році - закінчила Запорізький медичний університет за спеціальністю «Онкологія».

2003 - 2005 рр - клінічна ординатура за спеціальністю «Онкологія»

2005 - 2012 рр - лікар-онколог, мамолог хірургічного відділення багатопрофільних клінічної лікарні № 9, Запоріжжя

2011 р - отримала сертифікат за спеціальністю «Хірургія», Запорізька медична академія післядипломної освіти

2015 р - отримала сертифікат за фахом ультразвукова діагностика в Запорізька медична академія післядипломної освіти

2018 р - пройшла цикл спеціалізації «Клінічна мамология», Національний медичний університет імені Богомольця.

2013-2019 рр - лікар-онколог, мамолог, хірург, лікар-УЗД в клініці Vita Center

З 2019 р - лікар-онколог, мамолог, хірург, лікар-УЗД МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом