Акція! Прийом проктолога, уролога, гінеколога, мамолога по 250грн. Запис за тел.: (061) 233 7 233

Ведення вагітності в Запоріжжі

Новина про те, що жінка незабаром стане мамою, водночас і радує, і лякає. Адже попереду – незвичний і складний період, обов'язково пов'язаний з ретельним контролем і свого здоров'я, і розвитку малюка. Для того, щоб найближчі 39,5 тижнів запам'яталися тільки з позитивної сторони, жінка повинна зробити правильний вибір медичного центру, який буде супроводжувати її під час всього терміну вагітності. Комплексне ведення вагітності допоможе жінці провести цей особливий період з комфортом і в безпеці.

ПІДГОТОВКА ДО ВАГІТНОСТІ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ

При плануванні вагітності жінка зобов'язана пройти ряд медичних обстежень. До фахівців найкраще приходити за 2-3 місяці до бажаного моменту зачаття. Причому лікарі рекомендують пройти обстеження як майбутній мамі, так і майбутньому батькові. Це допоможе виявити і вилікувати захворювання, які можуть завдати шкоди маляті.

Яких лікарів жінці варто відвідати обов'язково?

 1. Гінеколог.
 2. Терапевт.
 3. Стоматолог.
 4. ЛОР-лікар.
 5. Кардіолог.
 6. Гастроентеролог.

При необхідності, слід пройти обстеження у фахівців більш вузького профілю – хороший терапевт медичного центру обов'язково підкаже, у кого саме.

ВАГІТНІСТЬ БЕЗ СТРЕСУ

Жінки, які вперше стануть мамами, часто відчувають почуття стресу під час вагітності. У них виникає безліч запитань: «Куди та коли йти? Що можна робити, а що – ні? А раптом я не впораюся? Де народжувати?».

Найоптимальніший варіант – скористатися комплексним наданням послуг в одному медичному центрі. Уявіть собі довжелезні черги в жіночих консультаціях муніципальних клінік, старі гінекологічні крісла і біг по кабінетах різних частинах Запоріжжя? Жахнулися? Тоді не витрачайте свій час і приходьте в Оксфорд Медікал у Запоріжжі. Медичний центр надає повний спектр послуг з ведення вагітності: від планування до виписки з пологового будинку. Ви самостійно визначаєте час, коли вам буде зручно пройти обстеження. Забудьте про черги за талонами з семи ранку!

З чого складається якісний комплекс послуг з ведення вагітності?

В першу чергу, жінка проходить огляд у гінеколога – як перед плануванням вагітності, так і безпосередньо після зачаття. Досвідчений фахівець центру всього за годину надасть повну картину клінічного стану вашого здоров'я. Всі необхідні аналізи можна здати, не виходячи з кабінету! Після вивчення результатів, гінеколог призначить або дату наступної зустрічі, або комплекс заходів щодо усунення проблем.

Після гінеколога майбутня мати здійснює візит терапевта – компетентний фахівець проводить комплексне безболісне обстеження організму на сучасному обладнанні, при необхідності призначає комплекс аналізів, складений індивідуально для пацієнта. Вивчивши анамнез, терапевт прописує чіткий алгоритм подальших дій і контролює процес на протязі всього періоду обстеження.

При необхідності, фахівці інших профілів будуть постійно спостерігати і підказувати майбутній матері, яким чином зберегти своє здоров'я і життя малюка. Вже після пологів багато жінок у Запоріжжі продовжують спостерігатися у фахівців центру для гарантованого збереження хорошого здоров'я і своєчасного виявлення проблем.

Медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя» заощадить вам час і сили, так як в одній будівлі ведуть прийом стоматолог, кардіолог, гастроентеролог і інші висококласні фахівці різного профілю.

ГАРАНТІЯ ПОВНОЇ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Вагітність – це особливий стан. Далеко не всі жінки хочуть виставляти її напоказ, вважаючи за краще зберігати цю новину в таємниці. У медичному центрі Оксфорд Медікал Запоріжжя поважають бажання та пріоритети клієнтів, тому гарантують повну конфіденційність протягом усього терміну вагітності. Бажання клієнта – це закон для кожного співробітника медичного центру.

ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ – ПОНАД УСЕ

Для того, щоб бути впевненою в правильному розвитку малюка, жінка повинна пройти УЗД мінімум три рази за дев'ять місяців - під час перебігу кожного з трьох триместрів. У звичайній жіночій консультації на дослідження доводиться записуватися за кілька тижнів, а весь період до самої процедури боятися її пропустити.

УЗД в медичному центрі - це найсучасніше європейське обладнання експертного класу GE Logiq 7, на якому проводять дослідження лікарі вищої категорії. Адже просто подивитися на екран недостатньо – головне, правильно поставити діагноз і, в разі необхідності, усунути можливі проблеми у дитини і його мами. Ще один плюс – проходження УЗД без черги в будь-який зручний для вас час без довгих тижнів очікування.

СЕРВІС, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Ви можете задати питання онлайн-консультанту на сайті центру, а також записатися на прийом до будь-якого фахівця, зателефонувавши за телефоном в Запоріжжі (061) 233 7 233 і (097) 010 7 010.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиПоплавський Володимир Володимирович Лікар гінеколог
Завідуючий відділенням гінекології
Поплавський Володимир ВолодимировичЛікар гінеколог
Завідуючий відділенням гінекології

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1994р. - закінчив Запорізький медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»

1993. - субординатура за профілем «гінекологія»

1994-1997г. - навчався в інтернатурі при СМСЧ №1 м.Енергодар, 9-м клінічному пологовому будинку, 3-м клінічному пологовому будинку і 7-й медико-санітарної частини м.Запоріжжя.

2000-2002р - навчання в клінічній ординатурі при Запорізькій академії післядипломної освіти.

2002-2013 г - лікар гінеколог 7-ї міської лікарні

З 2013 - лікар гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

показати повний текст
Земляна Наталія АнатоліївнаЛікар-гінеколог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

 • 2010р. - закінчила Запорізький медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»
 • 2010-2013 - інтернатура на базі пологового будинку №3 м.Запоріжжя.
 • 2013-2017гг - навчання в клінічній ординатурі при Запорізькій академії післядипломної освіти.
 • 2012р - брала участь в науково-практичній конференції «Досягнення та проблеми в сучасній гінекології і акушерстві».
 • 2014г- брала участь в семінарі «Актуальні питання ендокринної гінекології».
 • З 2017р лікар -гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»
показати повний текст
Мазур Віктор Станіславович Лікар акушер-гінеколог
Мазур Віктор СтаніславовичЛікар акушер-гінеколог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1987р. - закінчив Запорізький медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».

1988р. - інтернатура на базі Пологового будинку №7, м. Запоріжжя.

З 1989г.- 2004р. - працював акушером - гінекологом в Пологовому будинку №7, м. Запоріжжя.

2004р.- 2019р.- акушер-гінеколог Першої міської лікарні.

2019р. - акушер гінеколог Оксфорд Медікал Запоріжжя

показати повний текст
Підлубна Вікторія ГеоргіївнаЛікар-гінеколог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

1997р. – закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». 

1997-1999р. - інтернатура на кафедрі «Акушерство і гінекологія»  при Запорізькому державному медичному університеті , на базі пологового будинку №5.

1999 – 2002р.- лікар акушер – гінеколог, жіноча консультація МСЧ «Радіоприлад»  м. Запоріжжя.

2002 – 2004р. - клінічна ординатура на кафедрі «Акушерство і гінекологія» при Запорізькому державному медичному університеті, на базі пологового будинку №5

2005  - 2019р. - КЗОЗ «Студентська поліклініка» - Старший лікар акушер – гінеколог . 

З 2020р. – лікар-гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

показати повний текст

відгуки
Ирина 20-02-2020 Большое спасибо доктору Подлубной Виктории Георгиевне ! Не даром говорят, что врач и словом лечит. У меня выявили дисплазию шейки матки о которой я знаю не по наслышке. Я была не то что расстроена, а в панике. Ушла я от нее уже успокоенная и стала выполнять все ее рекомендации..Все анализы в норме, спасибо за мое здоровье.

відділення: Гінекологія

Ирина 22-12-2017 Спасибо огромное зав. гинекологии Поплавскому Владимиру Владимировичу. Замечательный доктор! А так же искренне благодарю медсестру Татьяну Федоровну, операционную бригаду и девочек на рецепшене!Я не первый раз в этой клиннике и очень довольна. Все как всегда на высшем уровне! С наступающим Новым годом!

відділення: Гінекологія

Юлия 15-04-2016 Этой весной сделала лабиопластику у Владимира Владимировича Поплавского. Жалею только об одном - что не сделала раньше!!! Сказать, что я довольна - это не сказать ничего! Я вообще, очень трусливый человек, шла на первичную консультацию с мыслью, что наверное консультацией все мое желание иметь красивую интимную зону и закончится. Врач все доступно объяснил, показал, что возможно, а чего делать и не стоит.. К операции не склонял. Уточнил по поводу моих ожиданий и полноценно объяснил реалии. На следующий день сдала анализы. Оценили удобное время и назначили день операции. Самым страшным (и только страшным, боли не было) был обезболивающий укол. Предложили успокоительное. Во время процедуры разрешили пользоваться своим гаджетом, слушать музыку, пользоваться вай-фай. Как я ни ждала боли - ее не было))) Через минут 40 я уже сидела в машине и ехала домой. Нехитрые обработки, личная гигиена и - вуаля! менее чем через 1,5 недели мне сняли остатки шовного материала. Из всего-всего это была самая неприятная процедура. Но, когда знаешь, что все уже позади, это такое..)) Я безумно довольна! Я очень требовательна во всем. Поплавский В.В. на мои высматривания результата сказал, что если что-то желается, то можно обсудить и, если это разумно, откорректировать. Но сейчас мне настолько все нравится, будто не мое, а с картинки!!!)))

відділення: Гінекологія

Куликовская Кристина Игоревна 02-03-2016 Добрый день. Хочу сказать спасибо врачу-гинекологу Мартынюк Оксане Николаевне за внимательное отношение и высокопрофессиональное обследование. Благодаря таким специалистам многие люди снова и снова делают свой выбор в пользу Оксфорд Медикал. Оксане Николаевне желаю дальнейших профессиональных успехов, а клинике - побольше кадров такой же высокой квалификации и процветания!

відділення: Гінекологія

Жолнирчук Е. А. 07-05-2014 Поплавский Владимир Владимирович - прекрасный врач-гинеколог. Всегда уделяет достаточно времени для консультации, всё подробно и доступно объясняет, тем самым располагая к беседе и доверию. Корректный, внимательный доктор, подробно описал суть проблемы и дал хорошие указания и рекомендации, а также назначил курс лечения. Тактичность, доброжелательность, профессионализм и человечность - эти все качества относятся к Вам, что большая редкость в наше время. Буду наблюдаться у Вас и рекомендовать всем знакомым такого квалифицированного специалиста!!!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Елена

  відділення: Гінекологія

 • Елена

  відділення: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом