записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування простатиту

Простатит — це захворювання передміхурової залози, яке характеризується гострим або хронічним запальним процесом. Залежно від наявності ускладнень, простатит може бути ускладнений або не ускладнений. Також виділяють гостру і хронічну форми.

Причини та ознаки виникнення простатиту

Захворювання виникає у чоловіків переважно у віці від 25 до 50 років. Факторами ризику є регулярне сильне переохолодження організму, синдром хронічної втоми, довготривалий фоновий стресовий стан. Сидячий малорухомий спосіб життя, хронічні ігноровані запори, тривале утримання від інтимного життя, або навпаки, - надмірно інтенсивне статеве життя також є частими причинами. 

Симптоматична картина наступна:

  • розлади сечовипускання;
  • порушення в сексуальній сфері;
  • посилений больовий синдром.

Діагностика та лікування простатиту в «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

В відділенні урології медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя» працюють фахівці високого професійного рівня. Медичний центр оснащений діагностичним та лікувальним обладнанням нового покоління експертного рівня. В питанні усунення будь-якої форми простатиту використовуються передові діагностичні та лікувальні технології, а також найсучасніше обладнання.

Одним з таких пристроїв є апарат для усунення простатиту — Tempro. Це передова лікувальна технологія, яка підтримується сучасним програмним забезпеченням. З допомогою Темпро проводиться лікування простатиту різного ступеня тяжкості.

Будь-який традиційний консервативний курс лікування цієї патології базується на застосуванні потужної антимікробної терапії. Апарат Tempro у цьому сенсі унікальний. Суть його функціональності - в здійсненні радіохвильової терапії та наявності мікрохвильового випромінювання, спрямованого на пошкоджений орган. При впливі Tempro здійснюється прогрівання тканин, при цьому активізуються біохімічні процеси на клітинному рівні. Здійснюється прекрасний протизапальний ефект і бактерицидну дію.

Цей вид відновлення здоров'я абсолютно безпечний і дуже ефективний. Використовуються термальні електроди, які концентрують поле нагріву у тканинах простати.

При використанні цього обладнання відсутня необхідність як в місцевій, так і в загальній анестезії. Оскільки одноразова процедура, відсутня також психологічний дискомфорт від багаторазового відвідування лікаря-уролога. Після застосування апарату на тканинах не залишається ніяких фізичних ушкоджень (рубців).

У деяких випадках показана супровідна антибактеріальна терапія. Індивідуально підбираються види та необхідні дози антибактеріальних препаратів, до яких мікрофлора людини є чутливою.

Паралельно здійснюється терапія, спрямована на:

  • підвищення і коригування імунітету;
  • нормалізацію режиму сну;
  • збалансування раціону харчування;
  • гармонізацію кількості фізичних навантажень.

Основа профілактики захворювання — максимальне усунення першопричин виникнення. Важливо чергувати сидячий вид роботи з активним способом життя, збалансувати свій раціон харчування і інтенсивність статевого життя. При наявності захворювань репродуктивної системи відразу ж звертатися за допомогою до лікаря і проходити повне медикаментозне лікування.

Для пацієнтів «Оксфорд Медікал Запоріжжя» постійно діють акції та знижки. Є можливість попереднього запису за телефоном (061) 233-7-233

Текстові відгуки

29.11.2018 Был у уролога Гребенюка Сергея Михайловича, очень доволен, молодой, но очень внимательный и вежливый.рекомендую

відділення: Урологія

31.10.2017 Хочу выразить свою благодарность врачам : урологу Сторижко С.П. и гинекологу Поплавскому В.В. Спасибо Вам за Ваш профессионализм, понимание и участие. Девочкам из кол-центра отдельное спасибо за оперативность и быстрое решение проблемы.

відділення: Урологія

14.10.2015

Уролога частной клиники Оксфорда -советую! Очень знающий и опытный врач. Хорошее обращение и качественное лечение. Болезни, которые казались совсем неизлечимыми и постоянными можно побороть и забыть о них. Хожу сюда не только у урологу, очень терапевт понравился, анализы берут хорошо. Частные больницы- рулят! За "бесплатную медицину" с их постоянными благотворительными взносами, не людским обращением и громадными очередями забыл.

відділення: Урологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки